Şimdi Ara

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
198
Favori
97.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sahip olduğumuz herşey için geçerli yangın ihtimali :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakutukcu

Keşke daha önceden bilseydim. İletişim tasarımı öğrencisiyiz, her vize final döneminde baskı için paramızla rezil perişan oluyoruz. Karşılaştırmak adına aşağıdaki ürünler için fiyat verir misiniz hocam?

120 gr A3 arkalı önlü (kenarlıksız) baskının ücreti ne olur? hatta ondan önce a3'e arkalı önlü tam üst üste gelecek şekilde baskı alınabilir mi? ankaranın en büyük, en bilindik kırtasiyeleri bizi bu konuda çok süründürdü.

70x100 ve 35x50 fotoblok baskı fiyatlarınız nedir?

Hocam merhabalar!
    1 hafta -10 gün içerisinde a3 kenarlıksız baskı yapabileceğimiz makinemiz yurt dışından geliyor. A4 fiyatındaki gibi çok uygun fiyatlarla baskı yapabileceğiz.
    Geldiği zaman buraya tekrar yazar; sizi bilgilendiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

quote:

Keşke daha önceden bilseydim. İletişim tasarımı öğrencisiyiz, her vize final döneminde baskı için paramızla rezil perişan oluyoruz. Karşılaştırmak adına aşağıdaki ürünler için fiyat verir misiniz hocam?

120 gr A3 arkalı önlü (kenarlıksız) baskının ücreti ne olur? hatta ondan önce a3'e arkalı önlü tam üst üste gelecek şekilde baskı alınabilir mi? ankaranın en büyük, en bilindik kırtasiyeleri bizi bu konuda çok süründürdü.

Hocam merhabalar!
    1 hafta -10 gün içerisinde a3 kenarlıksız baskı yapabileceğimiz makinemiz yurt dışından geliyor. A4 fiyatındaki gibi çok uygun fiyatlarla baskı yapabileceğiz.

Hocam bu yeni gelecek a3 mürekkepli mi. Lazer de çok uygun olmaz demiştiniz. O zaman ben de bu yeni makineyi bekleyeyim😁

• quote:

Orijinalden alıntı: melifkaya

quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

quote:

Hocam merhabalar!

Hocam bu yeni gelecek a3 mürekkepli mi. Lazer de çok uygun olmaz demiştiniz. O zaman ben de bu yeni makineyi bekleyeyim😁

Evet hocam, mürekkepli sistem. Artık A3 fiyatı da çok uygun olacak

• Ofisteki yazıcım bozulunca hızır gibi yetiştiler. Ekonomik fiyata, gayet kalite iş yapan bir işyeri .Çözüm odaklı, güler yüzlü, iyi niyetli bir işletmecisi var. Baskı ve kırtasiye ihtiyaçlarınızda muhakkak iletişime geçmenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biolokok

Ofisteki yazıcım bozulunca hızır gibi yetiştiler. Ekonomik fiyata, gayet kalite iş yapan bir işyeri .Çözüm odaklı, güler yüzlü, iyi niyetli bir işletmecisi var. Baskı ve kırtasiye ihtiyaçlarınızda muhakkak iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

• Konuya sıcak fırsatlarda denk gelmiştim. Sağolsunlar beni kırmamak için bir günlerini alacak düşük ücretli bir işi söz verdikleri için yaptılar. Baskı kalitesi de oldukça iyiydi işlerin. Tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar ihtiyacım olacak bir konu, mesajım bulunsun aklımızda bulunsun..
    Konu başlığında yazan fiyatlar güncel mi peki ?
    Web sitenize baktım kaşe'de yapıyorsunuz galiba, mesela sırdaş 910,911,912,913 kaşe dahil ve sadece lastiği için ne kadar fiyatlarınız, özelden veya buradan yazarsanız sevinirim, hatta buraya yazarsanız başka soracaklar olursa onlarada kaynak olmuş olur.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

Bu aralar ihtiyacım olacak bir konu, mesajım bulunsun aklımızda bulunsun..
    Konu başlığında yazan fiyatlar güncel mi peki ?
    Web sitenize baktım kaşe'de yapıyorsunuz galiba, mesela sırdaş 910,911,912,913 kaşe dahil ve sadece lastiği için ne kadar fiyatlarınız, özelden veya buradan yazarsanız sevinirim, hatta buraya yazarsanız başka soracaklar olursa onlarada kaynak olmuş olur.
    Teşekkürler.

