Şimdi Ara

SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ - ÇIKTI: 6 - RENKLİ A4: 20, - FOTOĞRAF: 75 KURUŞ, - 50x70:17,5 - 70x100: 30 TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
349
Cevap
201
Favori
71.065
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ - ÇIKTI: 6 - RENKLİ A4: 20, - FOTOĞRAF: 75 KURUŞ, - 50x70:17,5 - 70x100: 30 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    12 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 558memoli

Bugün Erdinç Beyin dükkanına uğradım sağolsun yardımcı oldu.1000 sayfadan fazla siyah beyaz çıktı aldım.Baskı kalitesi gayet iyi.

Resim baskı örnekleri de gördüm gayet yeterli bence 10*15 parlak resim kağıdıydı.Yanımda resim olmadığı için bastıramadım başka zaman artık.

Yolunuz düşerse öneririm

ben de geçen haftalarda gittim Erdinç bey'in yanına başka bir başlıkta da belirtmiştim düşüncelerimi. Arkadaşın da belirttiği gibi fiyat uygun kalitesi de güzel. Ben de fotoğrafları gördüm bi ara fotoğraf bastırmak için gitmeyi planlıyorum. Özellikle öğrenciler için uygun görünüyor dükkanın yeri itibariyle. Erdinç Bey'in beyefendiliğine kibarlığına diyecek yok zaten. Ayrı başlık açılması iyi olmuş
    |
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    XGames

Mail attım hocam geri dönüş yaparsanız sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: XGames

Mail attım hocam geri dönüş yaparsanız sevinirim..

Siparişiniz hazırlandı, istediğiniz gibi zımbalandı, kargoya teslim edildi, takip numaranız mail ile tarafınıza bildirildi; bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 18 Kasım 2017; 17:50:41 >
    |
    |

İstanbul dan email aracılığıyla verdiğim siparişi bu akşam elden teslim aldım.

Erdinç Bey ile de tanışma fırsatım oldu.

Başarılı işçiliği ve cana yakın yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

Bol kazançlar

|
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    XGames

Cumartesi günü vermiş olduğum siparişi yine aynı gün kargoya teslim ettiler ve bugün öğlende kargom elimdeydi. Kalite, paketleme vs. çok iyiydi.

Çok ilgili bir şekilde ve hızlıca maillerime cevap verdiler. Çok teşekkür ederim.

|
    |
    Hangi kargo şirketiyle gönderiyorsunuz?

Booking.com üzerinden yapacağınız rezervasyonlarınıza indirim yapılır. Ayrıntılı bilgi için PM atabilirsiniz.

7/24 online...
  • Binbaşı
    1879 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

Hangi kargo şirketiyle gönderiyorsunuz?

Sürat Kargo ile gönderiyoruz, şu ana kadar gönderdiğimiz bütün kargolar ertesi gün teslim edildi.
    |
    |

|
    |

| Lenovo Z510 | Lenovo Yoga 510 | Acer 144 Hz 1 ms Monitor | x2 GTX 1060 6 GB SLI | HP2311GT | HAF 912| i7 6700| Razer Deathadder | Logitech G35 | Logitech G633| Xiaomi Mi Max 2 | SuperOnline 100 Mbps
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj
    Mail attım dönüş yaparsanız sevinirim.

Orijinalden alıntı: GhotSht

Mail attım dönüş yaparsanız sevinirim.

Mailiniz cevaplandı, hayırlı geceler dilerim.
    |
    |

|
    |
    Erdinç Bey merhaba, şimdi size bir e-posta yolluyorum. Bana fiyat bildirirseniz sevinirim. Sevgiler.

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 81 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193?]
    T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı / Veteriner Hekimi
  • Binbaşı
    1879 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Erdinç Bey merhaba, şimdi size bir e-posta yolluyorum. Bana fiyat bildirirseniz sevinirim. Sevgiler.

Aytürk bey merhabalar!

Mailiniz cevaplandı efendim; saygılar...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sinek7

Renkli çıktıyı bilemeyeceğim ama siyah beyaz çıktıyı ankarada Meşrutiyet Caddesi'nin bulvarla kesiştiği yerdeki kök çarşısı içindeki kırtasiyelerde sayfası 3 kuruşa veya karanfil sokakta Saraç kopyalama diye bir yer var orada 2.5 kuruşa çektirebilirsiniz.

Daha bugün vizelerim için çıktı aldım😅 piyasa bu şekilde

nasıl ya? geçen gün kimlik fotokopisi çektirdim 1 lira aldılar kırtasiyede :) kazık mı yedik yani :D

Geçmiş olsun hocam😅 kırtasiyeler yapıyor bazen yüksek fiyat çekme olayını. Söylediğim yerler veya buna benzer fiyatlarla çalışan pek çok yer var Kızılayda onlara

gidersiniz bir sonraki sefere 😇

|
    |
    thythy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Numaralı A4 hazırlıyor musunuz ? Firmalar için kullanılacak, resmî defter olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_mulo -- 10 Aralık 2017; 21:20:41 >
    |
    |
    Bahsedilenler: edi1907

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

Numaralı A4 hazırlıyor musunuz ? Firmalar için kullanılacak, resmî defter olarak.

Merhabalar, daha dün 14000 sayfalık numaralı a4 siparişimizi aldık. Sanırım sizin de muhasebe büronuz var. Yarın gün içerisinde telefon ile iletişime geçerseniz; yardımcı olabilirim. Hayırlı geceler; saygılar...

|
    |

Orijinalden alıntı: sh33p3r

Renkli poster basım fiyatlarınız ne kadar? 70x100 için özellikle

5 ve üzeri rakamlarda 30 TL den basabiliyoruz.

|
    |

Orijinalden alıntı: Sinek7

Geçmiş olsun hocam😅 kırtasiyeler yapıyor bazen yüksek fiyat çekme olayını. Söylediğim yerler veya buna benzer fiyatlarla çalışan pek çok yer var Kızılayda onlara

gidersiniz bir sonraki sefere 😇

iyi de tek fotokopiyi 5-10 kuruşa çekeceklerini sanmam bu 3-4 kuruş verilen çekimler için limit vardır herhalde. ayrıca ben ankarada değilim kızılaya gideyim :)
    |
    |
Media Sözlük
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,403
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.