Şimdi Ara

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
198
Favori
97.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edi1907

Öyle düşünmeyin bence. Biz neredeyse kar etmeden, sırf forumdaki arkadaşlar faydalansın diye bu fiyatlara iniyoruz. İzmit gibi bir yerde esnaf para kazanıp, ailesini geçindirmesi için bu fiyatları mecburi vermesi gerekiyor. Siz lütfen onlara kızmayın.

Alıntıları Göster
    Pazar acik misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Pazar acik misiniz?

Alıntıları Göster
    Pazar günleri maalesef kapalıyız.
  • edi1907 E kullanıcısına yanıt
    yapmayın hocam. önlü arkalı 1.5lira nedir? kuşe kağıda mı basıyor? ben kendi yazıcımda 5 kuruştan aşağı mal ediyorum bi sayfayı. fotokopiciler kar marjını adil hesaplamıyor bence. asla bi sayfa 15 kuruşu geçmemeli %1500 kar nedir? geçinmek istiyorsa ya milleti kazıklamasın ya da işini düzgün yapsın ki daha çok insana hizmet edebilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AED07

yapmayın hocam. önlü arkalı 1.5lira nedir? kuşe kağıda mı basıyor? ben kendi yazıcımda 5 kuruştan aşağı mal ediyorum bi sayfayı. fotokopiciler kar marjını adil hesaplamıyor bence. asla bi sayfa 15 kuruşu geçmemeli %1500 kar nedir? geçinmek istiyorsa ya milleti kazıklamasın ya da işini düzgün yapsın ki daha çok insana hizmet edebilsin.
    Hocam maalesef hesabınızda yanlışlık var. Kırtasiyelerde genellikle lazer renkli fotokopi makineleri olarak kullanılmakta. Şu an orijinal tonerlerle kullanılan makinelerde bir sayfa maliyeti 35-40 kuruşu buluyor. 1 bardağın maliyeti 50 kuruşu bulmayan bir kahvenin, 20 liraya satıldığı ülkemizde 75 kuruşa fotokopi çekmek bence yadırganacak bir durum değil

• Merhaba herkese,

3 farklı dersin pps sunumlarını çıktı alacaktım, foruma bakayım, var mı fırsat dedim. cuma günü gördüm. firma ile öğleden sonra iletişime geçtim, 4 gibi filan parayı gönderdim, renkli çıktılarım, ciltlenmiş halde cumartesi öğlen elime geçti, adresim İstanbul.

Çok hızlı, kaliteli ve iyi bir hizmet, fiyat avantajı zaten bence çok iyi. en azından benim için öyle, dışarıda gezip 5-10 TL daha ucuza bulmaya çalışacak vaktim yok, çalışan insanız sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmutti -- 5 Aralık 2019; 14:28:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

Merhaba herkese,

3 farklı dersin pps sunumlarını çıktı alacaktım, foruma bakayım, var mı fırsat dedim. cuma günü gördüm. firma ile öğleden sonra iletişime geçtim, 4 gibi filan parayı gönderdim, renkli çıktılarım, ciltlenmiş halde cumartesi öğlen elime geçti, adresim İstanbul.

Çok hızlı, kaliteli ve iyi bir hizmet, fiyat avantajı zaten bence çok iyi. en azından benim için öyle, dışarıda gezip 5-10 TL daha ucuza bulmaya çalışacak vaktim yok, çalışan insanız sonuçta.
    Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

• quote:

Merhabalar, maalesef bez cilt yapmıyoruz.

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Bir kırtasiyeciye sormuştum en son gittiğimde. O da ben yapamam ama dışarda yaptırabilirim demişti. Belki sizin de öyle bir şey yapma imkanınız vardır. Sonuçta sektörü biliyorsunuz. Kimin yapabileceğini de. Ya da siz yapmasanız da bana bir yer tavsiye ederseniz, sizden fotokopileri alıp orda ciltletirim. 5-6 adet tez yaptıracam. Toplam 1200-1300 sayfa olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Merhaba,
    Bir kırtasiyeciye sormuştum en son gittiğimde. O da ben yapamam ama dışarda yaptırabilirim demişti. Belki sizin de öyle bir şey yapma imkanınız vardır. Sonuçta sektörü biliyorsunuz. Kimin yapabileceğini de. Ya da siz yapmasanız da bana bir yer tavsiye ederseniz, sizden fotokopileri alıp orda ciltletirim. 5-6 adet tez yaptıracam. Toplam 1200-1300 sayfa olur

