Şimdi Ara

Siyasetçiler ve sanatçılardan alkol yasağı tepkisi: 'Şeriatla mı yönetiyorsunuz?' (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
2
Favori
16.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
193 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Miex

sana ne oğlum, benim eğlencem alkoldür senin afyonun din işte. ben sana soruyor muyum seni anlamıyorum hayat tarzın nasıl bu falan diye.

siz nasıl insanlarsınız ya ne hakla kendiniz gibi düşünmeyen insanları yargılama cesareti elde ediyorsunuz?

ben de seni yargılayayım şimdi o zaman gel bak;

muhtemelen o kadar dar kalıplarda ve baskı içerisinde yetişmişsin ki; senin gibi olmayan insanlar görünce hayret ediyorsun, aklın almıyor. muhtemelen içten içe kıskanıyorsun. bana batı özentisi demişsin alkol alıyorum diye. sen de arap çöllerine özeniyorsun. bana kimse çocukluğumda baskı yapmadı, kendi hür irademle her genç gibi alkol denedim, ve evet benim için hayata dair güzel zevklerden biri alkol almak. benim hayattaki mutluluğumu ise senin gibi düşünenler tehdit ediyor. ben sakarya’da büyüdüm herkes dindar reis mafya raconu özentisi geçinir en büyük eğlenceleri ise geceleri sokak arası, birisinin evi vs gizli gizli toplanıp iki tane efes içmek, vodka içmek, rakı içmektir. en çok bununla övünürler ama başkasını daima ayıplarlar.

Alıntıları Göster

Muhteşem ya muhteşem...  

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Yahu iktidarı kafanızda fazla büyütmüşsünüz, içkiyi yasakladım dese satılmayacak mı sanki çatır çatır satılacak. Yasaklanması da yanlış zaten. Boş yere gerginlik çıkardılar.

bu nasıl mantık yahu ? nasılsa satacaklarsa ozaman komple yasaklasınlar olurmu? nasılsa çatır çatır satılacakmış.

Hem yasaklanması yanlış diyorsun hemde yasaklansa bile nasılsa satılacak diyorsun . yani mantıksız olmuş yazdıkların . şeye benzemiş "AKP li değilim ama .." diye başlayan cümlelere benzemiş.

• İçip içip 128 milyar dolar nerede diye sormayın sizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçiyorsa içer sizin gibilere giren çıkan ne onu anlayamıyorum fesli trolü... Ayrıca banka bilançosundan rezerv ne durumda gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 30 Nisan 2021; 13:1:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colda

İçip içip 128 milyar dolar nerede diye sormayın sizde.

aktroll detected.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 30 Nisan 2021; 12:58:56 >
  • Alen Doğu Gencer kullanıcısına yanıt
    Akpli değilim ama yasaklanması yanlış, koronayla içki satışının ne alakası var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Tekel Bayileri Platformu Başkanı: Alkol satışı yasağı kalktı

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, kişisel Twitter hesabında "Alkol satışı yasağı kalkmıştır, herkese hayırlı olsun" paylaşımında bulundu.

https://odatv4.com/tekel-bayileri-platformu-baskani-alkol-satisi-yasagi-kalkti-30042148.html

Bu arada kim bilir neler sattılar.Kansız hırsızlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 30 Nisan 2021; 13:37:57 >

• gidakontrol G kullanıcısına yanıt
    zaten yasal dayanağı olmayan bir yasaktı. kanun yok ama yasak gibi bir garabet oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hükümetten beklenen açıklama geldi

alkol bütün kötülüklerin anası

• Anayasa, hiç bir kişi ya da kurumun, kaynağını anayasadan almadığı bir yetkiyi kullanamayacağını yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Bu mesaj silindi.

Terbiyeniz,aile bilgi,gorgu,ahlakiniz insan olma yetiniz ,refleksiniz bunu göstermeyecek derinlikte.

Serefiniz,haysiyetiniz zerre var ise actigim konuya daha tek kelime yazmazsdiniz,kirletmezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 6equj5

Bugün buna susarsak yarın bir adım daha İleri gidecekler

Hocam nufusun %50si halinden memnun mu? Memnun

Biz sabaha kadar konussak tartissak ne yazar

Adam yarin yasa cikartip artik herkes evde oturup benim resmim karsisinda gunluk 1 saat el pence durucak dese yapicak %50lik bir kesim var biz burda ozel hak falan diyoruz  

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.