Şimdi Ara

Sivilce ilacından cildim yandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba. Sorum şu ki 2 gün önce clindoxyl isimli bir sivilce kremi tedavisine basladim. Normalde prospektüsde aksam yatmadan once sürülmesi gerektiği yazıyormuş ancak ben öglen 5 civarında sürdüm ve cildimde 13 saat kaldı. Ertesi gün ve bugun dahil cildimde kızarıklık var ve kaşınma oluyor. Daha once böyle bi sorunla karsilasan var mı aramızda? Ne kadar sürede geçer bunu danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke prospektüsünü okuyup kullansaydınız.Bazı sivilce ilaçlarını sürdüğünüz zaman güneşe çıkmamanız lazım.Bir kaç gün zarar gören bölgeye sürmeyin,zeytinyağı sürebilirsiniz faydasınız görürsünüz.Geçmiş olsun.
  • Dermatologun ne şekilde sürmeni tavsiye ettiyse öyle kullan. Bu tür şeylerin yanlış kullanımı ciltte kalıcı leke yapabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknes1905

Keşke prospektüsünü okuyup kullansaydınız.Bazı sivilce ilaçlarını sürdüğünüz zaman güneşe çıkmamanız lazım.Bir kaç gün zarar gören bölgeye sürmeyin,zeytinyağı sürebilirsiniz faydasınız görürsünüz.Geçmiş olsun.
    Doğru söyluyorsun keşke prospektüse onceden baksaydın tahmini kaç günde geçer sizce?

• Belli olmaz ayrica yazin o ilaci kullanmayin alerji yapar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.