Şimdi Ara

sıvı soğutma yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler herkese. ben sıvı soğutma almayı düşünüyorum işlemci için yardımlarınızı bekliyorum. oyun oynarken pc aşırı ısınıyor i5 6500 işlemci ve gtx 1080 ekran kartım var. pc kasası düz bir kasa,kasaya ait hiç fan yok yani tek fan işlemci,ekran kartı ve güç kaynağının kendi fanları. bu halde sıvı soğutma alsam etkili olur mu yoksa önce kasayı değiştir mi dersiniz ? eğer şu haliyle önerirseniz sıvı soğutmayı montaj olayı basitmidir ? internette bulamadım montaj videosu.
    bu arada tavsiyelerinizi bekliyorum marka model,bütçe kaliteli ve en ucuz olursa çok iyi olur. teşekkürler şimdiden.

• sıvı soğutmada tek başına bir adım ama yapılanlar hep komplike bir modifikasyon. kasa havalandırman iyi olmaz ise sıvı soğutmada iyi performans sağlamaz kasanın içerisindeki sıcak havayı tahliye etmen gerek. kasa fanı da alabilirsiniz bütçeniz kasa değiştirmeye uygun değil ise. her ikisininde montajı çok basittir.
  • dulgerali D kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,kasa ve sıvı soğutma almak en iyisi o zaman ya,olmusken tam olsun..iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3f3ct3d

teşekkürler,kasa ve sıvı soğutma almak en iyisi o zaman ya,olmusken tam olsun..iyi günler.

Sıvı soğutma yerine Noctua gibi çok performanslı soğutucular alabilirsiniz. Kasa olarak da Silverstone RL06 uygun ve çok iyi hava akışı var ama gürültülü olabilir Pwm olmadığı için. Bütçe varsa silverstone pm01 rgb.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.