Şimdi Ara

Sivilce lekeleri nasıl geçer? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
5
Favori
230.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelıkle kafanıza asla takmayacaksınız. Yuzunuzu temız tutacaksınız .Bol suyla yıkayın. Cok fazla urun kullanmamaya gayret edın (denedım ıse yaramıyor). Ayrıca cılt uzmanları yedıklerınızle alkalı olan bırsey olmadıgını soyluyorlar .Sabırlı olmanız gerektıgını akne tadavısının uzun surelı oldugunu belırtıyorlar
  • aktarcılardan arapkızı kremi alın hem lekelere hem sivilcelere hemde siyah noktalara çok faydalı daha ilk kullanımda etkisi var hemde çok uygun fiyatı
  • Bi tane limonu ikiye kesin ve bi yarıaını alıp yüzünüze veya sivilceli bölgeye sürün (sıkın).. Limon suyu falan değil direkt limon kullanın.. Limondaki asiteler aknelerin (sivilcelerin) hızlı kuruyup yok olmasını sağlıyor.. Ben denedim işe yaradı.. Tavsiyemdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadretdin

Bi tane limonu ikiye kesin ve bi yarıaını alıp yüzünüze veya sivilceli bölgeye sürün (sıkın).. Limon suyu falan değil direkt limon kullanın.. Limondaki asiteler aknelerin (sivilcelerin) hızlı kuruyup yok olmasını sağlıyor.. Ben denedim işe yaradı.. Tavsiyemdir..

limonu herkes tavsiye ediyor gercekten etkili galiba peki sivilceden sonra kalan lekelride temizliyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

Hayır bir de yaşıtlarımdan tanıdıklarım var kelimenin tam anlamıyla baby face nasıl olabiliyor anlamıyorum ben o kadar pürüzsüz bir cilt hayal edemiyorum.

benim bildiğim, bayb face yüzü :yaşından küçük gösteren ,yakışıklılık yerine biraz daha sevimli yüzü olanlar kategorisine giriyor. Yani yüzü temiz olanlar demek değil
  • Sivilce veya izleri olana tavsiyem

Bendede ufak bir iz vardı kırmızı olandan. Arada bir düzeliyo tekrar kırmızılaşıyordu buna neyin sebep olduğunu öğrenmek için sırayla yediklerimi kesip teste başladım şu alman tipi büyük turşulardan hergün 6-7 tane yiyordum bi kestim kırmızılık gitti ve vivatinell acnecinamide diye bir krem kullandım tek kelimeyle mucizevi bir krem. Bu kremi kullanmadan önce neredeyse tüm sabun - kremleri test etmiştim fakat bu abartmıyorum 1 haftada iz miz bırakmadı gerçi benim yaş 21 ergenlik sivilcelerinde ne kadar etkili olur bilemem fakat o kırmızı izlere 1 e 1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Bunu hafife almayın dostlar..
    Cilt Sorunu Büyük bir sorundur.ilerledikçe daha kötü piskolojik sorunlara dönüşebilir..
    Allaha şükür öyle bir sorunum yok ama çevremde olan bir kaç arkadaş biliyorum..

Bir uzmana görünmekte fayda var

( bkz: şarkıcı izel )
  • bu ,acnelyse soyma özelliği taşıyorsa soyduğu yer vucut renginimi alıyor yoksa beyazlaşıyormu arkadaşlar bu da önemli.kullanan varsa bilgildendirsin lütfen bende kullanıcam..
  • >>>konu güncel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneytoz

Sivilce izleri nasıl geçer?

Linkmiş meğer.
  • cilt soyuluyor beyazlaşmıyor cildi çok kurutuyor yani ilk kullandığın günlerde pul pul soyulan bir cilt oluyor uzun süre kullanmak gerekiyor tüp bitene kadar hatta bittiği zaman bile 2-3 günde bir sürersen cilt çok düzeliyor ama kullanıldığı sürede güneşe maruz kalmamak gerekiyor hatta gündüz çok güneşe çıkacaksan g.kremi kullanmak gerekiyor. ama sivilcenin kesin çözümlerinden biri bu akneliys krem
  • SELAM ARKADAŞLAR!

Sivilcelerden nasıl kurtulursunuz?

