DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Sivilce ve İzler İçin İlaç
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
134
Cevap
0
Favori
136.490
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Sivilce ve İzler İçin İlaç
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      143 Mesaj
      27 Ağustos 2007 15:14:38
      ben kullandım ama tek faydasını gördüğüm ilaç reacutan oda biraz problemli bi ilaç depresyona falan sokuyo sürekli karaciğer fonksiyon testi falan yaptırman icap ediyo kastırıyo yani.ama çaresiz kaldıysanız kullanabilirsiniz.DR tavsiyesiyle tabi...

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      27 Ağustos 2007 16:45:45
      peki böle salyangoz özlü bi krem var ondan alan var mı çok iyimiş merak ediorum bn....

Karmakarışıklaşmaktayım!
    • Yarbay
      3017 Mesaj
      27 Ağustos 2007 16:48:58
      SiVex

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
    • Uzman Tasarımcı
      2983 Mesaj
      27 Ağustos 2007 17:13:17
      Salyangoz özlü, Elezza mı?

Nereden bileceksin bir bâtılın peşinde sürüklenip gittiğini, nereden bileceksin adım adım karanlıklara doğru ilerlediğini?

Nereden bileceksin hak sandığın şeylerin koca bir yalan olduğunu? Ve nereden bileceksin yüz çevirdiğin şeylerin aslında hakkın ta kendisi olduğunu?!...
    • Yüzbaşı
      977 Mesaj
      27 Ağustos 2007 17:15:46
      quote:

Orjinalden alıntı: fuducuk

Salyangoz özlü, Elezza mı?

evt sanırım izler için yararlı mıdır???şimdi bnm yüzümde sivilcenin teki iz yaptı bi kaç yıl önce geçer die bekledim geçmedi öle kötü görünümü yok ama bn yine de istemiorum....bu kremde etkiliymiş die duydum kullansan geçirir mi acaba pahalı da yaa..havaya para vermek istemiorum :(

Karmakarışıklaşmaktayım!
    • Uzman Tasarımcı
      2983 Mesaj
      27 Ağustos 2007 17:23:18
      Annem almıştı benim Elezza reklamlarına özenip. Minnacık kutuya 80 Ytl para verdik. 2 haftada bitti, yüzü biraz parladı sanki ama sivilce için etkilimiydi bilmiyorum.

Ama bence bu tür girişimlerde bulunmadan önce ve mademki de para da harcamak istemiyorsun önce doktora görün. Sebebi bulunsun. Beslenme, stres vb. Bir arkadaşım yıllarca bu problemi yaşamıştı. Gitti en sonunda doktora, yumurta sarısıymış sebebi. Kimine de ay çekirdeği yağı sivilce olarak geri dönüyomuş. Anlatmak istediğimi anladın sanırım?

Nereden bileceksin bir bâtılın peşinde sürüklenip gittiğini, nereden bileceksin adım adım karanlıklara doğru ilerlediğini?

Nereden bileceksin hak sandığın şeylerin koca bir yalan olduğunu? Ve nereden bileceksin yüz çevirdiğin şeylerin aslında hakkın ta kendisi olduğunu?!...
    • Yüzbaşı
      977 Mesaj
      27 Ağustos 2007 17:37:23
      anladım bnm öle sivilce sorunum yok sadece ufak bi iz var ve onu görmek bni rahatsız edio...bişi sorcam annen kremi kullandı yüzü parladı demişsin ya kalıcı mı yoksa geçici bi parlaklık mıydı yani bu kremi sürekli kulllanmak gerekio???

Karmakarışıklaşmaktayım!
    • Uzman Tasarımcı
      2983 Mesaj
      27 Ağustos 2007 17:53:43
      quote:

Orjinalden alıntı: xaqlaaa

anladım bnm öle sivilce sorunum yok sadece ufak bi iz var ve onu görmek bni rahatsız edio...bişi sorcam annen kremi kullandı yüzü parladı demişsin ya kalıcı mı yoksa geçici bi parlaklık mıydı yani bu kremi sürekli kulllanmak gerekio???

Kullandığı süre içerisinde bir fark yoktu. Devam etmediği için eskisi kadar iyi değil. Tamam belki güzel bir krem, ama getirisi götürüsünden az...

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      27 Ağustos 2007 18:30:37
      quote:

Orjinalden alıntı: fuducuk

Alıntıları Göster

Kullandığı süre içerisinde bir fark yoktu. Devam etmediği için eskisi kadar iyi değil. Tamam belki güzel bir krem, ama getirisi götürüsünden az...

