Şimdi Ara

Siyah mı Beyaz mı? Hangi renk iPhone daha güzel?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
0
Favori
34.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görünüm olarak tabiki SİYAH ama ne fark ederki neden mi?Çünkü alınca çizilmesin diye direk kılıfa giriyorda ondan.
  • tabiki beyaz.
  • beyaz beyaz bembeyaz.
  • ben hep siyah derim siyah derim zaten siyahı severim nsiyah olan herşeyi siyah giyinirim gecenin karanlığını severim çünkü simsiyah siyah 4 ever
  • ürün apple ise renk beyaz ama beyaz bulamadığımdan siyah kullanıyorum
  • Siyah=Karizmatik Ve kaliteli
    BEyaz=Her Yerde Dikkat Çekici ve tatlı Bir görünüşü var

Bence beyazzz
  • hep sıyah kullandım... ama beyaz hep ıcımde kaldı.. beyaz dıyorum:)
  • Geçen perşembe günü iphone 3gs 32 gb aldım. adam gitti depodan bana sormadan siyah getirdi. Dedim nerden biliyorsun siyah istediğim?, insanlar %90 siyah istiyor, satılan beyazların çoğu dükkana gelipte siyah kalmadığı için boş dönmek istemeyenlerin aldıkları dedi. şaşırdım bende, o derece fark olduğuna. neticede bende siyah aldım tabi

ama 16 gb bulamadım. Londrada girmediğim O2 shop, carphonewarehouse dükkanı kalmadı, yinede bulamadı. Hatta arkadaşım saat 12 de gitti dükkana, var, yeni geldi dediler. dönüp kredi kartını alıp dükkana tekrar geldiğinde saat 3:30 du ve siyah kalmamıştı :D
  • Ben kesinlikle beyaz diyorum.
  • siyah
  • apple dedin mi beyaz dır ferrari nasıl kırmızı ise ona göre beyaz kesınlıkle cok klas duruyor
  • Beyaz çok güzel duruyor ama biraz durup rüyadan uyanınca siyah daha mantıklı bir tercih gibi geliyor bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

Orjinalden alıntı: buffoon73

yukarıdaki fotograflarda arayan kişinin yanında küçük resmi çıkmış,ama rehberden kişiye bi resim ekleyince ararken tam ekran olarak çıkıyo ? ne iş apple ? :D

iPhone reklamlarında arama gelen ekranda çıkan fotoğrafın küçük olduğu dikkatinizi çekmiştir. Rehberinizdeki kişinin, fotoğrafın genişliği 320 piksel’den küçük ise, arama geldiğinde ekranınız soldaki gibi görünecektir. Rehberinizdeki kişinin fotoğrafı 320 pixelden büyükse sağdaki gibi tam ekran çıkacaktır.

Siyah mı Beyaz mı? Hangi renk iPhone daha güzel??

Hep merak ediyordum bu olayı.. Sağolasın güzel bir trick.

• S İ Y A H

çünkü beyazın sadece arka tarafı beyaz ön yüzü siyah
  • beyaz
  • tabikide beyaz cunku herkesde siyah vr reklamlarda veya iphone dennce biçim olçarak hep siyah diyoruz ama onmli olan herkesde olanın sende olması deil kimsede olmayanın sende olmasıdr bu bnm dusuncem iphone alrsam kesinlikle beyaz alıcam beyaz bn burdayım dio
  • C şıkkı hiçbiri.
  • bence 2gnin arkası daha güzel.. 3gs in arkası gri olup 3gdeki madde kullanılsaydı kesin almayı düşünüodum:D
  • tek kelime White 50 metreden bile burdayım diye belli ettiriyor kendini çizik ve izler konusunda gereken bilgiye sağolsun vermişler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.