Şimdi Ara

Siz Haklıyken Motorcu Aynanızı Kırsa Ne Yaparsınız ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    müebbet yer hayatı 4 duvar arasında geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabadakiler motorcu artislik yapıyodu sonra motorcu küfür etti motorcuyu sıkıştırıp içerden 3 adam indi motorcu biber gazıyla hepsini belledi

• Senide bellerler dikkat et

• .Berkay. . kullanıcısına yanıt
    zuhaha en son dayagı yedi arabadan da 2 kişi çıktı

ben 4 senedir kick boks ile uğraşıyorum sinek gibi ezerim

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Şirket arabasıdır giren çıkan size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wormos

müebbet yer hayatı 4 duvar arasında geçer

sende tahtalıköy :D

kickboks moks fayda etmez. kuzenimin arkadaşı vucut hocası araba kavgasında karşısındakide çaktıgı gibi yeri optum. adamda silahı cekip bizimkini öldürmüş.

bu yuzden 3 kişiymiş 5 kişiymiş dayılanırsan cezanı cekersın. en temizi bulaşmadan devam .

3 paralık insanlara 5 paralık deger verip aradaki 2 liranın cezasını cekme bosuna...
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    ne zaman nasıl öleceğin yazılı zaten ölümüm öyleyse bu değişmez ötlek olmayın

• https://youtu.be/lnUjgyu9nxo

Bundan takiyorsun aracina sonra polise şikayet ardindan kaskodan trafikden yaptirt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 26 Temmuz 2017; 14:34:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wormos

ne zaman nasıl öleceğin yazılı zaten ölümüm öyleyse bu değişmez ötlek olmayın

Kardeş konu ödlek lik değil ama uzamasın diye daha fazla yazmıyorum. Bildiğin gibi hareket et. Kısa hayatında başarılar.
  • AsosyalKowboy kullanıcısına yanıt
    Siz Haklıyken Motorcu Aynanızı Kırsa Ne Yaparsınız ?

• .Berkay. . kullanıcısına yanıt
    O videonun tam versiyonunu izle kim kimi bellemiş görürsün :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Şirket arabasıdır giren çıkan size

Benim aynaya bir şey olmadı, onun da aklı çıktı.

• 2 adet araç içi kamera mevcut, biri ön camdan dışarınısı diğer şöför camından dışarısını çekiyor.

Aynayı yaptırmak zorunda kalır, bir de tazminat davası açarım o günişlerimegeç kaldığım ve yetişmem gereken bir işi onun için yetiştiremediğim gerekçesiyle, ayrıca psikolojimin bozulduğunu da iddia eder, bir de manevi tazminat davası açarım, arabanın düşen değeri için de isterim bişeyler. Bir de motorcunun beni öldürmeye kalktığınıda söylerim, küfür ettiğini vs. Yaniparasını almakla kalmam bir de içeridi tıktırırım. üstüne gerekli yerlere haber veripgereklicezayı almasını da sağlarım.

Bunları yapmak için haklı olmama da gerek yok, belki ben dikkatsizlik sonucu ata yaptımama kimseye birşey olmadı, o bilerek isteyerek aynamı kırdı ve ben o sırada banik yaptım yanlışlıkla da çarptım motorun tekerleğine, aracım savrulabilirdi o kazada ve öelebilirdim, o da boşu boşuna sakat kalmak istemiyorsa kafasına kamera takıp artistlik olsun diye aa kırmasın. Bir de diyeli otobandayım ve aracı sağa çekene kadar sol ayna olmayınca kazaya da sebebiyet verebilirim, sadece benim ve onun canı değil yani olay..

Aslında bu tarz denyoların, kavga eden kaska kamera tkıp ayna kıran otomobil/motor ne olursa olsun değil tekerlekli bir aracı sürmesi, yanında biri olmadan parka yürüyüşe bile gitmesi yasaklanmalı ve tehlike yaratmaması için evden dışarı sadece yalnayak çıkmasına izin verilmeli....

• Wormos W kullanıcısına yanıt
    Umarım böhle bir şey başına gelir sonra dava edilirsin de öğrenirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

600 ve üstü olmadığı sürece ve çok trafik yoksa yakalama şansım var.

Ancak yakalayıp ne yapacağım ki ? Gta daki gibi vurayım mı ? Hadi vurdum ölmedi kavga ettik bir de dayak yedim ne olacak ?

Bende de araç içi kamerası var plakası sahte değilse her türlü donuna kadar alırım.

sorması ayıp aracınız nedir? adam aynanızı 125 cc 'yle bile kırsa, (125 cc motosikletimde bile 0-100 de b sınıfı ufak araçlarla başabaş hatta önde bitirir) trafik azıcık yoğun olsa plakasını bile okuyamazsınız. aynanızı kıracak adamda altındaki makineyi ve trafiği az çok biliyordur. bu kadar kendinize güvenmeniz beni şaşırttı. 390cc lerin bile 1.4 tsi lara çok rahat geçirdiği görülürken 70cm genişlikteki bir taşıt ile aralardan geçerken siz makas atarak 2 metrelik genişlikteki araçla (tabi aracın motor özelliklerini bile bilmiyoruz daha) nasıl yakalamayı planlıyorsunuz? böylesine yol tutuşuna sahip araçlarla kendi aracınızı bir tutuyorsanız... bilemedim. kafasında kask, elinde nerdeyse kaputa vursa hissettirmeyecek bir eldiven olan adamla kavgaya girmek için çok iyi dövüş ve teknik bilgi ister. tabi bunlara sahipseniz, altınızdaki araç minimum 1800cc yada 120hp+ ise, ve trafik bomboş denecek kadar az ise, ve sürücünün motoru 250cc ve altı ise elbette yakalarsınız. ancak şunu söyleyim, 390 cc lik bir ktm duke bile sizi fazlasıyla hayal kırıklığına uğratabilir. bu kadar kendinize güvenmeyin derim. kamera konusuna gelirsek, şansınızı ancak böyle değerlendirebilirsiniz ancak ülkenin durumunu göz önüne alırsak pek birşey çıkmaz gibi.
    Edit: cevap verememis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 30 Temmuz 2017; 17:0:28 >

• Öldürebilirim.

Ciddiyim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.