Şimdi Ara

Siz de artık siyaset tartışmaktan ve okumaktan sıkılmadınız mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz de sıkılmadınız mı her 10 konudan 5'inin siyaset olmasını, sürekli birilerinin ağzında o parti böyle bu parti böyle laflarının dolanmasını? Siyaset konuşulmasın vs demiyorum, sadece bu kadar rezil bir yönetimin ve saçma sapan fikirlerin sürekli konusunun geçmesinden sıkılmadınız mı, artık hem ülke olarak hem de kafa yapısı olarak refaha ermek istemiyor musunuz? Ben çok sıkıldım artık bunları konuşmaktan düşünmekten. Vay şu parti şöyle şu insan böyle, yolsuzluklar, halka az verilen değer, gelecek kaygısı, zamlar,vergiler, "zamanında akp ye oy verdim ama artık nefret ediyorum" gibi laflar... Vermeseydin kardeşim o zaman senin akılsızlığını biz neden çekiyoruz? Bir seçim daha bunlar kazanırsa daha kaç yıl neler yaşayacağız ne psikolojide olacağız bunun farkındasınız değil mi? Artık gerçekten sıkıldım bunları konuşmaktan,okumaktan,yaşamaktan. Artık refah istiyorum, huzur istiyorum. Her gün vergi haberleri, şehit haberleri okumak istemiyorum, saçma sapan koyun muhabbetleri duymak istemiyorum.

• İnsanlar
    Menfaatleri oldukça
    Nefs ve çıkarları oldukça
    Siyasetlere devam edecektir.
    En doğruya bile eğri diyen şeytana taş çıkartacak saçmalıkları savunan ufakçıları görmüyor musunuz?
    Siyaset bir sudur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birçok insan ne kadar çok konuşursak o kadar bunlardan kurtulacağımızı düşünüyor...

sense bunun fayda etmeyeceğini düşünüyorsun sanırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: MiLLETiNVEKiLi

birçok insan ne kadar çok konuşursak o kadar bunlardan kurtulacağımızı düşünüyor...

sense bunun fayda etmeyeceğini düşünüyorsun sanırım...

Konuşmak insanların menfaatlerini değiştirmiyor.
    Yani "iyi" ve ""karşı" siyasetler ufakçı kasaba tüccarı zihniyetli insanlara etki etmiyor.

• sikildik kardesim ama bu ulkeye refah huzur vs gelecekse bunu RTE getiremez bunu goremiyor insanlar. RTE baskan olsun da isterse Turkiye batsin kafasinda bazi kisiler.
  • Tartismak gereksiz. Ti'ye almak en guzeli
  • Gelişmemiş ülkelerde normal bence siyaset konuşulması.
    Çünkü kimse siyasilere güvenip onların bizim lehimize hareket edeceğine inanmayıp kendi takip edip tartışmaya başlıyor bence.
  • Siyaset konuşmaktan bıkmadınız mı ? sorusunu sorup konunun ilk mesajında siyaset yapan insan

80-90 yıldır halk mutlu mesut refah içinde yaşıyorduda 15 yıllık akp batırdı ülkeyi değil mi ?

Sen önce objektif olmayı öğren sonra '' siz akp ye oy verdiniz ceremesini biz çekiyoruz '' dersin

akp ye oy verenleri vatan haini ilan edersin ama akp nin yaptığı metroyla işine okuluna gidersin öyle mi ?

e binme o zaman yürüyerek git işine ? diyenleride hor görmeyeceksin o zaman ( zira ilk mesajından bu anlam çıkıyor )

ben burada akp propagandası yapmıyorum bende siyaset konuşulmasını görmekten bıktım birşeylere çözüm istiyorum ama birşeylerin değişmesini istiyorsan konuşmamız kimin neler yaptığını tartışmamız gerekmez mi ?

birşeyleri konuşmayıp hasır altı edersek nasıl çözüm bulacaksın o sorulara ?

refah istediğini söylemişsin ama okumaktan ve yaşamaktan bıktığını söylüyorsun

tamam kardeşim sen yat aşşağı biz çalışır banka hesabına her ay bir 10.000 dolar yatırırız

sadece şanslı doğanlardan ( yani zengin ) olmadığın için isyan etmişsin

bu kadar uzun uzun niye yazdım bende bilmiyorum bence senin tek sorunun paranın az yaşının genç olması

( ergen muamelesi yapmıyorum sadece yaşı 20-30 arası olan ama cebınde parası olmadığı için tam tersi parası olup karıyla kızla gezenleri görüp gıpta eden biri gibisin demek istiyorum )

cebinde paran olsa burada olmaz '' amaaan bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın '' kafasında bir insan olurdun eminim

• 100 TL benzin aldigimiz zaman 70 TL den fazlasi vergi olarak gidiyor. Gelmis bir de diyor ki metroyu Akp yapti. Heee kendi cebinden yapti ya zaten.

2018 yilina girecegiz bu zamanda cahillik kader degil secimdir. Boyle sacma yorumlar yapacaksaniz susun daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 8 Kasım 2017; 10:14:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulkede siyaset disinda birsey kalmadigindan sikilma ihtimalleri yok.

Ne yani adam operaya gidebiliyor mu ki operayi tartissin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki bu durumu nasıl düzeltmemizi önerirsiniz ne yapalım?
  • ben en çok diğer ülkelerinin para birimlerini takip etmekten onla ilgili haberlerden sıkıldım.

millet artık kafayı yedi adını bile duymadığım para birimini gösterip bak sadece türkiyede yükselmiyo falan demeye başladı. o ülkenin vatandaşına sor dolar kurunu bilmez belki.

bizde tüm millet yabancı para uzmanı oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.