Alıntıları Göster
    Hocam bu bez ciltlerde üzerine ve alnına yazılacak yazı fiyatı belirliyor. Bizim iş yerimize yakın tanıdık bir cilt evi var. İsterseniz baskıyı aldıktan sonra, sizi oraya yönlendirebilirim; uygun bir fiyat karşılığında yaptırabilirsiniz

• Bugün Seray kırtasiyeye çıktı almaya gittim. Evime 3-4 km. Araç parkı sıkıntılı ancak Erdinç beye iletince yer ayarlıyor orada geçici. Gayet kibar ve işini düzgün yapan birisi. Önceden Kızılay KÖK işhanında Suriyeli çalışanların çektiği fotokopiler karman çorman oluyordu. İletişim dili de Arapça Türkçe karışıktı. Burada ise; çıktılarım düzgün bir şekilde alındı. Dükkan da sakindi. Oturduk çıktımızı aldık ödemeyi yaptık teşekkür edip ayrıldık. Ankara'da olanlara özellikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Bugün Seray kırtasiyeye çıktı almaya gittim. Evime 3-4 km. Araç parkı sıkıntılı ancak Erdinç beye iletince yer ayarlıyor orada geçici. Gayet kibar ve işini düzgün yapan birisi. Önceden Kızılay KÖK işhanında Suriyeli çalışanların çektiği fotokopiler karman çorman oluyordu. İletişim dili de Arapça Türkçe karışıktı. Burada ise; çıktılarım düzgün bir şekilde alındı. Dükkan da sakindi. Oturduk çıktımızı aldık ödemeyi yaptık teşekkür edip ayrıldık. Ankara'da olanlara özellikle tavsiye ederim.
    Çok teşekkür ederim. Yamaç'ı benim için öpmeyi unutmayın

• quote:

Hocam bu bez ciltlerde üzerine ve alnına yazılacak yazı fiyatı belirliyor. Bizim iş yerimize yakın tanıdık bir cilt evi var. İsterseniz baskıyı aldıktan sonra, sizi oraya yönlendirebilirim; uygun bir fiyat karşılığında yaptırabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Çıktıyı sizden alıp bahsettiğiniz yerde ciltleme yapabilir miyim? Yani bizden çıktı almadın yapmayız derler mi? Bir de fiyatı tahminen ne kadardır?

• Açıköğretim derslerim için çıktı hizmeti aldim, 1-2 saatte hazirlanip kargoya verildi, ertesi gün elimde oldu. ilk siparişimde cok memnun kaldim, umarım böyle devam ederler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Çıktıyı sizden alıp bahsettiğiniz yerde ciltleme yapabilir miyim? Yani bizden çıktı almadın yapmayız derler mi? Bir de fiyatı tahminen ne kadardır?

Alıntıları Göster
    Hocam siz bana bez cilt yapacağınız kapak sayfasının fotoğrafını ve alına yazdırmak istediğiniz yazıyı 03122134933 numaralı whatsapp hattına gönderin. Ben matbaadan fiyatı alıp; size söyleyeyim
  • quote:

Hocam siz bana bez cilt yapacağınız kapak sayfasının fotoğrafını ve alına yazdırmak istediğiniz yazıyı 03122134933 numaralı whatsapp hattına gönderin. Ben matbaadan fiyatı alıp; size söyleyeyim

Alıntıları Göster
    Tamam hocam göndereceğim eve geçince.
    Çok teşekkür ederim ilginize.

• Merhaba buradan fotoğraf bastıran var mı baskı kalitesi nasıl?

• Kendilerinden fotoğraf baskısı aldım hızlı güzel bir alışveriş oldu tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Kendilerinden fotoğraf baskısı aldım hızlı güzel bir alışveriş oldu tavsiye ederim.
    Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, yorumunuz için teşekkür ederiz
  • En az 250 fotoğraf çıkartmak istiyoruz. Fiyatta yardımcı olur musunuz

• 7.5 kr siyah beyaz için sayfa mı yaprak mı hocam? Yapraksa çok iyi, değilse yaprakta 5 kr farkedecek nasıl bir kalite farkı var?

• Fiyatlarımız günceldir ☺️

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.