Şimdi Ara

Sıvı Soğutma Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

En son Rdr2 oyununu aldım. Bir süre oynayınca sistem sıcaklığı fazla yükseldi. Sıcak yüksekliğinden dolayı performansta etkilendi. Daha önce fazla sistemi yoran oyunlar oynamıyordum.

Oyun oynarken sistemimde oluşan yüksek sıcaklıktan dolayı aşağıda paylaştığım soğutucuyu almayı düşünüyorum. Kullandığım kasayı da paylaşıyorum.

Almayı düşündüğüm ürün yerine tavsiyeleriniz var mı ? Eğer düşündüğüm ürünü alırsam kasama montaj ederken sıkıntı yaşar mıyım ?

COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE 240 (120MMx2) AM4 UYUMLU SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ
    link: Almayı düşündüğüm soğutucu

EVEREST RAMPAGE COBRA GAMING 600W SİYAH USB 3.0 MidT ATX KASA
    Kullandığım kasa:https://www.vatanbilgisayar.com/everest-rampage-cobra-gaming-600w-siyah-usb-3-0-midt-atx-kasa.html

Sistem özelliklerim:

Intel Core i5 9400F Socket 1151 9. Nesil 2.9GHz 9MB Önbellek 14nm İşlemci (ŞUAN STOK FAN TAKILI)

MSI GeForce RTX2060 GAMING Z 6G GDDR6 192Bit DX12

MSI H310M PRO-VD Intel H310M Socket 8.Nesil 1151 DDR4 2666MHz USB3.1 Anakart

EVEREST RAMPAGE COBRA GAMING 600W SİYAH USB 3.0 MidT ATX KASA

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. ♥

• i5-9400F için sıvı soğutma almanıza gerek yok. Orta seviye (4 ısı borulu) kule tipi hava soğutucu yeterlidir.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Baktım fiyalarına hocam. Arada 100 TL fark görünce sıvı alayım dedim. 120mm olanlar 400-500 tl.
  • sanjii kullanıcısına yanıt
    400-500 liralık sıvı soğutmalar o fiyatlara alacağınız bir hava soğutmadan daha iyi değildir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arctic freezer 34 esports bu model işinizi fazlasıyla görecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.