Şimdi Ara

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
198
Favori
97.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle oldukça güvenilir bir satıcı.
    Tavsiye ederim Erdinç beyi.
  • 35x50 – 50x70 – 70x100 fiyatlarını öğrenebilirmiyim?
  • Herkese merhabalar, zamanında Erdinç hocamdan 1000 küsür sayfalık kaliteli renkli çıktısından almıştım. Erdinç hocam gerçekten karakter olarak yardımsever ve dürüst birisi saatlerce sohbet edebilirsiniz hatta geçmiş mesajlarımda teşekkür yazım vardır. Çıktı kalitesinden memnun kalmıştım arkadaşımınkini görene kadar :) görsellerde renkli canlı duran yaprağı 70 kuruş, soluk olanlar burda çektirdiğim yaprağı 20 kuruş. Benim için netlik önemli zira anatomi çalışırken olay tamamıyla görsel neredeyse. Buraya bunu neden attım; insanlar ihtiyaçlarına göre fiyat performans konusunda karar versin ona göre istediği yerden çıktısını alsın.
    KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazazz -- 28 Şubat 2018; 18:57:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar görüntüleri 2-3 defa yükledim ama baya sorunlu forum bi çıkıyo bi çıkmıyor masaüstü sürümünde oluyo mobilde olmuyo uygulamada bi çıkıyo geri gidiyo. Kısacası kendi görüşüm görsel olarak kaliteli renkli çıktı almış olmama rağmen normal renkli çıktılara göre baya soluk kalıyor. Normal renkli çıktı 70 kuruş burası 20 kuruş taviz verdiğiniz şey kurtarıyorsa yaptırın yok görsellik önemli derseniz sınıfta kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

Arkadaşlar görüntüleri 2-3 defa yükledim ama baya sorunlu forum bi çıkıyo bi çıkmıyor masaüstü sürümünde oluyo mobilde olmuyo uygulamada bi çıkıyo geri gidiyo. Kısacası kendi görüşüm görsel olarak kaliteli renkli çıktı almış olmama rağmen normal renkli çıktılara göre baya soluk kalıyor. Normal renkli çıktı 70 kuruş burası 20 kuruş taviz verdiğiniz şey kurtarıyorsa yaptırın yok görsellik önemli derseniz sınıfta kalıyor.

Bu görüntüler ile ilgili ufak bir açıklama yapmak isterim.
    Hocam burada sizin görüntülerin farklı olduğunu belirtmeniz lazım. Arkadaşın görselleri ne yazık ki; tahtadan fotoğrafı çekilmiş ve o görseller tekrar powerpoint sunusuna çevirmişler. Yani kısacası elimizde orijinal sunular olmadığı için bütün çıktılar tam renk oluyor. Sayfası 10 kuruş olan teknoloji mürekkep teknolojisi ve önlü arkalı olarak bütün kağıdı kapladığı için renk doygunlukları lazer teknoloji gibi çıkmıyor.
    Sizin arkadaşınızın baskısı; lazer çıktısı, bu baskı pahallı bir teknolojidir. İşyerimizde bu hizmet de mevcuttur, hatta arkadaşınızın çıktı kalitesi ile mukayese edilemeyecek kadar daha iyi görüntüler elde edebilecek baskı makinelerimiz de mevcuttur. Tabiki fiyatlarımız bu doğrultuda değişmektedir.
    İş yerimizin karşısında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bulunmakta ve bugüne kadar binlerce öğrenciye yüzbinlerce renkli sunumlar basmamıza rağmen bir tek öğrenci dahi lazer baskı teknolojisine lüzum görmemiştir.
    Biz burada müşterilerimize hem uygun, hem de fazlasıyla f/p bir hizmet sunmak istiyoruz.
    Sonuç olarak bizim tavsiyemiz; lazer teknolojiden daha fazla para kazanmamıza rağmen, eğer elinizde orijinal pdf, word dosyanız mevcutsa belirttiğimiz colorlok kağıtlarla fazlasıyla sizi tatmin edecektir.
    Saygılarımızla...

• edi1907 E kullanıcısına yanıt
    Hocam söylediklerinizde haklısınızdır sizinle yaptığımız onca muhabbetten sonra şüphe duymam sizden. Sadece görüş olarak yazdım eminim ki benim gibi çıktı yapsam mı derslerim için diye buraya bakanlar vardır zamanında ben de buraya bakıp sipariş geçtim :) ayrıca ihtiyaç halinde orijinal pdf haliyle çıktınızı deneyimleyeceğimden hiç şüpheniz olmasın. Kendinize çok iyi bakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdinç bey sizle iletişime geçmem gerekiyor da en kolay nasıl ulaşabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rudolf Virchow -- 2 Mart 2018; 20:22:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hippocratic Oath

Erdinç bey sizle iletişime geçmem gerekiyor da en kolay nasıl ulaşabilirim?

Merhabalar! Gün içerisinde (0312)2134933 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

• Bugün kendilerinden yaklaşık 1100 sayfalık çıktı aldım. Baskı kalitesi gerçekten iyi.

• Kendisi gayet ilgili, fotoğraf baskıları da renkli çıktılar da fazlasıyla yeterli kalitede.
  • 300-400 fotoğraf bastırsam fiyatı 30 kuruş yapar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

300-400 fotoğraf bastırsam fiyatı 30 kuruş yapar mısınız?

Kusura bakmayın efendim, maalesef maliyetlerimiz kurtarmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

300-400 fotoğraf bastırsam fiyatı 30 kuruş yapar mısınız?

Kusura bakmayın efendim, maalesef maliyetlerimiz kurtarmıyor.

Hadi 40 olsun ne dersiniz?

• Bende buradaki forumdan görüp gidip kızımın resimlerini renkli çıktı aldım.
    çok memnun kaldım, ilgili bir arkadaş.
    fiyatlarda güzel herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderilhan

Bende buradaki forumdan görüp gidip kızımın resimlerini renkli çıktı aldım.
    çok memnun kaldım, ilgili bir arkadaş.
    fiyatlarda güzel herkese tavsiye ederim.

Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Hocam merhaba ben şimdi 120 tl'lik siyah beyaz önlü arkalı çıktı alsam ücretsiz kargo ile yolluyor musunuz ?

Açıklama kısmında yazıyor hocam; ücretsiz kargo seçeneği maalesef siyah-beyaz fotokopi-çıktı için geçerli değil.
  • Karton cilt ajanda gibi oluyorsa valla bedava. Güzel şeyler geliyor aklıma hediye olarak.
  • Hocam elinizde dershanelerin 2017 ve 2018 KPSS TG denemeleri var mı? (Büyük ihtimalle vardır diye tahmin ediyorum)

Hepsi toplam ne kadar tutar? Sipariş vermek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gezfotek

Hocam elinizde dershanelerin 2017 ve 2018 KPSS TG denemeleri var mı? (Büyük ihtimalle vardır diye tahmin ediyorum)

Hepsi toplam ne kadar tutar? Sipariş vermek istiyorum.

Maalesef hocam, denemeler elimizde mevcut değil :(
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.