Şimdi Ara

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
198
Favori
97.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlgi alakasindan dolayi tesekkur ederim arkadasa gonul rahatligiyla siparis verebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün dükkana uğradım. Yaklaşık 400 küsür sayfa siyah beyaz çıktımı aldım. Hem tanışmış hem de çayımı içmiş bulundum Erdinç bey ile. Dökümanlarımdan ve esnaflığından çok memnun kaldım işin açıkcası gidecek arkadaşlara tavsiye edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furki06 -- 30 Mart 2018; 19:34:15 >
  • Bugun bende bir 150 sayfa renkli cikti aldim. Baski iyi kaliteydi ve fiyat gercekten cok cazip. Iki buyuk kirtasiyeden fiyat aldigimda biri utanmadan 75 Kurus, digeri 30 Kurus fiyat vermisti. Bundan sonra toplu baskilarda bir problem olmazsa vazgecilmez adresim

Arkadaslar gonul rahatligiyla is yapabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karanfilde 3 kuruş çok sayıda a4 çıktı alacaksanız orayı değerlendirin derim. Ata iskenderden meşrutiyete doğru giderken solda kalıyor. 3 kuruş yazısını görürsünüz zaten.
  • Erdinç beye buradaki referansları değerlendirerek ulaştım. Elinde olmayan sebeplerle bana yardımcı olamadı. Yardımcı olmadığı birine karşı burada bahsi geçen ilgi ve kibarlığı göremediğimi belirtmeliyim. Benim için büyük hayalkırıklığı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eccocan

Erdinç beye buradaki referansları değerlendirerek ulaştım. Elinde olmayan sebeplerle bana yardımcı olamadı. Yardımcı olmadığı birine karşı burada bahsi geçen ilgi ve kibarlığı göremediğimi belirtmeliyim. Benim için büyük hayalkırıklığı oldu.

Öncelikle hayalkırıklığı için özür dilerim. Bunu belirtmeliyim ki; sadece internet üzerinden iş yapan bir firma olmadığımız için 24 saat forumda online olup müşterilerimize cevap veremiyoruz. Üniversitelerin sınav haftası takvimindeyiz ve işyerimiz o kadar yoğun ki öğlen yemeğimizi saat 17:30-18:00 civarında yiyebiliyoruz.
    Benim burada anlayamadığım tek şey; bizim yaptığımız yazışmanın hangi kelimesinde, belirtmiş olduğunuz o kibarlık dışı bir kelime ile karşılaştınız; paylaşırsanız memnun olurum.

Eccocan Onbaşı bloklaşikayetkopyala 6 gün önce Erdinç bey merhaba,
    Daha önce yurtdışından ebook olarak aldığım kitapları hardcopy olmadan verimli bir biçimde okuyamadığımı farkettim.
    Gazi'den arkadaşlar sizi önerdiler.
    Ben Eskişehir'deyim.
    2-3 tane kitabın basımını yapmanızı isteyeceğim.
    Isısal cilt ya da sizin daha kaliteli bir öneriniz olursa onu da deneyebiliriz.
    Ne şekilde ilerlememiz gerekiyor acaba?
    Teşekkürler

edi1907 Binbaşı 6 gün önce Merhabalar!
    Bu e-booklar için print desteği mevcut mu acaba? Çünkü bazı e-booklar için bu özellik kapalı geliyor. Eğer açıksa siparis@seraykirtasiye.com adresinden tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Dosyaları gördükten sonra size daha doğru bilgi paylaşımı yapabilirim.
    Hayırlı akşamlar, saygılar dilerim

Eccocan Onbaşı 6 gün önce Merhaba Erdinç bey,
    Bahsettiğiniz durumu çözmek için hepsini pdf haline getiriyorum.
    Az sonra we transferden size göndereceğim.
    Kapaklarını orjinale yakın yapma imkanımız var mı?
    Hani en azından tez gibi kalın kartona renkli şekilde basılsa ve sırtına da dikey şekilde kitabın adı yazılabilse ?
    Teşekkürler.

