Şimdi Ara

KAMPANYA DEVAM EDİYOR! SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ-ÇIKTI: 6,5 - RENKLİ A4: 20 KURUŞ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
198
Favori
97.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 558memoli

Bugün Erdinç Beyin dükkanına uğradım sağolsun yardımcı oldu.1000 sayfadan fazla siyah beyaz çıktı aldım.Baskı kalitesi gayet iyi.

Resim baskı örnekleri de gördüm gayet yeterli bence 10*15 parlak resim kağıdıydı.Yanımda resim olmadığı için bastıramadım başka zaman artık.

Yolunuz düşerse öneririm

ben de geçen haftalarda gittim Erdinç bey'in yanına başka bir başlıkta da belirtmiştim düşüncelerimi. Arkadaşın da belirttiği gibi fiyat uygun kalitesi de güzel. Ben de fotoğrafları gördüm bi ara fotoğraf bastırmak için gitmeyi planlıyorum. Özellikle öğrenciler için uygun görünüyor dükkanın yeri itibariyle. Erdinç Bey'in beyefendiliğine kibarlığına diyecek yok zaten. Ayrı başlık açılması iyi olmuş

• Mail attım hocam geri dönüş yaparsanız sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XGames

Mail attım hocam geri dönüş yaparsanız sevinirim..

Siparişiniz hazırlandı, istediğiniz gibi zımbalandı, kargoya teslim edildi, takip numaranız mail ile tarafınıza bildirildi; bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 18 Kasım 2017; 17:50:41 >
  • Selamlar herkese

İstanbul dan email aracılığıyla verdiğim siparişi bu akşam elden teslim aldım.

Erdinç Bey ile de tanışma fırsatım oldu.

Başarılı işçiliği ve cana yakın yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

Bol kazançlar

• Cumartesi günü vermiş olduğum siparişi yine aynı gün kargoya teslim ettiler ve bugün öğlende kargom elimdeydi. Kalite, paketleme vs. çok iyiydi.

Çok ilgili bir şekilde ve hızlıca maillerime cevap verdiler. Çok teşekkür ederim.

• Hangi kargo şirketiyle gönderiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

Hangi kargo şirketiyle gönderiyorsunuz?

Sürat Kargo ile gönderiyoruz, şu ana kadar gönderdiğimiz bütün kargolar ertesi gün teslim edildi.
  • Tüm boyutlar için poster fiyatlarınızı öğrenebilir miyim

• Mail attım dönüş yaparsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Mail attım dönüş yaparsanız sevinirim.

Mailiniz cevaplandı, hayırlı geceler dilerim.
  • Arkadaşlar kpss 2018 kaynaklarının fotokopisini çektirmek istiyorum da elinde pdf şeklinde olan varmı? Yada kök çarşısından yardımcı olacak varmı Ankaradayım

• Erdinç Bey merhaba, şimdi size bir e-posta yolluyorum. Bana fiyat bildirirseniz sevinirim. Sevgiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Erdinç Bey merhaba, şimdi size bir e-posta yolluyorum. Bana fiyat bildirirseniz sevinirim. Sevgiler.

Aytürk bey merhabalar!
    Mailiniz cevaplandı efendim; saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinek7

Renkli çıktıyı bilemeyeceğim ama siyah beyaz çıktıyı ankarada Meşrutiyet Caddesi'nin bulvarla kesiştiği yerdeki kök çarşısı içindeki kırtasiyelerde sayfası 3 kuruşa veya karanfil sokakta Saraç kopyalama diye bir yer var orada 2.5 kuruşa çektirebilirsiniz.

Daha bugün vizelerim için çıktı aldım😅 piyasa bu şekilde

nasıl ya? geçen gün kimlik fotokopisi çektirdim 1 lira aldılar kırtasiyede :) kazık mı yedik yani :D
  • thythy T kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam😅 kırtasiyeler yapıyor bazen yüksek fiyat çekme olayını. Söylediğim yerler veya buna benzer fiyatlarla çalışan pek çok yer var Kızılayda onlara

gidersiniz bir sonraki sefere 😇

• Numaralı A4 hazırlıyor musunuz ? Firmalar için kullanılacak, resmî defter olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_mulo -- 10 Aralık 2017; 21:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

Numaralı A4 hazırlıyor musunuz ? Firmalar için kullanılacak, resmî defter olarak.

Merhabalar, daha dün 14000 sayfalık numaralı a4 siparişimizi aldık. Sanırım sizin de muhasebe büronuz var. Yarın gün içerisinde telefon ile iletişime geçerseniz; yardımcı olabilirim. Hayırlı geceler; saygılar...

• Renkli poster basım fiyatlarınız ne kadar? 70x100 için özellikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: sh33p3r

Renkli poster basım fiyatlarınız ne kadar? 70x100 için özellikle

5 ve üzeri rakamlarda 30 TL den basabiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinek7

Geçmiş olsun hocam😅 kırtasiyeler yapıyor bazen yüksek fiyat çekme olayını. Söylediğim yerler veya buna benzer fiyatlarla çalışan pek çok yer var Kızılayda onlara

gidersiniz bir sonraki sefere 😇

iyi de tek fotokopiyi 5-10 kuruşa çekeceklerini sanmam bu 3-4 kuruş verilen çekimler için limit vardır herhalde. ayrıca ben ankarada değilim kızılaya gideyim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.