Şimdi Ara

Sivas'ta varlık kuyruğu: 500 tl değerinde kömür yardımı sayesinde sokaklar doldu taştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hardday (11 mesaj) amadeus99 (5 mesaj) aaguler (5 mesaj) Guest-400988AF7 (3 mesaj) lazer__ (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (36 mesaj) Mobil (14 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
17 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Sivas'ta bir sosyal yardımlaşma derneği tarafından ihtiyaç sahiplerine 500 TL'lik yakacak yardımı yapılacağının duyurulması, yardımdan istifade etmek isteyenlere Covid-19 salgınını unutturdu.

Derneğin bulunduğu Sularbaşı Mahallesi'nde günün ilk saatlerinden itibaren birikmeler başladı. İki sokağı kaplayan ucu ve sonu görünmeyen kuyruklar oluştu.

Sivas'ta varlık kuyruğu: 500 tl değerinde kömür yardımı sayesinde sokaklar doldu taştı

Dernek yetkilileri ve polis ekipleri sosyal mesafeyi sağlayabilmek için uzun süre mücadele etti. Polis araçlarından uyarı anonsları yapıldı.

Salgın tehlikesine rağmen hiç kimse sıradan çıkmak istemedi. Zaman zaman kuyrukta sıra tartışmaları da yaşandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/500-liralik-yakacak-yardimi-salgini-unutturdu-1795870

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 5 Aralık 2020; 20:28:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sivas'ta varlık kuyruğu: 500 tl değerinde kömür yardımı sayesinde sokaklar doldu taştı
  • Pis muhalifler ülkeyi kötü göstermek için kuyruğa girmiş kesin.

Büyük oyunu görün artık ya.

• Allah kimseyi muhtaç etmesin, 500 lira için bu riske girmeye razı olanlar var.

• İnsanları yardıma muhtaç hale getiriyorlar sonra yardım ettik diyip oy alıyorlar. Kazan-kazan formülü. Üstüne uçuyoruz diyip dalga geçiyorlar.

Takdir etmemek elde değil şeytani bir zeka.

• Satılan üç-beş otomobille, üç-beş kişinin elindeki ayfonla ülkenin egonomisi çoh eyi diyenler bu kuyruğu görünce konudan koşarak uzaklaştılarSivas'ta varlık kuyruğu: 500 tl değerinde kömür yardımı sayesinde sokaklar doldu taştı 

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Pis muhalifler ülkeyi kötü göstermek için kuyruğa girmiş kesin.

Büyük oyunu görün artık ya.

Cumhuriyet gastesi figüran dutmuş hojam oyunju munların hebsiSivas'ta varlık kuyruğu: 500 tl değerinde kömür yardımı sayesinde sokaklar doldu taştı 

• Bu pandemi sürecinde devlet yardım etmiyor diyenler, şimdi gelmiş yardım eden devlete laf ediyor.

Devlet yardım etmedi, neden etmiyor.
    Devlet yardımı etti, neden yardım etti.

Bizdeki muhalefet de bu işte, Allah da bize böyle bir bela vermiş bizim imtihanımız da bunlar çekeceğiz başka çare yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avm ler dolu, her yer araba diyen iki ayaklı mandalar nerde?

Ayrıca sadece fotoğrafa bakarak bile yorum yapabilirim ki, oradakilerin %99u akp ye oy veriyor.

Üzülmüyorum, zerre umrumda değil kışın yakacak bulamamalari. 20 yıldır geldikleri nokta bu.

Herkes hakkettiği gibi yönetilir, yaşar.

• Malum parti seçmenleri.

• gayet olumlu güzel güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Bu pandemi sürecinde devlet yardım etmiyor diyenler, şimdi gelmiş yardım eden devlete laf ediyor.

Devlet yardım etmedi, neden etmiyor.
    Devlet yardımı etti, neden yardım etti.

Bizdeki muhalefet de bu işte, Allah da bize böyle bir bela vermiş bizim imtihanımız da bunlar çekeceğiz başka çare yok.

Ne devleti akp sevdalısı forumdaş okusaydın keşke, bir sosyal yardım derneği diyor. Hadi onuda geçtim 2020 yılında şu manzaradan hiç mi utanmıyorsun diyecek oldum ama sonra sana söyleyeceğim aklıma geldi vazgeçtim.

• iyice komikleştiniz bu ülkede cehape bu yüzden iktidara gelemeyecek.

konuda geçen fotoğraflar almanyada çekilmiş. türkiye değil burası. boru gibi almanya işte. almanların ekonomisi bitti.

• Kim sence bizi uzaya çıkartır. Türkiye hep süper ekonomi idi şimdi mi bunları yaşıyor. Adamlar 2001 krizi ve develüasyonu ülkeyi teslim aldı. Yada şöyle yap samimiyetini anlayalım. Kim ülkeye uzay çağı yaşatır. Hangi kişi hangi tecrübe ve başarılarını örnek göster. Eleştirmek kadar basit birşey yok dünya da. Eleştirir iken çözümü de biliyor olman ve anlatman gerekir.
  • Kardeşim bunlara heykel yap, cips bira dağıt. Ülkeyi bile satarlar. Boşver boş tencereden ses çok çıkar. Görende ülke süper güçtü şimdi bitti tükendi. 2001 de toplu iğneyi Romanya dan alıyor idik :)) neyse... Heykel açılışı var pazartesi ona odaklanalım 😁
  • hardday kullanıcısına yanıt

ben sıkıldım bu muhabbetlerden. eminim akp ye senden fazla oy verdim.

anlatmıyorum kimseye bu forumda bir şey. gidin istediğiniz fanatikliği yapın. alın chp li seçmeni karşınıza onlara laf atın onlarda size laf atsın böylece birbirinizi var edip güzel makamlarınızda rahatça oturabilirsiniz.

benim anlatacaklarım 2 tarafında işine gelmez siz kendinizi dinleyin.Sivas'ta varlık kuyruğu: 500 tl değerinde kömür yardımı sayesinde sokaklar doldu taştı 

• The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar cahil olabilir kusuruna bakma. Sen engin zekan ve görüşün ile. Rejim olarak cumhuriyet ile yönetiliyoruz. Rejim derki halk seçer siyasi partiler yönetir. Söyleyin bize kime oy verelim. Sebepleri ve nedenleri ile. Bekliyoruz sizden cevabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Kim sence bizi uzaya çıkartır. Türkiye hep süper ekonomi idi şimdi mi bunları yaşıyor. Adamlar 2001 krizi ve develüasyonu ülkeyi teslim aldı. Yada şöyle yap samimiyetini anlayalım. Kim ülkeye uzay çağı yaşatır. Hangi kişi hangi tecrübe ve başarılarını örnek göster. Eleştirmek kadar basit birşey yok dünya da. Eleştirir iken çözümü de biliyor olman ve anlatman gerekir.

2001 krizinin tam ortasında bile verilerimiz çok daha iyiydi. Ayrıca adamlar 2001 krizi bittikten ve yükselme başlamışken ülkeyi aldı.

En başarılı oldukları dönemde ise derviş işin başındaydı, imf kurallarını uyguladılar.

Ali Babacan, Durmuş Yılmaz gibi isimler var, hepsi yaşatır.

Çözüm eğitim, demokrasi, parlementer sistem, hukukun üstünlüğü ve liyakat. Bunlar ise akp ile imkansız. Hadi canım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 5 Aralık 2020; 21:39:23 >

• her konuda ironi yapıyorsun bu konuda yapma videoyu izlerken hiç için acımadı mı ?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.