Eccocan Onbaşı 5 gün önce Erdinç bey merhaba,
    Henüz bir dönüş alamadım sizden.
    Mailim ulaştı mı acaba?

edi1907 Binbaşı 5 gün önce Hocam merhaba!
    Şu an dosyalarınıza bakabildim. Gönderdiğiniz pdflerin siyah-beyaz baskı ücreti 175 TL civarında tutuyor. Şu an ne yazık ki cilt makinemiz çalışmıyor. Zaten çalışsa dahi sizin pdflerin kalınlığı çok fazla. Bu yüzden matbaada bez cilt yapılması gerekiyor. İsterseniz baskıyı alıp gönderebilirim, siz bulunduğunuz şehirde bir matbaa veya ciltçi de cilt haline getiirebilirsiniz

Eccocan Onbaşı 5 gün önce Erdinç bey yeniden merhaba,
    İlginize teşekkür ederim.
    Size ulaşabileceğim bir telefon var mıdır?
    Konuşmayı tercih ederim.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 31 Mart 2018; 18:55:19 >

• Çok cüzi bir miktarda alışveriş yapmama rağmen Erdinç Bey son derece saygılı, kibar ve dürüst bir esnaf. Forumdan yazdım, mesajımı görmeyince birde telefon ile aradım. Yoğunluktan görmediği için özür dileyerek hemen ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum bol kazançlar diliyorum gelecek alışverişlerde görüşmek dileğiyle.

• merhaba tel no pm alabilir miyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sabah normal ve renkli lazer çıktı aldım. normal renkli çıktı 20 kuruş, lazer çıktı 75 kuruş. lazer baskı kalitesi tatminkar. fiyat ucuz mu pahalı mı bilmiyorum ama arkadaşın ilgisi, esnaflığı hoşuma gitti. tekrar giderim.
  • Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim; iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
  • Bugün kapanmadan yarım saat önce yetiştim, ilgi, alaka ve kahve ikramı için teşekkür ederim. En kısa sürede görüşmek üzere Erdinç Bey

• Memnun kaldım, hayatımda en uygun fiyata en profesyonel baskıyı aldığım yer
  • Bende herşey için teşekkür ederim. fiyatlar son derece makul (kargo ücreti ödememe rağmen) benimle telefonda konuşan beyfendi kimdi bilmiyorum ama son derece kibar ve yapıcı konuşuyordu. tekrar görüşmek dileği ile.
  • Edit: Tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lori2 -- 13 Nisan 2018; 9:23:14 >
  • Kargo ücreti dahil çok iyi fiyata aldım. Resim konusuna gelecek olursak Mağazanın dediği gibi resmin çözünürlük ve kalitesine göre çıkar. Onun içinde yanımızda 5000 tl filan değerinde güzel bi fotoğraf makinesi lazım ve gün içinde güneş arkamızda olacak şekilde çekmemiz lazım yada fotoğrafçılarda olduğu gibi ışıklandırma kullanacağız... Resim önermiyorum(oda bizden kaynaklı, başka amaçla olacaksa olabilir davetiye vb.) ama fotokopi kesinlikle öneriyorum.
  • Belki en ucuz opsiyon olmayabilir ama esnaf ahlakına sahip ve kaliteli iş yapan biri.
  • 3000 sayfanın üzerinde çıktı aldım kendilerinden.Esnaflık ve iş takibi konusunda aşırı memnun kaldığım bir işletmedir kendileri.Bundan sonraki renkli-renksiz çıktı işlerimde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğim bir yer.
  • 200 300 tane fotoğraf çıkarsak son fiyat ne olur?

• Erdinc Bey merhaba;

Sizin ozele mesaj attim, print ettirmek istedigim fotograflar ve kitap var. Geri donus yapabilirseniz sevinirim.
  • 700-800 sayfa kitaplari kesip spiralleyebiliyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.