Şimdi Ara

Sivilce lekeleri nasıl geçer? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
5
Favori
230.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havuç suyu , Elma suyu ,Nar suyu ,Limon suyu..Yoğurt yumurta vs Genelde bunları öneriyorlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: isamel03

ya bende de siyah nokta sorunu var burnumda 2 futbol takımından fazla siyah nokta var ne yapabilirim acaba?

Evet bende bunu diyecektim bu siyah noktalar sıkılarak geçen türdende değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

quote:

Orjinalden alıntı: RODEOMUSTAFA

quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

Komik gelecek ama nar kabuğu kapanmayan yaraları, sivilce izlerini yokediyor. gerçekten

Nar kabuğu derken neresi ?

Bide nasıl sürcezki onu ?

Mikser gibi bir alet varsa nar kabuğunu toz haline getirin, sürün izlere balla karıştırıp da kullanılabilir

Nar kabuğu zehirli olması lazım dikkat edin ağzınıza gelmesin

• quote:

Orjinalden alıntı: SharDDewiL

quote:

ya bende de siyah nokta sorunu var burnumda 2 futbol takımından fazla siyah nokta var ne yapabilirim acaba?

Aynen benimde,bi el atın çözüm yok mu buna ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: OkyaNuS.

quote:

quote:

Siyah noktalar için burun, çene ve alın bantları var. 10 YTL filan. Onlar fazla derinde olmayanları çıkarır. Ayrıca yüzünüze buhar banyosu yaptırdıktan sonra çoğu siyah noktayı çıkarabilirsiniz.

S.T.A.L.K.E.R vallahi hiç boğazımdan kısmıyorum. Hergün mutlaka hamburger yerim 2 tane ketçap, mayonezli... çikolatalar kolalar vs. yi saymıyorum bile okulda zaten fazla alternatif olmuyor :)

kArpUz3 bahsettiğin ilacı araştıracağım :)

• Benim de ağzımın kenarında vardı bi sivilce sürekli koparıyodum artık çıkmıyor ama iz kaldı. Yakında geçer inş. Geçmez ise tavsiyelerinizi denerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OkyaNuS.

quote:

quote:

Bende de var özellikle burnumda çok kötü bir görünüm oluşturuyorlar.

Dip not:Bu gidişle burnunda siyah nokta olanlar fan club kurarız

• Ben gene sivilce ile bir konu açmıştım orda makinayı az çalıştır demişlerdi cidden işe yarıyorum benimkiler azalmaya başladım.
  • Benimde mayın tarlası gibiydi ROACCUTANE kullandım önce sivilce kalmadı sonrada izleri çukurları kapattı.Nasıl kapattı diyecek olursanız soyulma tedavisiyle.Duştan sonra deri attım resmen ama şimdi cilalı gibi baby face

http://www.aknenintedavisi.com/sub/galeri.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackblue -- 1 Ocak 2008; 20:13:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

Benimde mayın tarlası gibiydi ROACCUTANE kullandım önce sivilce kalmadı sonrada izleri çukurları kapattı.Nasıl kapattı diyecek olursanız soyulma tedavisiyle.Duştan sonra deri attım resmen ama şimdi cilalı gibi baby face

Ne kadar fiyatı

• quote:

Orjinalden alıntı: Du4L!Ty

quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

Benimde mayın tarlası gibiydi ROACCUTANE kullandım önce sivilce kalmadı sonrada izleri çukurları kapattı.Nasıl kapattı diyecek olursanız soyulma tedavisiyle.Duştan sonra deri attım resmen ama şimdi cilalı gibi baby face

Ne kadar fiyatı

Sağlık karnen varsa 11 ytl.yoksa 55 ytl.

• Yaş durumunuzu bilemiyoruz ama eger 25 ve üstüyseniz hücre yenileme hızınız düşmüştür geçmesi bayağı zaman alacaktır yada sakal traşı olduğunuz bölgede ise her traşta biraz daha gerileyip kaybolur ayrıca kayısı yağı bitkisel malzeme satan yerlerde bulabilirsiniz sürünce bayağı geriler ayrıca kırışıkta yapmaz
    Geçmiş olsun dileklerimle
  • 55 ytl 10 günlük ama önce cildiyeye başwurman gerekio öle alelade kullanılcak bi ilaç deil kan tahilili yaptırcan doktor ona gore kullancagın miktarı sölücek
  • Sakal traşından sonra ne yapmayı önerirsiniz yüz çoğu kez tahriş oluyor ve sivilce baya artıyor bende.
  • hakikaten bu pis siyahlar neden burunda çok oluo bid esiyah nokta bandı fayda etmedi fazla ben kullandım

ya cildiyecinin yazdığı ilaçlar bağkur sigorta karşılıyor mu yoksa %100 ünü mü ödüyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Sakal traşından sonra ne yapmayı önerirsiniz yüz çoğu kez tahriş oluyor ve sivilce baya artıyor bende.

sakalını tersten alma bide cildini ger alırken özellikle boyun bölgesinde problem oluyor (şahsen)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Sakal traşından sonra ne yapmayı önerirsiniz yüz çoğu kez tahriş oluyor ve sivilce baya artıyor bende.

Kaliteli balsam denen ürünler var onları kulanın hiç bir zaman kolonya yada after shave kullanmayın onlar tahribatı korkunç artırır Eğer makine ile oluyorsanız jilet kullanın
  • bendede sivilce,siyah nokta felan hepsinden var.bu yaşıma geldim daha cildiyeye hiç gitmedim.yüzümde yağlanma oluyor.sivilcelerde bariz ondan oluyor..şimdi düşünüyorum gitsemmi doktora e gittik diyelim sivilceler felan kötü olmuş diyecek bu zamana kadar nerdeydin vs vs canım sıkılcak onun için gitmek istemiyorum..oldukça yağsız yemek vs vs sivilceye neden olabilcek şeyler tüketmiyorum ama yinede çıkıyor.başım belada yani...ilaç felanda kullanmadım hiç öyle böyle gidiyoruz bakalım sonumuz nereye varıcak
  • Hayır bir de yaşıtlarımdan tanıdıklarım var kelimenin tam anlamıyla baby face nasıl olabiliyor anlamıyorum ben o kadar pürüzsüz bir cilt hayal edemiyorum.
  • Ben cildiyeye gittim suratımdaki sivilceleri kanattılar pıt pıt diye,cımbız gibi bişeyle çok acıdı gözümden yaş geldi yani.1 hafta sonra yüzümde bişey kalmadı.İlaç olarak bi karışım verdi.Adı felan yok kapta verdi.Yatarken onu sürüyom hala izler var biraz geçsin diye sürüyom.Yavaş yavaş gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.