Şimdi Ara

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
198
Favori
97.543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 7 - RENKLİ A4: 25 - FOTOĞRAF: 75 KURUŞ - 50x70:17,5 - 70x100: 30 TL

Siyah-Beyaz Fotokopi-Çıktı Ücretimiz : 7.5 – 1000 sayfa üzeri 7 kuruş
    Profesyonel makinelerimizde lazer baskı olarak alınacaktır.

Renkli Fotokopi-Çıktı Ücreti : 25 kuruş /(önlü arkalı: 50 kuruş) - tek taraflı baskı ücreti 35 kuruştur.

HP Colorlok kağıda aldığımız baskılarda %30-40 oranında daha canlı ve parlak renkler elde edersiniz. Diğer kağıtlarda renkler çok daha soluk ve mattır. Sipariş vermeden önce baskınızın bir sayfanızın çıktısını alıp;whatsapp üzerinden fotoğrafını size gönderiyoruz. Lütfen başka yerlere sipariş vermeden önce baskı karşılaştırması yapınız.
    HP Colorlok kağıt çıktı ücretlerimiz sayfa 35, yaprak 45 kuruştur.
    Aşağıdaki resim çıktısında HP Colorlok kağıt kullanışmıştır.

Fotoğraf Baskısı (10x15) : 0,75 TL
    240 gr 1.sınıf parlak ve mat kağıtlara en yüksek kalitede fotoğraf baskısı
    Diğer baskı boyutları ve fiyat için lütfen özel mesaj gönderin.

Spiral Cilt : 3,75 TL
    Karton Cilt : 7,5 TL
    Kalınlığa göre fiyatlarımız değişmektedir.

Siparişlerinizi siparis@seraykirtasiye.com veya 03122134933 numaralı whatsapp hattı veyahttps://t.me/seraykirtasiye telegram hesabımız üzerinden gönderebilirsiniz.

Ayriyeten işletmemizde A4 ve A3 boyutunda kenarlıksız olmak üzere 35x50 – 50x70 – 70x100 boyutunda poster, afiş basımları ve A2,A1,A0 boyutunda Ozalit ve Autocad çıktılar da alabilirsiniz.
    Kısacası baskı ve kopyalama ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızı artık uygun fiyata karşılayacaksınız.
    Sadece bununla da sınırlı değil; bu başlık altında haftanın fırsatları olarak uygun fiyata siz değerli donanımhaber kullanıcılarına ürünler de sunacağız.

Kargo Ücreti : Tüm Türkiye’ye gönderim - 10 TL den başlamakta, ağırlığına değişmektedir. (150 TL üzeri kargo ücretsiz)
    Siyah-beyaz ve renkli A4 baskılarda kargo gönderim ücreti alıcıya aittir.

35.cadde No:9 Bahçelievler - Çankaya/ANKARA
    (0312) 213 49 33

www.seraykirtasiye.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 8 Ekim 2021; 19:30:12 >

• Gittigidiyor komisyon ve kargolama açısından daha iyi 55 kuruşa koyun, hem forumdaki misafirlerde faydalanır. İstemeyende buradan faydalanır. Rahmetlinin 7-8 fotoğrafı var öyle denemelik, birde destek olmak maksadıyla çıkarayım dedim ama ne bileyim 3-4 liralık fotoğrafa kargo fazla geldi.

Neyse hayırlısı olsun, böylede ileride kullanırız inşallah hocam. Dediğim alternatifleri bir düşünün bence.
    Renkli çıktıyı bilemeyeceğim ama siyah beyaz çıktıyı ankarada Meşrutiyet Caddesi'nin bulvarla kesiştiği yerdeki kök çarşısı içindeki kırtasiyelerde sayfası 3 kuruşa veya karanfil sokakta Saraç kopyalama diye bir yer var orada 2.5 kuruşa çektirebilirsiniz.

Daha bugün vizelerim için çıktı aldım😅 piyasa bu şekilde
    yapmayın hocam. önlü arkalı 1.5lira nedir? kuşe kağıda mı basıyor? ben kendi yazıcımda 5 kuruştan aşağı mal ediyorum bi sayfayı. fotokopiciler kar marjını adil hesaplamıyor bence. asla bi sayfa 15 kuruşu geçmemeli %1500 kar nedir? geçinmek istiyorsa ya milleti kazıklamasın ya da işini düzgün yapsın ki daha çok insana hizmet edebilsin.
    Hocam maalesef hesabınızda yanlışlık var. Kırtasiyelerde genellikle lazer renkli fotokopi makineleri olarak kullanılmakta. Şu an orijinal tonerlerle kullanılan makinelerde bir sayfa maliyeti 35-40 kuruşu buluyor. 1 bardağın maliyeti 50 kuruşu bulmayan bir kahvenin, 20 liraya satıldığı ülkemizde 75 kuruşa fotokopi çekmek bence yadırganacak bir durum değil
  • Başlıkta renkli çıktı 0,010 yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Başlıkta renkli çıktı 0,010 yazıyor

Teşekkür ederim; düzelttim
  • Hocam alternatif olarak gittigidiyor satışı eklermisin. 8-10 fotoğraf var pahalı geldi işin açığı. Kargo ptt ile 2.7 tutar en azından.

