Şimdi Ara

Siyah beyaz fotoyu renklendirir misiniz ? hayır işi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı bayramlar arkadaşlar konu ciddidir lütfen espri yapmayın çünkü
    atacağım resim dedemin resmidir ben kendisini hiç görmedim çünkü 21 yaşında motor kazasında vefat etmiş babam 1 yaşında yetim kalmış.Bugün akraba ziyaretinde kendisinin tek bir resmini bulduk.ancak tahmin edersiniz ki siyah beyaz.Babam için bu foto yu renklendirmek istedim ancak photohop bilgim olmadığı için başaramadım.ve son çare olarak sizden yardım istiyorum.
    Aramızda çok yetenekli arkadaşlar var yardım eder misiniz ?

Not: Saygımdan dolayı resimi buraya koymuyorum İlgilenen arkadaşlar a pm den atarım
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpe Diem; -- 30 Temmuz 2014; 18:54:57 >

• Cok zor bi iş. Umarim bulursun yapabilen birini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hagi10best kullanıcısına yanıt
    Ne derece zor hiç bilmiyorum dostum O yüzden yazdım.Olmazsa da sağlık olsun ne diyebilirim.Sağol
  • BBC 2. dünya savaşı belgesellerinde kullandığı bir teknoloji var, hd olarak yapıyorlar hatta. Fotoğrafcılara git yaparlar belki.
  • Umarım yapan olabilır.Ha olmazsa bi fotografcıya gıt durumu anlat belkı yardımcı olabılı

• Sağolun arkadaşlar dediğiniz gibi zor bir işlem ise en kısa zamanda fotoğrafçılarla görüşürüm
  • Yollayın bir bakayım
  • Pulmicort kullanıcısına yanıt
    Çok sağol dostum gönderdim
  • Hocam bana da yolla fırsat bulursam cumartesi ye kadar yoksa sarkar 1 hafta falan ama denerim elimden geldiğince

• srenkenstein kullanıcısına yanıt
    Çok sağol dostum
  • Mesaj yazan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim

Pulmicort hocam çok ilgilendi ve fotoyu kusursuz hale getirdi.Gerçekten çok sevindik.Çok teşekkür ederim Dostum sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpe Diem; -- 30 Temmuz 2014; 20:57:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.