çok saol..anladım böle şeyleri devamlı kullanmak lazım zaten sonuç elde etmek için ama 2 hafta da bir de 86 lira verilmez ki..bn denicem bi belki faydasını görürüm

Karmakarışıklaşmaktayım!
    • Yüzbaşı
      496 Mesaj
      30 Ağustos 2007 00:01:09
      tüm msjları okuduum arklar benim yüzüm şu anda berbat gibi bişey yaş 17 ne sürdüsek olmadı
      şu anda da avene imex sivex kullanıyorum aslında haziran gibi doktora gittimizde Roacuttane a başlıcaz dedi ama malum yaz mevsimi deniz falan :D bi de dedi bunu aldığında güneşe çıkmaması lazım dedi öyle bişey warmı ayrıca sanırım maliyeti biraz pahalıymış o konuda da bilgi almak istiyorum ne kadardır bunun kutusu kaç gün gider

iPhone 6 Plus
      Peugeot 308 Style '16
      Mercedes SLK230 Kompressor '98
      Denon AVR-X2300 7.2 Channel
      Magnat Supreme 802-252-202 Speakers
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      30 Ağustos 2007 00:17:04
      arkadaslar bana herseyin yan etkisi oluyor...
      onun icin bana tam net bir sivilce ilacının ismini yazarmısınız

• Onbaşı
      27 Mesaj
      30 Ağustos 2007 00:57:23
      hala cvp alamadım bilginiz var sa ögrene bilirmiyim..

• Yüzbaşı
      378 Mesaj
      30 Ağustos 2007 01:01:07
      AKSİL 5
      Kesinlikle çok iyi bir ilaç

quote:

Orjinalden alıntı: kuzentarum82

hala cvp alamadım bilginiz var sa ögrene bilirmiyim..

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      30 Ağustos 2007 21:34:18
      fiyatı ne kadr die şormuştum bide nekadar gidio bi kutu bu sene öss ye gircem depreyona girenler falan oluo dio internette bazı yerlerde warmı böyle bişey öss üstü hiç çekemm varsın çıksın

iPhone 6 Plus
      Peugeot 308 Style '16
    • Çavuş
      66 Mesaj
      22 Kasım 2007 23:00:13

• Çavuş
      53 Mesaj
      23 Kasım 2007 12:10:15
      Sivilce tedavilerinde sabırlı olmak gerekir

Minik fare avatarın korkunç

Gel pisi pisi
    • Yarbay
      7536 Mesaj
      23 Kasım 2007 19:38:14 Konu Sahibi
      Ümitsizce Imex Kullanmaya Devam...

Varmı bi doktor,hastane vs tavsiye edebilecek olan?

Bu elimdeki Imex bitince Aksil Almayı Düşünüyorum. Bakalım o nası olucak.

| Beşiktaş JK |
      | iPhone 6S <> 64GB / 9.3.4 | iPhone 4S <> 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
      | Play Station 4 <> Fifa 17 / Mortal Kombat X / FiFa 15 / BattleField 4 / NFS Rivals / DriveClub / Metal Gear Solid V |
      | PSN ID: TurgayBJK |
    • Binbaşı
      1239 Mesaj
      23 Kasım 2007 22:12:00
      Roaccutane çözüm olabilir ancak sivilceler derinin altında ve çok iltihaplıysa. Onun dışında hiç bir doktor bu ilacı vermek istemez. Arkadaşlarım arasında bunu kullanmasına rağmen ilaveten tedaviye giden bile var. Sivilcelerden tamamen kurtulmak için sorunu anlamak önemli (temiz tutup gereken ilk tedaviyi yapıp geçmeyince). Sonuçta hiç bir ilaç mucize yaratıyor diye bir şey yok.

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      24 Kasım 2007 17:58:18
      beyler peki PROACTiV die bi ilaç çıkmış türkiye de onun hakkında ne diyosunuz biraz pahalıymış ama etkili diyorlar bi bilgisi olan varmı

iPhone 6 Plus
      Peugeot 308 Style '16
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      28 Kasım 2007 13:17:04
      Arkadaşlar cevaplarınızı okudum bendede sivilce problemi var ve yaş 24, ergenlikte kalmadı 5-6 yıldır böyle artık geçmesi gerekmiyo mu. tavsiylerinizi bekliyorum saygılar.

SEN YOLCU BU YALAN DÜNYA HANCIDIR,
      ÖYLE BİR GÜN VARKİ YÜREKTE SANCIDIR,
      YER GÖK BİR OLUPTA HESAP SORULUNCA,
      EN SEVDİĞİN BİLE SENDEN DAVACIDIR.
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.