• istanbulda olanlar vezneciler tarafında istanbul üni etrafından daha ucuza çektirebilir ben okurken 2 kuruşa çeken vardı toptan
  • Hocam gittigidiyor %10, n11 %15 komisyon talebinden dolayı düşünmedim. İş yerimizin yanında PTT şubesi mevcut. Arzu ederseniz ptt kargo ile de yollayabilirim@soyken

Hocam kesinlikle çok haklısınız, biz de iki yıl önce sizin dediğiniz rakamlara fotokopi çekiyorduk ama fotokopi kağıdının paketi 2 yıl içinde 5 liradan 9,5 liraya çıkınca söylediğiniz fiyatlar gerçekten maliyetinin çok altı kalıyor
  • edi1907 E kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor komisyon ve kargolama açısından daha iyi 55 kuruşa koyun, hem forumdaki misafirlerde faydalanır. İstemeyende buradan faydalanır. Rahmetlinin 7-8 fotoğrafı var öyle denemelik, birde destek olmak maksadıyla çıkarayım dedim ama ne bileyim 3-4 liralık fotoğrafa kargo fazla geldi.

Neyse hayırlısı olsun, böylede ileride kullanırız inşallah hocam. Dediğim alternatifleri bir düşünün bence.
  • Renkli çıktıyı bilemeyeceğim ama siyah beyaz çıktıyı ankarada Meşrutiyet Caddesi'nin bulvarla kesiştiği yerdeki kök çarşısı içindeki kırtasiyelerde sayfası 3 kuruşa veya karanfil sokakta Saraç kopyalama diye bir yer var orada 2.5 kuruşa çektirebilirsiniz.

Daha bugün vizelerim için çıktı aldım😅 piyasa bu şekilde

• Güzel bir başlık olmuş büyük şehirler dışında bu işler çok pahalı hiç değilse bizde faydalanırız...

• A4 Mat Kuse kagit 100 adet sizde ne kadar acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: -gg-

A4 Mat Kuse kagit 100 adet sizde ne kadar acaba ?

Özür dilerim; fotoğraf baskısı mı, yoksa renkli baskı için mi sordunuz acaba?
  • Yok hocam sadece kagit lazim bana, cikti degil. Hat kagidi diyede geciyor

• Hocam mat kağıtlarımız mevcut ama sizin istediğiniz bu hat kağıdı üzerinde mermer, vs desenleri mevcut ise onlardan maalesef yok.
    Normal mat kağıt yeterli ise, bana gramajını paylaşırsanız hemen fiyatını söyleyebilirim.
  • Forumdaşlarımızın siparişleri kargoya teslim edildi. Kargo kolisine konulmadan önce bir resim
  • Hocam 10*15 resim çıktısı için fiyat nedir 100/150 adet olacak ????

• Dostum magnet var demiştin onların fiyatı nedir?

• Hocam 10x15 resim çıktısı 0,50 TL

Magnet fiyatlarımız
    10x15 = 2,50 TL
    A5 = 5 TL
  • Bugün Erdinç Beyin dükkanına uğradım sağolsun yardımcı oldu.1000 sayfadan fazla siyah beyaz çıktı aldım.Baskı kalitesi gayet iyi.

Resim baskı örnekleri de gördüm gayet yeterli bence 10*15 parlak resim kağıdıydı.Yanımda resim olmadığı için bastıramadım başka zaman artık.

Yolunuz düşerse öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: -gg-

Yok hocam sadece kagit lazim bana, cikti degil. Hat kagidi diyede geciyor

Hocam merhaba! 115 gr mat kuşe, 250 adet paket miktarı 17,50 TL. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 558memoli

Bugün Erdinç Beyin dükkanına uğradım sağolsun yardımcı oldu.1000 sayfadan fazla siyah beyaz çıktı aldım.Baskı kalitesi gayet iyi.

Resim baskı örnekleri de gördüm gayet yeterli bence 10*15 parlak resim kağıdıydı.Yanımda resim olmadığı için bastıramadım başka zaman artık.

Yolunuz düşerse öneririm

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür eder, tekrar bekleriz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.