Şimdi Ara

Sivilce ve akneye kesin çözümüm. ( Hızlı ve doğal Sabunlu )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 5 senedir kükürt sabunu kullanıyorum arada aşırı stresten yinede çıkıyor ama 3 güne kayboluyor onun dışında cildimde dağlık nokta gibi şeyler yok. İzler var ama onlarda kükürt sabundan önceydi yani cildinizden 1-2 senede atılır deri altı izleri.

Tarifim:
    Kükürt sabun alın 2.5tl - 5tl arası bişi
    Sabah kalkınca sabunu elinizde köpürtüp yüzünüzde komple gezdirin ve bekletmeye gerek kalmadığından direk yüzünüze su serpip havluyla durulayın
    Ardından akşama doğru bi saatte yüzünüz yağlandığı için tekrar yıkama gereği olacaktır günde 2 kere bir sabah bide akşam veya akşama doğru yapabilirsiniz.
    Fazlasının extra bi faydası yok o yüzden iki kere yeterlidir.
    Haftada 2-3 kere duş alıyorsunuz diyelim. 1 duşunuzda yüzünüze kese atın. Haftada 1 duş sırasında keseleyin. İşlem bu kadar.

Sabunun kudretini ilk sürüşten hissedeceksiniz zaten, deriniz pürüssüzmüş gibi oluyor. Bu etkinin yüze tamamiyle yansıması 2 haftayı bulabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak9696 -- 20 Mart 2017; 2:48:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yuzu bir nebze kuruttuğu doğrudur ama kokusu cok agir ve nemlemdirici surmeyince yüzü tahriş ediyor belli bir süre sonra.Sivilce sorununun kaynağı ic metabolizmamizdadir.Bunun sonucu olarak yüzümüz yağlanır ve sivilce çıkar onun için hiçbir yüz kremi, sabunu, losyonu çözüm olmayacaktır.Bu tür ürünler yüzü yağdan arındırır ama sonrasında yeniden yaglanmasini engelleyemez.Sivilce sorununun tek çözümü roaccutane ve benzeri ilaçlardır.Zaten ilacı kullandığınız süre içinde doktorunuz size losyon ve sabun önerecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkan123456 kullanıcısına yanıt
    zoretanin 2.ayımdayım bakalım inşallah geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iRevinantz

zoretanin 2.ayımdayım bakalım inşallah geçer.

İnşallah hocam ben 9 ay kullandım ama çok şükür kurtuldum sivicelerden.Sizde kurtulursunuz inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.