Şimdi Ara

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
198
Favori
97.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
  • edi1907 E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Fax var mı işletmenizde?
  • Albüm, çerçeve satışınız var mı? Toptan ve uygun şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

Albüm, çerçeve satışınız var mı? Toptan ve uygun şekilde

Maalesef albüm ve çerçeve satışımız mevcut değil

• quote:

Orijinalden alıntı: **engineer09**

Merhabalar

Fax var mı işletmenizde?

İşletmemizde faks mevcuttur.

• edi1907 E kullanıcısına yanıt
    Onun için uygun bir fiyat verebiliyor musunuz?

• Geçenlerde mecburiyetten staj rapor çıktımı almak zorunda kaldım kırtasiyenin birinden. 95 sayfaya 44 lira aldılar! Neymiş renkli 1 liraymış! Ne sövdüm bilemezsiniz.

2. dönem sizi tercih edeceğim.

• baskı kalitesi, paketleme, kağıtların kalitesi, fiyatı her şeyiyle çok iyi. tavsiye ederim
  • Gazi Üniversitesi yüksek lisans bitirme projesi için kapak tasarımı vesaire tüm işlemlerini gerçekleştirebiliyor musunuz?Belirli bir formatı bulunuyor.

• fiyatlarınız sadece soft ortamdaki çıktılar için midir acaba? fotokopileri getirsek 1100 sayfa bunları çoğaltmak da aynı fiyat olur mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thythy -- 13 Ocak 2018; 20:5:19 >
  • Hocam cilt yapıyoruz ama malesef tasarım işlemini yoğunluktan dolayı yapmıyoruz. @hitechh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 16 Ocak 2018; 18:40:49 >
  • Ne zamandan beri bir çılgınlık yapacağım fırsat bulamıyorum. Yaklaşık 1000 adet foto bastırmak istiyorum. Özelden fiyat dönüşü yaparsanız sevinirim.

Fotoda çok birşey olmaz demişsiniz fakat yine de rakam fazla olunca sormak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

Ne zamandan beri bir çılgınlık yapacağım fırsat bulamıyorum. Yaklaşık 1000 adet foto bastırmak istiyorum. Özelden fiyat dönüşü yaparsanız sevinirim.

Fotoda çok birşey olmaz demişsiniz fakat yine de rakam fazla olunca sormak istedim.

1000 adet foto bastırma çılgınlığı mı, sevdim bunu
  • thythy T kullanıcısına yanıt
    Dijital hafıza gider gerçek baskı kalır. Sahip olduğum ve yüksek anı değeri taşıdığını düşündüğüm tüm fotolarımı bastırmak istiyorum :) çok güzel olmaz mı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: thythy

fiyatlarınız sadece soft ortamdaki çıktılar için midir acaba? fotokopileri getirsek 1100 sayfa bunları çoğaltmak da aynı fiyat olur mu.

Tabiki hocam, sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız. Yalnız belirttiğiniz fotokopiler defter veya kitap şeklinde olursa ne yazık ki fiyatlarımız farklı oluyor. Kağıt şeklinde ise belirttiğiniz gibi aynı fiyattan yardımcı olabiliriz.
  • Keşke daha önceden bilseydim. İletişim tasarımı öğrencisiyiz, her vize final döneminde baskı için paramızla rezil perişan oluyoruz. Karşılaştırmak adına aşağıdaki ürünler için fiyat verir misiniz hocam?

120 gr A3 arkalı önlü (kenarlıksız) baskının ücreti ne olur? hatta ondan önce a3'e arkalı önlü tam üst üste gelecek şekilde baskı alınabilir mi? ankaranın en büyük, en bilindik kırtasiyeleri bizi bu konuda çok süründürdü.

70x100 ve 35x50 fotoblok baskı fiyatlarınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Geçenlerde mecburiyetten staj rapor çıktımı almak zorunda kaldım kırtasiyenin birinden. 95 sayfaya 44 lira aldılar! Neymiş renkli 1 liraymış! Ne sövdüm bilemezsiniz.

2. dönem sizi tercih edeceğim.

Bahcelievlerde bir fotokopici mevcut aynı şekilde 1 tl den çekiyor renkliyi. Erdinç bey de biliyordur kendisini :) Cahillik ettik. 36 sayfaya 20 lira verdik. Ama akillandik şükür bundan sonra Seray Kirtasiyedeyiz.

• Arkadaştan ilk siparişimi gerçekleştirdim. Müşteri memnuniyeti üzerine çalışan bir kişi. Siparişin her aşamasında fotoğraflarını gönderdi. Baskıyı hemen gerçekleştirip kargoya verdi. Gelen ürün gayet tatminkar. Öğrencilerim için gönderdiği hediyeye ayrıca teşekkür ederim. Ben memnun kaldım.
  • Bugun maille attigim fotolari gidip elden aldim. Hem tanismis oldum. Foto baski kalitesi gayet guzel. Ilgili bir arkadas, bundan sonra da alisverise devam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

Dijital hafıza gider gerçek baskı kalır. Sahip olduğum ve yüksek anı değeri taşıdığını düşündüğüm tüm fotolarımı bastırmak istiyorum :) çok güzel olmaz mı :)

ya yangın çıkarsa?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.