Şimdi Ara

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
198
Favori
97.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kpss kitaplarının pdflerini fotokopiyle çıkartmak istiyorum acaba yayınların pdfleri varmı elinizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Dün acil şekilde çıktı lazım olduğu için mail ile 2000 sayfaya yakın bir siparişi verdim ve şu saate yetişir mi diye sordum. Erdinc bey sağolsun o saatten de öncesine yetiştirdi baskımı.

Kitapları teslim aldım. Kendisi çok güler yüzlü bir insan. Buradan tekrar selam olsun.

Çok önceleri kök işhanından bastırıyordum. Oranın kalitesini hatırlamıyorum, kıyaslama yapamayacağım ama baskı kalitesi gayet yeterli. Ayrıca spiral ayrım yerlerinde kapağı tekrar kopyalayıp kitapları 1 2 diye ayırmış, gayet de güzel olmuş.

Genel anlamda güzel bir deneyim oldu, tavsiye edebilirim.

hocam bu nasıl bir tesadüftür yav, ben de aynı kitabı bugün bastırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheel -- 19 Aralık 2017; 20:4:39 >

• Tek sayfadan kitabı mı tanıdın hemen hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Tek sayfadan kitabı mı tanıdın hemen hocam?

C++'ın kutsal kitabını tanımam mı
  • Yaşa be! Uzun zamandır indirime girsin de Amazon dan orijinal alayım diyordum. Ne indirime girdiği var, ne de kurun düştüğü. Mecbur bu yollara düştük

• MCErgun kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen gün 32 dolara kadar düştü, Amazon assistant'ın 5 dolarlık indirimi, bir de 5 dolarlık kitap koduyla beraber 22 dolar + 8 dolar kargo ücreti ile 30 dolar oluyordu. Lakin yine de çok pahalı. Benim fotokopide bir sayfada iki sayfa çıktı var, biraz küçük görünüyor ama idare edicem mecburen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leto Atreides II

Hocam geçen gün 32 dolara kadar düştü, Amazon assistant'ın 5 dolarlık indirimi, bir de 5 dolarlık kitap koduyla beraber 22 dolar + 8 dolar kargo ücreti ile 30 dolar oluyordu. Lakin yine de çok pahalı. Benim fotokopide bir sayfada iki sayfa çıktı var, biraz küçük görünüyor ama idare edicem mecburen

Denk gelsem sipariş verirdim o şekilde

Böyle baskı alınca kitap çok kalın oluyor, taşımak falan mümkün olmuyor.

• 1666 sayfalık ders notları çıktısı aldım. Çok memnun kaldım. Sağolasın ertesi gün ulaştırdı. Tavsiye ederim.

• Merhaba fiyat listesinde göremedim. 1600 sayfa önlü arkalı çıktı almam lazım. Fotokopi daha doğrusu. Önlü arkalı siyah beyaz fotokopi ücretiniz ne kadar?

• Yakında lazım olacak mesajım bulunsun

• Kendisi gerek öncesi gerek sonrasi çok ilgili alakalı yazili resimli 22 23 sayfa baskım vardı baskilarda gerçekten güzel kalite 1 saat içinde hepsini halledip kargoya verdi 1 gün içinde aksaraya ulaştı çok teşekkurler tekrardan.

• kredilikargo.com dan anlaşma yapmayı düşündünüz mü hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcrs

kredilikargo.com dan anlaşma yapmayı düşündünüz mü hocam?

Zaten oradan anlaşmamız var hocam. O yüzden kargo fiyatlarımız uygun.

• Arkalı-önlü fotokopi ücretimiz sayfası 4 kuruş, yaprağı 8 kuruşa geliyor hocam. Yalnız kitap fotokopisi çekmiyoruz. Bilginiz olsun...

• Arkadaşı ben de tavsiye ediyorum. 1000 sayfa civarı 4 kitap bastırdım. renkli. Açıkcası çok beğendim. Öğlenki siparişimi akşam 7 civarı eve teslim etti. Ayrıca kitapları bastırmadan 2. elini bulabilir miyim diyerek kızılayda gezindim. tesadüf kök çarşısını gördüm daha önce ismini duymuştum ama yerini bilmiyordum. oraya da sordum renkli çıktıyı.1000 sayfa üzeri 25 kuruş olur dedi. pazarlık falan yapacak olmadım. Yalnız orda KPSS için değişik kaynaklar varmış oraya tekrar giderim heralde. Mesela ÖSYM nin sorduğu tüm sınavlardaki matematik soruları var. Tarih, coğrafya versiyonu var. yine bazı özel hocaların tarih notları vs var. Fotokopi halinde.İncelemekte fayda var bence.
    Son olarak kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.Benim için iyi bir alışveriş oldu.
  • Güzel yorumlarınız için teşekkür eder; iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
  • Hocam ısısal ve karton ciltin fotoğraf örneklerini atabilir misiniz?

• Herkes baya memnun kalmış anlaşılan, ben de anatomi çıktıları için deneyeceğim özellikle kaliteli renkli baskı dediğinden. Sonuçları yazarım eğer övüldüğü kadar varsa sürekli müşteri kazanmış olur

• Yaklaşık 1200 sayfalık renkli çıktı aldım özellikle anatomi dersi için görsellerin çıkması önemliydi ve gayet memnun kaldım. Perşembe akşamı pdf şeklinde dosyaları gönderdim cuma öğlen kargoya verildi cumartesi İstanbul’a ulaşmıştı hız anlamında da gayet tatmin edici. Bunlar yaşanırken telefonla sürekli kontak halindeydi kendisi gayet kibar ve ilgili birisi. Sadece kargo sırasında pürüz çıktı onu da bütün iyi niyetliliğiyle çözüme kavuşturdu kendisine buradan da teşekkür ederim. Tereddütü olan arkadaşlar için benim yaşadığım tecrübe bu şekildeydi.

• Hocam hayırlı işler, ince kuşe kağıda siyah beyaz ve renkli baskı fiyatınızı ve kargo ücretini öğrenebilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.