Şimdi Ara

siyaset meydanı- magazin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu anda atvde işiniz yoksa bakın derim, çok güzel gidiyor.

• BUGÜN ABBAS GÜÇLÜ YOK MU YAW
  • quote:

Orjinalden alıntı: martymcfly

BUGÜN ABBAS GÜÇLÜ YOK MU YAW

kanal d de o ya
  • Guzel mi ? kimler var ? simdi tv e uzagım taaa salona kim gidecek
  • walla güsel tartışmalar geçio bi bakın...birbirlerine laf sokuolar...
  • Bu tür açık oturumları oldum olası sevmem . Lafdan başka ürettikleri bir şey yok . Saatlerce konuşuyorlar konuşuyorlar tartışıyorlar ediyorlar ... Sonuç ? Değişen ne ? Halledilen sorunlar neler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerko -- 2 Şubat 2006 1:59:40 >
  • okan iyi bastırdı milleti yine
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gerko

Bu tür açık oturumları oldum olası sevmem . Lafdan başka ürettikleri bir şey yok . Saatlerce konuşuyorlar konuşuyorlar tartışıyorlar ediyorlar ... Sonuç ? Değişen ne ? Halledilen sorunlar neler ?

olsun sonuç elde edilecek bişey değil zaten, ama yinede aralara sıkışmış öğrenilecek şeyler var, benim için gayet bilgilendirici, ufkumu açan bir program oldu, hala devam ediyor gerçi :)
  • Magazinciler tribününde oturan sarışın bayanın ismi ve sıfatı nedir? Ayrıca Okan Bayülgen'le sürekli tartışan, her soruya atlayan adam da kim?
  • sabah gazetesi magazin müdürü şengül balıksırtı'nı mı soruyorsun ?
  • ya super ya! ilk defa bi eglenceli program :p

saniirm davetlilerden kaynaklaniyo ;) okan bayulgenin kiz atlamasi ayri hos bisi super davrnisti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arkadaş

sabah gazetesi magazin müdürü şengül balıksırtı'nı mı soruyorsun ?

Hayır üst katta soldan 3. sıra , bir de ön sırada Can Tanrıyar'ın yanındaki adam.
  • harbi çok güzel bir program, bu satte yatmadıysam ve yarın sınavım varsa ve ayrıcana da kötü geçecekse ve buna da razıysam helal olsun diyorum
  • atv super basladı super bıttı can tanrıyar beter oldu yazık adama ... okan super ama gercekten ya
  • kusura bakmayın ama şu can tanrıyar tam bir şerefsiz, habire diyor yok öle şeyler falan filan hülya için üzüldüm diyo eşşolusu sürekli aynı şeyi yapıyo. seyircileri falan susturuyo kanlarına giriyo hepinizi dikkate alacam diyo ama hikaye nabza göre şerbet döküp bildiğini yapıyo.
    konuşurken de bir sevimli bir sevimli sanki kedi adam, yalancı hayvan...
  • okan a olan saygım ve sevgim bi kez daha arttı, ali atıf bir de resmen hava attı öğrencileri önünde, ama genel olarak çok güzel bir programdı.
  • LAn kacırdık yaa
  • 8 yıllık hort
    Ps hort yapmakta ne varmış ki mobil sürümde direk eski konular açılıyor zahmetsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.