Sivilcenizi kalıcı bir şekilde tedavi etmek istiyorsanız, sağlığınızı ve zindeliğinizi ilaç kullanmadan,
    tipik sivilce tedavilerine başvurmadan ve yan etkilerle karşı karşıya gelmeden geri kazanmak istiyorsanız,
    o zaman bu şimdiye dek okuduğunuz en önemli belgedir.
    Size bu sonuçlara ulaşacağınızı kanıtlayacak belgeler sunabilir ve başarınızı garanti edebiliriz!
    http://tinyurl.com/cm53mjg
  • Selam,

15 Yaşindayim 14 Yaşına kadar babyface yüzüm vardi gerçekten çok iyiydi ama 8.sınıf bitti yaz tatiline girdik o ara başladi şuan lise 1'in ortasi oldu bundan 9 gün öncesine kadar çıkmaya devam ediyordu taki canıma tak etti doktora gittim Bana Benzamycin ve Nilera Limonlu sabun verdi.

9 gündür geceleri Benzamycin i sürüyorum 3-4 saat bekletip sıcak suyla yıkıyorum gerçekten yüzüm berbattı ama inan ki artık yüzümde bişey yok anlımda var biraz oda geçiyor bu krem sayesinde yüzünüzü yıkadıkdan sonra bide Nilera sabun ile yıkıyorsunuz oh mis gibi oluyor ,

Gerçekten ilaç süper makalelere baktıgımda ilaci kullananlardan 21. günde etki aldiğini söylüyorlar ama bende öyle olmadi birde yüzüm karma.
  • Arkadaşlar Acnemax diye bir ürün var. Benden başka kullanan, deneyen yok mu bu ürünü. valla sivilce yok etme konusunda acnemax tan başkasını tanımam, resmen bir kaç saatte etkisini gösteriyor
  • Merhabalar…

Yıllardır akne(sivilce) problemi yaşayan birisi ve bir diyetisyen olarak tükettiğimiz besinler ile akne şiddeti arasında ilişki olup olmadığını araştırdım. Sonuç olarak tükettiğimiz besinler ile akne şiddeti arasında yapılan çalışmalar çelişkili sonuçlar vermiş bazı besinlerin akneyi artırdığı bazılarının ise azalttığı tespit edilmiş… Fakat aralarındaki ilişkiyi kesin olarak kanıtlayan yeterli sayıda araştırma olmadığı için malesef şuanda akne ile tükettiğimiz besinlerin ilgisi olmadığı kabul ediliyor… Biz bu ilişkinin varlığına ve kanıtlanması gerektiğine inandığımız için çalışmalarımızda bu alana yönelmeyi uygun bulduk…

Akne şiddeti ile besin tüketimi arasındaki korelasyonu(bağıntıyı) ortaya koymak için diyetisyenler ve dermatologlar olarak ortak bir bilimsel çalışma yürütüyoruz. Akne şikayeti olan kişilerin vereceğim mail adresi aracılığıyla bizimle irtibata geçerek araştırmamıza katkıda bulunmalarını rica ediyoruz… Ayrıntılı bilgi almak için mail ile sorularınızı iletebilirsiniz.

İletişim: seyityavuz@diyetisyeniz.org

Sağlıklı Günler Dilerim.
    Dyt. Seyit Yavuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dyt.Syt.Yvz -- 23 Mart 2014; 22:02:05 >

• deniz suyu , ilaç olarak cleocin-t
  • SİVİLCE SORUNU OLANLARA 1 GECEDE KESİN ÇÖZÜM
    'ACNEMAX SİVİLCE KREMİ'

http://enetkilisivilcekremi.blogspot.com.tr/
  • Arkadaşlar sicilce lekelerini geçirmek için yüzünüze maske uygulayın. Mesela muz kabuğu maskesi, tarçın ve bal maskesi, elma sirkesi maskesi bal ve yoğurt maskesi. Bunların iyi geldiğini duymuştum belki sizdede işe yarar. Maskelerin tarifi burada yazıyor okuyabilirsinizhttp://bilgibahcem.blogspot.com.tr/2015/01/sivilce-ve-akne-maskesi-nasl-yaplr.html inşallah sizlerde kurtulursunuz. Kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.