Şimdi Ara

Sivilce İzleri (ss)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
63
Cevap
1
Favori
4.139
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sivilce İzleri (ss)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    125 Mesaj

Evet maalesef pahalı iyi hele hele iyi bir klinik ise fiyat uçuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EfsaneManx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bakımlı olmaktan kasıt yüzüne kimyasal maddeler sürmekse istemem kalsın,sivilce izleri daha iyi yeni sivilcelerden

|
    |

Orijinalden alıntı: laveya

bakımlı olmaktan kasıt yüzüne kimyasal maddeler sürmekse istemem kalsın,sivilce izleri daha iyi yeni sivilcelerden
    Makyaj yap diyen yok ki ilaç kullanacaksın.
    19 Yaşındayım 2014-2018 yılına kadar suratım sivilce tarlasıydı dalga geçiyorlardı hastaneye gittim tedavi için aknetrent gibi bir ilaç yazdılar yutuyordum 10 dk sonra suratım soyuluyordu ve bembeyaz oluyordu sokakta zombi gibi geziyordum başka çare buldum çok etkili öncelikle soğuk suyla suratımı en az 7-8 dk yıkıyordum sonra temiz bir havlu ile kurutuyordum birde eczaneden fucidin diye bir krem var suratımı yıkadıktan sonra haftada 2-3 gün yatmadan önce sürüyordum suratımdaki sivilcelerin hepsi geçti Allah'a şükür suratım tertemiz 1 tane bile sivilce yok suratımın her yerini inceledim hani küçük beyaz sivilceler oluyor ya onlardan bile yok. Eczaneye gidip fucidin krem al en etkili krem birde fazla güneşte durma. güneş ışığı sivilce çıkarıyor.

“Olsun be aldırma Yaradan yardır. Sanma ki zalimin ettiği kârdır. Mazlumun ahı, indirir şahı. Her şeyin bir vakti vardır.."
  • Er
    0 Mesaj

kimyasal derken makyajı kast etmemiştim süperzeka ayrıca sen kimsin de -kullanacaksın diyorsun sana ne benim yüzümden?iki üç gerzek sivilce yüzünden hayatı kendime zindan edemem kusura bakma

|
    |
    .Kiwii

18 yaşındayım 19a girmek üzereyim. senden çok aknem var. sivilce gibi degil bildiğin hastalık gibi bişi oldu artık bu. her türlü şeyi denedim fakat düzelmiyor sadece azaldilar ama komple gitmediler. üzerlerinde kabuk tarzı bişi var ve onu soyunca kanıyor başka bişi yok. ne yapiyim ediyim bilmiyorum doktora gittim krem verdi bi halta da yaramadı. bitkisel yollara başvurucam galiba. var mı böyle sıkıntısı olan veya olup ta çözen veya dermanını bilen..?

Em onu

|
    |
    178 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    .Kiwii

quote:

Orijinalden alıntı: Siafatzu

18 yaşındayım 19a girmek üzereyim. senden çok aknem var. sivilce gibi degil bildiğin hastalık gibi bişi oldu artık bu. her türlü şeyi denedim fakat düzelmiyor sadece azaldilar ama komple gitmediler. üzerlerinde kabuk tarzı bişi var ve onu soyunca kanıyor başka bişi yok. ne yapiyim ediyim bilmiyorum doktora gittim krem verdi bi halta da yaramadı. bitkisel yollara başvurucam galiba. var mı böyle sıkıntısı olan veya olup ta çözen veya dermanını bilen..?
    hocam üstteki yazıma yardım eder misiniz?

|
    |
    Bahsedilenler: thebiqboss
    quote:

kimyasal derken makyajı kast etmemiştim süperzeka ayrıca sen kimsin de -kullanacaksın diyorsun sana ne benim yüzümden?iki üç gerzek sivilce yüzünden hayatı kendime zindan edemem kusura bakma
    Sana öneri veren de kabahat.

Rouccutane kulanmalısın kilona göre total doz alacaksın.Tekrar etmeceğinin garantisi de yok.Ergenlik dönemindesin.
    |
    |

|
    |
    seninki gecici haifif birşey yani kremlerle düzelir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Ekim 2019; 13:43:44 >
    |
    |

bu öneri falan değil yüzümde iki üç tane sivilce var yüzüm sivilceyle kaplı falan değil ve gelmiş "kiz didiğin bikimli ilir" gibi saçma sapan laflar ediyorsun bir de üstüne "iliç killiniciksin" diyorsun???sivilce bir hastalık değildir insana bir zararı yoktur sadece bazı aptal insanlar sivilcelerle alay ettikleri için sorun edilirler ve bu kabul edilebilir bir şey değil.burada bunu dert eden arkadaş sorunlu ve anormal ben değilim,yüzü pürüzsüz olan ünlü bile yok.

|
    |

hocam üstteki yazıma yardım eder misiniz?

