Şimdi Ara

sıyırmaya az kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaa arkadaslar bi oyun yukledim sonra makina biraz kasmaya basladı kendini yeniden başlatayım kendine gelsin dedim ama yeniden başlatırken (xp kullanıyorum) o mavi seritler 1 dakikadan fazla surmeye başladı işlemcinin ısıgı dewamlı yanıyor hiç sonmeden.windows acılıncada mous bile tekliyo.dusunun avg ile tarama yapıyorum su anda işlemci % 100 bana format at demeyin ne olur çok useniyorum.bilgisayarımın özerlliklerinide soyliyim amd 2500 2x256 ram 9550 ekran kartı 120 gb hdd.ne yapmalıyım.hiç bişi yapamıyorum su anda bilgisayarda kasım kasım kasılıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: burak08

yaa arkadaslar bi oyun yukledim sonra makina biraz kasmaya basladı kendini yeniden başlatayım kendine gelsin dedim ama yeniden başlatırken (xp kullanıyorum) o mavi seritler 1 dakikadan fazla surmeye başladı işlemcinin ısıgı dewamlı yanıyor hiç sonmeden.windows acılıncada mous bile tekliyo.dusunun avg ile tarama yapıyorum su anda işlemci % 100 bana format at demeyin ne olur çok useniyorum.bilgisayarımın özerlliklerinide soyliyim amd 2500 2x256 ram 9550 ekran kartı 120 gb hdd.ne yapmalıyım.hiç bişi yapamıyorum su anda bilgisayarda kasım kasım kasılıyor

çalıştıra msconfig yaz oradan sistemi bir önceki geri yükleme noktasına al sorun çözülür

kolay gelsin

• bi deniyim dostum inş sorun cozulur
  • şimdilik sorun cozuldu o oyunu tekrar yukluyorum umarım yapmaz bu sefer.
  • kaşınıyon galiba yine kasacak...
  • Evet yine aynısını yapacak
  • yapmadı arkadaslar su anda saglam oyunda fene değilmiş ama fazla uzun sure takılmam basında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.