Şimdi Ara

Sitelere girememe ve oyunlara bağlanamama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni sistem topladım format attım ve kullanmaya başladım ama internet ile alakalı sorunlarım var. N11,Hepsiburada gibi bazı sitelere giriş yapamıyorum. Steam güncelleme yapamıyorum. Epic Games programını indiremiyorum.

Mobil verim üzerinden bilgisayara bağlandığım zaman sorun olmuyor ama normal internetim üzerinden bu dediklerimi yapamıyorum. Steami mobil veri üzerinden güncelledim sonra normal internet üzerinden Gta5 indirdim ve oynamak istediğimde Rockstar Games sunucusuna bağlanmıyor. Bir türlü sonuç bulamadım çeşitli yollar denedim. Sorun hakkında fikri olan var mı acaba?

• Ağ bağdaştırıcı ayarlarında ethernet kartının ipv4 ayarını otomatip ip ve dns alıcak şekilde ayarlayın.

Otomatik ip almıyorsa buraya yazın

İşe yaramazsa

Elle dns vermeyi deneyin .

Dns ile sorununuz çözüldü ise sorun dns kaynaklıdır . Bundan sonrasına devam etmenize gerek yok.

Çözülmedi ise:

Uygun mtu değerini bulup modem arayüzünden değiştirin.

Bunun için

komut satırına bu komutu yazın

ping google.com -f -l 1464

sondaki sayıyı düzgün şekilde ping atana kadar bir eksilterek deneyin

düzgün şekilde ping atabiliyorsanız bulduğunuz sayıyı 28 ile toplayıp çıkan değeri modem arayüzünde bulunan mtu bölümüne yazın ve tekrar deneyin.

Yaşadığınız sorunun birçok sebebi olabilir öncelikle bunları deneyin.

• hipnoa H kullanıcısına yanıt

Dns ile sitelere girmeyi başardım ama bu Steam sorunum devam ediyor. Arkadaş ağı açılmıyor oyuna girmede sorun yaşıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.