Şimdi Ara

Sivas 5. Piyade Er Eğitim Tugayı'na düşenler... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
11
Favori
413.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tembeler çok teşekkür ederim cvp için peki çarşı izni oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaseminhasan

tembeler çok teşekkür ederim cvp için peki çarşı izni oluyor mu

acemiye çarşı izni yok bizim burda samsunda acemiler çıkıyor ama ne iş anlamış değilim ayrımcılık var.

@salih0652 msn profilimde mevcut

edit: eğer 1. bölüğe düşerseniz gürkan çavuşa(gürkan demir) selamımı iletin samsundan yusuf karaman diye siz oraya gittinizde 10 günü falan kalmış olması lazım sizi gece uyandırır bağıra çağıra koğuş kapısında zaten merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 16 Şubat 2010; 10:10:02 >

• sivas gidecek arkadaslar mhmt@email.com msn ekleyebilirler
  • slm arkadaşlar bende sivas merkez 5. piyade eğitim tugayına düştüm silüsümü bugün aldım çavuş yazıo bilmiorum ne olacak yardımcı olursanız sevinirim doğuya gönderilenleri neye göre belirliyolar????

burakoguzcelik@hotmail.com ekleyin tanışalım ben istanbuldan
  • Merhabalar arkadaşlar
    Bursadan Yaşar ben 7 Nisanda bende teslim oluyorum. 90 1-B göndericekler anladığım kadarıyla. Bursa yıldırımda oturuyorum yasar_inkaya@hotmail.com ulaşmak isteyen arkadaşlar varsa ekleyebilir.
  • arkadaşlar temeltepe gidenler nasıl gdiyor yani silüsünde direk temeltepemi yazıyor yoksa sivas merkezden mi temeltepeye yolluyorlar bir sorum daha olacak ben topçu olarak gidyorum topçuların temeltepe ile bi alakası varmı acaba????
  • silüsü aldıgın zaman belli olr
  • Hayırlısı olsun herkese sivas güzeldir..
  • Varmı buraya düşen daha..
  • benim sözlümde dün gece bindi otobüse şu anda teslim olmuştur birliğe
  • nısanndaaa Sivas a gıdecekk arkadaslarr eklein tanısalımmm Corum Bahadır bhdrlkmn@windowslive.com
  • S.A beyler nisan 7de Sİvas merkez 5.piyade er eğitim tugayına teslim olucam aydınlı olan varsa tanışalım gerci orda denk geliriz nekadar büyük olursa olsun SONUCTA aynı yerde nefes almak var
  • sivasa gidenlerin çoğunluğu üniversiteden terk olsa gerek.bnde öyleyim neyse arkadaşlar 5.nisanda teslim oluyorum.bilgiler içinde teşekkür ederim.
  • sadece üniv. terkler gitmiyor sivasa mezunlarda gidiyor zaten bildiğim kadarıyla herkes ilk önce sivas merkeze gidiyor 2 gün içinde ordan dağıtım yapılıyor temeltepeye falan temeltepeye giden çavuş eğitimi alıyor 70 gün acemilik yapıyor benim bildiğim bu en azından sözlüm o şekilde oldu
  • YOK BU BURSADAN SİVASA GİDEN.BEN UÇAKLA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM 7 NİSANDA SAAT 11 DE ORADA OLACAĞIM .UÇAKLA GİTMEYİ DÜŞÜNEN BAŞKA ARKADAŞLAR VAR MI ? BANA ULAŞSIN ARKADAŞ LAZIM :) yasar_inkaya@hotmail.com ekleyin
  • Nisanın 7sinde teslim olucam 7sinde gidicek tertiplerle temasa geçelim
  • YOK MU 7 NİSANDA İST DAN UCAKLA SİVASA GİDECEK
  • bende 1990 1B gidiyorum artık nisanın kacı blmıyorum ama 5 6 7 dir muhakkak uçakla gitcem buyuk ıhtımal cunkı oraları 1 2 gun oncesınden gıdıp gezmek gormek ıstıyorumnasıl bır yerde yaptıgımı merak ediyorum soguk dıyorlar amaben soguk severım yane oraya gıdınce fıkrın deısır felan diceksınız olabılır gıtcez ve gorcez bu arada istanbuldan gidicek arkadaslar bu msn dogbite31@hotmail.com
    gıtmeden once bır cafe gıbı bır yerde bulusup gıtmeden tanısmıs oluruz hem merak ettıklerımızı bırbırtımıze sorarız
    yalnız ben 2 sey merak ettım mart da aramıstım ben yane sülüs daha almadım bana telefona cıkan adam 5. piyada er egitim tugayı demıstı sımdı ben temeltepeyemı dusuyorum yoksa oraya gıdıncemı bellı olcak
    2. komanda secımlerı oluyormus galıba benım en buyuk hayalım komando olmak ama piyade laık gorulmusutm cok uzulmustum ama bır sansım daha oldugunu gormek cok sevındırıcı oldu bu komando secımlerınde nelere dıkkat edıyorlar neye gore secım yapıyorlar boy klo vesare onemlımıdır yoksa tamamen sans ısımıdır bunları ogrenmek ıstıyorum ben sımdıden cevaplıcak arkadaslara teşekkürler

• Evet Sevgili Arkadaşlar...

Öncelikle Sizlere Belirtmek İsterim ki Şuan İzinde Olan Bir Askerim :)

18 Mart 2010 Tarihinden Sonra Acemi Birliğine Giriş Yapacak Olan Tüm Acemi Askerler Benim Elime Düşecek :D

Kadro Birliğim 5. Piyade Er Eğitim Tugayı

Soyismi Ateşel Olan Bir Asker Duyarsanız Korkun :)) Acemi Birliğinde Epeyce ( Bol Bol ) Süründüm. Sizlerde Sürünmenin Zevkine Varacaksınız :)

Herşeyin Şakası Bir Yana, Gerçekten Yeni Gidecek Olan Kardeşlerim Yanlarına Traş Takımı Harici Bişi Almasınlar. Yaprak Jilet Ve Kolonya Türevi Şeyler KESİNLİKLE Yasak. Kapıdan Girer Girmez Bırakmak İstemiyorsanız Almayın...

Herkese Hayırlı Teskereler Dilerim. Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun.

NOT: Acemi Birliği Sivas Olanların %99'luk Kısmı Şanslı. Neden mi? 30 Gün Soğuk Çekecekler Ve Ondan Sonrası Kebap.

Kendimide Şanslı Görüyorum. Çünkü Kış Bitiminde Usta Birliğine Giriyorum. Bir Dahaki Kış Gelene Kadar 10 Ay Geçecek Ve Nöbet Tutmayı Bile Sanırım Bırakmış Olurum :)

• Arkadaşlar bende nisanda gideceğim,5.piyade er eğitim tugay ına,yalnız şu an çalışıyorum ve silüsü en erken ne zaman analabilirim onu merak ediyorum çıkışımı ona göre ayarlayacağım?Bilen var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.