Merhabalar, kaşe fiyatlarımız adetlere göre değişiklik göstermektedir. Özelden ulaşıp ihtiyacınız olan boyut ve adetleri paylaşırsanız daha sağlıklı fiyat paylaşımı yapabiliriz.
  • 4 tane Biometrik fotoya 20 TL istiyor fotoğrafçılar. Telefondan program aracılığı ile biometrik foto çeksek çıktısını alabiliyor muyuz?
  • Merhabalar üstat 400 - 500adet fotoğraf için ne kadar istersin (10*15standart)

• Kuşe tam renkli ve renkli karton kapaklı cilt fiyatlarınızı da öğrenebilir miyim?
  • Merhabalar,
    13x18 fotoğraf baskı ücretimiz 0,90 TL, 500 adet üzeri 0,80 TL
    10*15 baskı ücretimiz 0,50 TL, 500 adet üzeri 0,45 TL
    @HAREZMY

Malesef şu an için karton cilt yapamıyoruz :(
    @saygi
  • edi1907 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fotoğraf ayarlamalarını yapıyor musunuz yoksa direk baskıya mı veriyorsunuz. Bazı yerlerde ayarlama yapılmadığından dolayı fotoğrafların bazı kısımlarının kesik çıktığını okudum (sizden yana değil, alışveriş sitelerinden yapılan işlemden bahsediyorum). Ayrıca size nasıl ulaştıracağız resimleri?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Farenjit

Merhaba, fotoğraf ayarlamalarını yapıyor musunuz yoksa direk baskıya mı veriyorsunuz. Bazı yerlerde ayarlama yapılmadığından dolayı fotoğrafların bazı kısımlarının kesik çıktığını okudum (sizden yana değil, alışveriş sitelerinden yapılan işlemden bahsediyorum). Ayrıca size nasıl ulaştıracağız resimleri?

Dediğinizi anladım...
    Direk göndermiyoruz, programla ayarlıyoruz. Ama bazı müşterilerimiz neredeyse kare çektiği fotoğrafı 10x15 ölçüsündeki kağıda kenarlıksız olarak yazdırmak istiyor. En-boy oranı bozulduğu zaman resim kalitesi de bozuluyor. Bu yüzden resimlerinizi gönderirken bu konuya özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim.
  • Mail attım bakalım pdf Kitap baskısı olacak mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airnavy -- 12 Şubat 2018; 4:18:27 >
  • geçenlerde bakırköyde bir sayfa çıktı almam gerekti, etrafta bulabildiğim tek yer bi internet kafeydi ve adam usbden çıktı almam için usb belleği kendisi alıp çıktıyı almak yerine bana yeni bi masa açtı, usb'yi bilgisayara takıp çıktıyı göndermem 15 saniye sürdü ve pcyi kapattık, açılış ücreti 2 lira, siyah beyaz lazer çıktıya da 1 lira toplam 3 lira ödemiş oldum :)
  • dijital fotoları baskıya versem mi diye düşünürken konuya denk geldim. usb ile getirsek yeterli mi basılacak fotoğrafları.
  • Merhaba,

A3 boyutunda 8 sayfalık kitapçık olacak şekilde ortadan zımbalı baskı yapıyor musunuz? Renkli olacak. 100 adet fiyatı alabilir miyim?
  • Hocam adresinizi haritadan işaretleyip atar mısınız?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.