Şimdi Ara

Siteye İçeriği Kontrol Edilebilen Reklam Nasıl Alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilindiği üzere, sitelerimiz için, google adsene gibi kuruluşlardan, tıklama bazlı gelir sağlayan reklamlar alabiliyoruz.

Ancak, sitemizde yayınlanan reklam içeriklerini biz kontrol edemiyoruz!

Google istediği şeyin reklamını, sitemizde ona tahsis ettiğimiz yere yerleştiriyor!

Bu reklamların içinde ahlaka uymayan, veya misyonerlik faaliyeti içeren reklamlar da var!

Dolayısı ile bu bana uymaz. Böyle bir kazancın helal olacağını da düşünmüyorum.

Bu bağlamda sorum şudur :

İçeriği tamamen kontrol edilebilen, yayınlanmadan önce ne yayınlanacağını tamamen görebileceğim özellikte, reklam veren bir kuruluş biliyor musunuz ?

• Hassasiyetinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Rabbim helal bol kazanç versin.
  • Hep öyle bir yazılım geliştirmek ve geri dönüşümleri ve raporları insanlara sunabilecek hangi sektörden hangi tiklamalar ile ne kadar kazanıldığını gösterecek bir panel yapmak istedim ancak kime satar düşüncesi ve sponsor bulunmaz sebebiyle hayata geçiremedim. Sanırım böyle hazır bir sistem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cochari

Hassasiyetinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Rabbim helal bol kazanç versin.
    Amin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.