Şimdi Ara

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
198
Favori
97.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki yeri değildir ama takvim bastırıcam öneriniz var mı 500 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronxmax -- 12 Aralık 2017; 21:28:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdinç bey ile 1000 sayfa siyah beyaz alışverişimiz oldu. sipariş öncesi ve sonrası olmak üzere iletişimi mükemmel, eminimki işini severek ve saygı duyarak yapan biri. sipariş konusundaki hızı, paketlemedeki özeni ve anında bildirimde bulunması muazzam idi. umarım ileride de yolumuz tekrardan kesişir.

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞKAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞKAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ

• Hocam siyah beyaz SAYFASI 5 kuruş değil mi?

Yaprağı 10 kuruşa geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qhydts -- 13 Aralık 2017; 9:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qhydts

Hocam siyah beyaz SAYFASI 5 kuruş değil mi?

Yaprağı 10 kuruşa geliyor.

Merhabalar hocam; aynen dediğiniz gibi ama tek sayfa almak isterseniz 1000 sayfa altı 6 kuruş, 1000 sayfa üzeri 5 kuruş olarak hesaplanıyor.
  • Yakın zamanda böyle bir şeye ihtiyacım olacak mesajım bulunsun :)

• Foto baskı pahalı. 35 kuruşa bulunabiliyor nette.
  • Merhaba,

Fotoğraflar için albüm de yapıyor musunuz? Evet ise fiyat bikgisi verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mozmeniniz

Merhaba,

Fotoğraflar için albüm de yapıyor musunuz? Evet ise fiyat bikgisi verir misiniz?

Efendim kopyalama merkezi olduğu için sadece baskı yapabiliyoruz.
  • Fotoğraf Baskısı (10x15) : 0,50 TL . Hocam sayı ne olursa olsun 50 kuruş mu ? Ben mesela 100 adet bastırmayı düşünüyorum ama adetli olunca daha uyguna yapıyorlar. sizde durum nedir ?
  • Merhaba,

50x70 ve 70x100 poster baskının fiyatını öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _uMaY_

Merhaba,

50x70 ve 70x100 poster baskının fiyatını öğrenebilir miyim?

Merhabalar!
    Poster doluluk oranına göre fiyatlarımız değişiyor.
    siparis@seraykirtasiye.com adresine pdf veya psd dosyasını atıp, adet belirtirseniz size fiyatlandırma yapabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky soul

Fotoğraf Baskısı (10x15) : 0,50 TL . Hocam sayı ne olursa olsun 50 kuruş mu ? Ben mesela 100 adet bastırmayı düşünüyorum ama adetli olunca daha uyguna yapıyorlar. sizde durum nedir ?

Maalesef bizde fiyatlar aynı. Yalnız şunu belirtmek isterim ki,
    fotoğraf baskılarında çok indirim demek; mutlaka bir şeylerden feragat etmek demektir. Baskı sırasında o kadar ince ayarlar var ki, bunlarla oynamak maliyeti %25 oranına kadar azaltmakta; tabiki bu da kısa veya uzun vadede kötü sonuçlar ortaya çıkaracaktır.
    Şirketimizin taviz veremeyecek en önemli prensiplerinden birisi; baskı sırasında müşteriyi kandırarak ucuz ürün kullanmak veya baskı kalitesini düşürmek olacaktır.
    Bu yüzdendir ki; size yapabileceğim indirim kargonun tarafımızdan karşılanması olacaktır.

• Kendisinden iki farklı çıktı aldım.Renkli çıktı çok kaliteliydi.Siyah beyaz da öyle.Farklı kalitede baskı olduğunu anlarsınız.Tam istediğim gibi.Renkli baskı için çok iyi fiyat

• 2000 adet arkalı önlü çıktı siparişim oldu. İstanbul’da oturuyorum. Sipariş verdikten 24 saat içinde sipariş elimdeydi. Erdinç Bey’e çok teşekkür ediyorum.

• Hocam 475 sayfa belgeyi arkalı önlü siyah beyaz şekilde, spiral ciltli olarak kargo dahil toplamda ne kadar fiyat veriyorsunuz? Bu arada spiral ciltten kastım, belge spiralli iken arkaya %100 katlanabilir olmasını istiyorum, şöyle bir şey:http://www.caddebaski.com/img/spiral-cilt-b.jpg bunlardan değil:https://images.hepsiburada.net/assets/OK/500/ofisof21trk10mm.jpg

• Merhabalar! Gösterdiğiniz spiral şekli tel spiral. Elimizde tel spiral makinesi mevcut ama telleri yok, çünkü maliyetinden dolayı hiç talep yok. % 100 katlanabilen spiral için helezon spiral de kullanabilirsiniz(http://www.kopi.com.tr/Uploads/Urunler/54f56cae-ca12-40e1-8608-3a15a6e8a9fb.jpg). 475 sayfa arkalı önlü +spiral+ kargo dahil şekilde 31,25 Tl oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Merhabalar! Gösterdiğiniz spiral şekli tel spiral. Elimizde tel spiral makinesi mevcut ama telleri yok, çünkü maliyetinden dolayı hiç talep yok. % 100 katlanabilen spiral için helezon spiral de kullanabilirsiniz(http://www.kopi.com.tr/Uploads/Urunler/54f56cae-ca12-40e1-8608-3a15a6e8a9fb.jpg). 475 sayfa arkalı önlü +spiral+ kargo dahil şekilde 31,25 Tl oluyor.

Hocam helezon spiraller çok dayanıksız oluyor, birkaç hafta kullanımdan sonra ezilip büzülüyorlar.
  • Ricoh makinayı gördüm

Fotokopi makinaları size mi ait? Kiralık mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Ricoh makinayı gördüm

Fotokopi makinaları size mi ait? Kiralık mı

Makineler bize ait; kiralık olsa bu fiyatları vermemiz çok zor.

• Dün acil şekilde çıktı lazım olduğu için mail ile 2000 sayfaya yakın bir siparişi verdim ve şu saate yetişir mi diye sordum. Erdinc bey sağolsun o saatten de öncesine yetiştirdi baskımı.

Kitapları teslim aldım. Kendisi çok güler yüzlü bir insan. Buradan tekrar selam olsun.

Çok önceleri kök işhanından bastırıyordum. Oranın kalitesini hatırlamıyorum, kıyaslama yapamayacağım ama baskı kalitesi gayet yeterli. Ayrıca spiral ayrım yerlerinde kapağı tekrar kopyalayıp kitapları 1 2 diye ayırmış, gayet de güzel olmuş.

Genel anlamda güzel bir deneyim oldu, tavsiye edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCErgun -- 19 Aralık 2017; 18:38:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.