Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sıvı soğutma r290 a bu skor iyi mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
19
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Sıvı soğutma r290 a bu skor iyi mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    723 Mesaj
    voltajı fazla mı verdim bazen bench alırken takılıyor pc reset atıyor biraz akıl verinbana

|
    |

|
    |

Fire Strike :http://www.3dmark.com/3dm/1760792

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurunc -- 11 Aralık 2013; 8:47:32 >

• Yüzbaşı
    723 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kurunc

İşlemcin kartı kısıtlıyor! Ben 7850 Crossfire ile daha iyi skorlar alıyorum.

Fire Strike :http://www.3dmark.com/3dm/1760792

eminmisiniz yani karttta bir problem yok değilmi ?
    |
    |

• Teğmen
    242 Mesaj
    hocam çok iyi anlamıyorum ama işlemci yüzünden olma ihtimali yüksek.den daha fan takmadım ve voltaj vermedim.

Orijinalden alıntı: tupac3385

hocam çok iyi anlamıyorum ama işlemci yüzünden olma ihtimali yüksek.den daha fan takmadım ve voltaj vermedim.

hocam ramleri oc lememişsiniz perf artırmıyormu ? ben ramleri 1450 de tuttum fakat windows ara sıra mavi ekran verip atıyor bu ekran kartından mıdır ? bu arada oc vermedim demişsiniz ama benimkiyle aynı gpu clock :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trablon -- 11 Aralık 2013; 13:58:56 >
    |
    |

• Teğmen
    242 Mesaj
    hocam voltaj vermedim.sadece gpu clock arttırdm.ramlerle hiç oynamadm daha.pek anlamadıgım için riske girmek istemiyorum.
    |
    |
    dedğim gibi çok anlamıyorum.ilk başlarda benimde skor düşüktü.bende konu açtım hatta.işlemciden olabilir ama unigine heaven ın işlemciyi zorlamadığını söylüyolardı.iyi anlayan birileri gelir elbet o daha iyi yardımcı olur.yinede işlemciden olması muhtemel bence.

dedğim gibi çok anlamıyorum.ilk başlarda benimde skor düşüktü.bende konu açtım hatta.işlemciden olabilir ama unigine heaven ın işlemciyi zorlamadığını söylüyolardı.iyi anlayan birileri gelir elbet o daha iyi yardımcı olur.yinede işlemciden olması muhtemel bence.

power limit 50 bende onu yüze açmanın yolunu biliyormusun ?

E. kartı olarak bi aslan almışsın,aslana günde 100 gr et veriyorsun.

O hesap olmuş ,yani.
    |
    |

onu bilmiyorum ama.ramleri default yapıp cpu clocku 1100 da bi denermisin hocam.bide hangi sıvı soğutma modelini taktın karta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tupac3385 -- 11 Aralık 2013; 14:38:21 >
    |
    |
    trablon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vramleri 1250 den 1450 ye çıkarmışsın.tahmini konuşuyorum hocam ama taktıgın sıvı sogutma ile vramler fazla ısınıyor olabilir.bide 5000 den 5800e çıkarmışsın.bence onu default yap.karta zarar verebilirsin.
    |
    |

vramleri 1250 den 1450 ye çıkarmışsın.tahmini konuşuyorum hocam ama taktıgın sıvı sogutma ile vramler fazla ısınıyor olabilir.bide 5000 den 5800e çıkarmışsın.bence onu default yap.karta zarar verebilirsin.

şu an 67 derece stabili buldum vramlerin sıcakliği belli olmuyormu ? kaçı makuldur sen kaç yapacan mesela oc yaptığında vramleri ?

ben daha tam ögrenmeden ne voltaj nede vramle oynamayacagım hocam.sıvı sogutmayı o nedenle sormustum.bende hybrid almayı düşünüyorum.ama vramleri çok soguk tutmuyormus.google da bi ara hocam tam ısı degerlerını bende bilmiyorum ama sen biraz fazla arttırmışsın o ndenle de mavi ekran veriyo olabilir.5800 bana çok yüksek geldi
    |
    |

ben daha tam ögrenmeden ne voltaj nede vramle oynamayacagım hocam.sıvı sogutmayı o nedenle sormustum.bende hybrid almayı düşünüyorum.ama vramleri çok soguk tutmuyormus.google da bi ara hocam tam ısı degerlerını bende bilmiyorum ama sen biraz fazla arttırmışsın o ndenle de mavi ekran veriyo olabilir.5800 bana çok yüksek geldi

dostum gpu mhz sini ve ramleri yükseltsemde belli bi yerden sonra gene aynı skoru veriyor bu sanırım işlemci darboğazından değilmi ? yani işlemci problem ?
    |
    |
    |
    |

FX serisinde 8320 ile 8350 dışındaki işlemciler fos gerçi onlarda fos ama neyse. Çekirdeklerin gücü olmadıktan sonra isterse 10ghz yapsın farkeden bişey olmaz. İsterlerse 16 çekirdek yapsınlar çekirdek gücü olmadıktan sonra bi işe yaramaz. Bazı oyunlarda i3 lerin FX6300 yada daha üstü işlemcileri tokatlaması insanın zorununa gidiyor.
    |
    |
    Sonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel® Core i7-6700//Deepcool Captain 120EX Red//Akasa Viper S-Flow x2//Aigo Aurora c3x2//In Win 303@Aigo RGB LED//ASUS Maximus VIII Ranger//ASUS GeForce GTX 1080 8GB ROG STRIX//Samsung DDR4 2x4GB 2400MHz//Sandisk Extreme Pro 240GB//James Donkey JD240GB//Seagate 1 TB 7200rpm//Seagate 750GB//Seasonic M12II Evo 620w//AOC G2770PQU 144Hz 1080p 1ms//SAMSUNG 932 NWE PLUS 75Hz 900p//Logitech G Pro//Bloody A60//Razer Deathadder Chroma//Razer Kraken 7.1//Logitech Z5500 5.1@Creative SB Recon3D Fatal1ty Pro//Windows 10 Pro x64//Battlelog
  • Yarbay
    2272 Mesaj
    işlemcini 4.5GHz'e çek bişeyciği kalmaz
    |
    |
    Modifiye; RGB termal kontrollü Led modifiye,
    Satılık Parçalar; Anakart + işlemci, grup olarak ramler; Corsairler birlikte, Gskiller birlikte satılıktır, yazılan kombinasyonlar dışında tekli satış yoktur.
    Tek olarak İntel C2D E4400, Dual core E6700 3,2GHz 2M, Pentim 4 E2140, Ürünlerde fatura/irsaliye yoktur.
  • Yarbay
    2158 Mesaj
    deneyebilecegin baska pc varsa onda dene
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
haberler
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,455
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.