Alıntıları Göster
    suratına elleme sivilcelerle oynama. o kabarıklıklar bende de vardı sivilcelerimin büyüklüğü fındık kadardı hastaneye gittim tedavi için pişman oldum aknetrent diye bir hap yazdı hapı yutuyorsun 10 dk içinde suratın soyuluyor zombi gibi etrafta geziyordum bir etkisini görmedim sonra fucidin diye bir krem buldum onu haftada 2-3 gün yatmadan önce suratıma sürüp uyuyordum sivilcelerimi yok ediyordu kabarıkları hepsini sana önerim ondan al eczaneden ve güneşte sakın durma çünkü güneş ışını sivilce çıkarıyor.

“Olsun be aldırma Yaradan yardır. Sanma ki zalimin ettiği kârdır. Mazlumun ahı, indirir şahı. Her şeyin bir vakti vardır.."

• Er
    0 Mesaj
    quote:

bu öneri falan değil yüzümde iki üç tane sivilce var yüzüm sivilceyle kaplı falan değil ve gelmiş "kiz didiğin bikimli ilir" gibi saçma sapan laflar ediyorsun bir de üstüne "iliç killiniciksin" diyorsun???sivilce bir hastalık değildir insana bir zararı yoktur sadece bazı aptal insanlar sivilcelerle alay ettikleri için sorun edilirler ve bu kabul edilebilir bir şey değil.burada bunu dert eden arkadaş sorunlu ve anormal ben değilim,yüzü pürüzsüz olan ünlü bile yok.
    Sivilce hastalık değil diyorsun.En azından psikolojiyi etkiliyor.Deri Hastalığı.2-3 sivilcem var diyosun üst de ben de daha çok iz var ben de dedin çellişme kendinle.Rahatsız olabilir gayet normal bir durum.

Orijinalden alıntı: thebiqboss

suratına elleme sivilcelerle oynama. o kabarıklıklar bende de vardı sivilcelerimin büyüklüğü fındık kadardı hastaneye gittim tedavi için pişman oldum aknetrent diye bir hap yazdı hapı yutuyorsun 10 dk içinde suratın soyuluyor zombi gibi etrafta geziyordum bir etkisini görmedim sonra fucidin diye bir krem buldum onu haftada 2-3 gün yatmadan önce suratıma sürüp uyuyordum sivilcelerimi yok ediyordu kabarıkları hepsini sana önerim ondan al eczaneden ve güneşte sakın durma çünkü güneş ışını sivilce çıkarıyor.

Alıntıları Göster
    Sen aknetrentten etki görmüşsün.Fucidinle otarz sivilcelerden kurtulman mümkün değil.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneManx

Sen aknetrentten etki görmüşsün.Fucidinle otarz sivilcelerden kurtulman mümkün değil.

Alıntıları Göster
    hayır hocam aknetrentten daha çok zarar gördüm sivilcelerimi arttırdı ve suratımı yaşlandırdı resmen dudaklarımı kuruttu kanıyordu dudağım soyulmaktan aknetrenti bıraktıktan sonra yüzümü soğuk suyla 7-8 dk temizcene yıkayıp fucidin kremi sürüyordum bu sayede kurtuldum. en etkili krem diye biliyorum.

• Er
    0 Mesaj

psikolojiyi etkilemesinin sebebi senin gibi dar kafalı insanlar yüzünden olabilir mi acaba çok fazla sivilce veya iz yok yüzümde birkaç tane var işte onlar da bazen yok oluyorlar bazen yeniden çıkıyorlar,git biraz youtubedaki güzellik kanallarını izle 300-400 liralık "doğal" ürünler kullandıkları halde yüzleri ne halde ama onlar bile dert etmiyorlar bunu,o yüzden bu arkadaşın serzenişi gayet anormal geldi bana yüzünde hiçbir problem görünmüyor çünkü zaten sakallı olan bölgelerinde sivilce oluşmuş,muhtemelen sebebi de tıraş olmasıdır bir problem görünmüyor

|
    |

Orijinalden alıntı: thebiqboss

hayır hocam aknetrentten daha çok zarar gördüm sivilcelerimi arttırdı ve suratımı yaşlandırdı resmen dudaklarımı kuruttu kanıyordu dudağım soyulmaktan aknetrenti bıraktıktan sonra yüzümü soğuk suyla 7-8 dk temizcene yıkayıp fucidin kremi sürüyordum bu sayede kurtuldum. en etkili krem diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Aknetrendin ilk 2 ay sivilce çıkarması normal bir durum.Dudak kuruması yaşamayan yok.
    |
    |

psikolojiyi etkilemesinin sebebi senin gibi dar kafalı insanlar yüzünden olabilir mi acaba çok fazla sivilce veya iz yok yüzümde birkaç tane var işte onlar da bazen yok oluyorlar bazen yeniden çıkıyorlar,git biraz youtubedaki güzellik kanallarını izle 300-400 liralık "doğal" ürünler kullandıkları halde yüzleri ne halde ama onlar bile dert etmiyorlar bunu,o yüzden bu arkadaşın serzenişi gayet anormal geldi bana yüzünde hiçbir problem görünmüyor çünkü zaten sakallı olan bölgelerinde sivilce oluşmuş,muhtemelen sebebi de tıraş olmasıdır bir problem görünmüyor
    Kendimde yaşadım zamanında şuan az da olsa var.Bomboş yorum atıyorsun ergenlik çağında takması gayet normal.Herkesin senin gibi umursamaz olmasını bekleyemezsin.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,514
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.