Şimdi Ara

SİVİLCELERE DOĞAL ÇÖZÜM ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
37.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Eswod

quote:

Orjinalden alıntı: kral_murat

quote:

Orjinalden alıntı: seckin01

kesin çözüm roaccutane

reçetesiz satılıyor mu o

bide fiyatından haber versene hacı

reçetesiz ve tahlilsiz satılmaz o ilaç doktor iki kutu falan yazar
    ikiside en az 100 YTL civarı tutar

bu ilacı kullanman için dermatoloğa gözükmen gerekir

hacı biz ssk'lıyız daha ucuza olmaz mı ya ? 100 ytl ise hayal zaten öğrenciyiz şurda

• quote:

Orjinalden alıntı: kral_murat

merhaba arkadaşlar

uzun zamandır sivilcelerimle başım dertte. ilaç falan kullandım biraz eksiliyor sonra yine oluşuyor.neyse yazıyı fazla uzatmadan direkt konuya dalıyım

sivilceler için doğal olarak çözüm yolu varmı sizin bildiğiniz ?? ve yemeklerde ilgili bi tavsiye mesala çekirdek yeme gibi

BENİM BİLDİĞİM LİMON VAR.LİMONU YÜZÜME SÜRÜYORUM YAKIYOR İŞE YARIYOR.Bİ YERDEN DUYMUŞTUM BUNU..

ilaç eğer çoook etkili bildiğiniz bi ilaç varsa belki düşünebilirim fakat fiyatı çok uçaksa söylemeyin bile

ŞİMDİDEN TŞK EDERİM!!

Yağlı hıcbırsey yeme gerekırse süt bile içme bu gecınceye kadar.Tamamen sebze ve et turu ye ama yağlı olmasın.Yağ ve şekerden uzak dur denendi...Uygunlandı...Sonuç %100 hemen olmaz fakat hıc yoktan ıyıdır 2-3 ay sonra 0 sivilce..Ve yuzundekılerle oynayıp ız bırakma ...Krem sur bepanten sur...

• en guzeli sogan suyu kesinlikle işe yarıyor
  • Sığır bokuGeç altına bakalım kalıyomu yüzünde bir şey
  • quote:

Orjinalden alıntı: St0n3C01d

Sığır bokuGeç altına bakalım kalıyomu yüzünde bir şey

• Arkadaşım hiç doğal çözümle falan uğraşma boş iş çünkü bunlar ben de zamanında az denememiştim en etkili ilaç Roaccutane kullan geçsin tabi doktora git çünkü bu ilaç herkese uygun olmayabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jolly_RogeR

Arkadaşım hiç doğal çözümle falan uğraşma boş iş çünkü bunlar ben de zamanında az denememiştim en etkili ilaç Roaccutane kullan geçsin tabi doktora git çünkü bu ilaç herkese uygun olmayabilir

usta bunu ssk sağlık karnesine yazarlar mı??
  • Roaccutane kan tahlili sonucunda , kan değerlerinin normal olması koşulu ile yazılır...

Ayrıca 100 ytl lerden falan bahsedilmiş.SSK da dahil bütün sağlık sigortaları karşılıyor bu ilacı..Çünkü bu ilaç sadece akne tedavisinde değil , bazı hormonal rahatsızlıklarda da kullanıyor.Dolayısıyla SSK bu ilacı ''lüks'' olarak görmüyor....

Roaccutane ile ilgili sorusu olan varsa sorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VGroove -- 13 Temmuz 2008; 4:22:46 >
  • bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine roaccutane ilacına başladım. dozu az olanından günde 1 tane alıyorum.
    henüz birkaç hafta oldu.
    derdim sivilceler değil. benim ailemde sivilce hemen hiç görülmez ve yaşımda geçti zaten.

ama cildim çok yağlı. genetik olarak böyleyiz. babamda çok yaşlanmasına rağmen cildi hala yağlı
    ve yüzü nerdeyse hiç kırışmadı.

bu durum yani yüzümün sürekli yağlanması beni rahatsız ediyor. yıkayınca daha da hızlı yağlanıyor.
    üstelik dediğim gibi bu bende genetik bir kader yani hormonlarla ilgili geçici bir sorun değil.

bu gibi bir soruna roaccutane çare olurmu? bu ilaç hakkında birşey bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Roaccutane kan tahlili sonucunda , kan değerlerinin normal olması koşulu ile yazılır...

Ayrıca 100 ytl lerden falan bahsedilmiş.SSK da dahil bütün sağlık sigortaları karşılıyor bu ilacı..Çünkü bu ilaç sadece akne tedavisinde değil , bazı hormonal rahatsızlıklarda da kullanıyor.Dolayısıyla SSK bu ilacı ''lüks'' olarak görmüyor....

Roaccutane ile ilgili sorusu olan varsa sorsun.

Üstteki yazını okudum..bende kullanıyorum bazı ilaçlar ama aşırı derece bir etkisi yok..ilaçlar bittiği zaman doktora yeniden gideceğim,acaba desem böyle böyle kullanan kişiler var acaba banada verebilirmisiniz felan desem acaba verirmi...

• bende de biraz var ama şu roaccutane ilgimi çekti biraz araştırıyım şunu ben
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.