Şimdi Ara

sitede doğru park eden yok(fotoğraflı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: neilblack

merak etmeyin saygısızca parkedenlerin cezasını veriyorum. bir şekilde çıkmasını engelleyecek şekilde parkediyorum. şahinden escalade'den daha iyi bir seçenek var bende. "şirket aracı".

Escalade'ı silip yerine Linea ekleyeceğim en kısa zamanda.(Ya da Jetta) @IslakFasulye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Guven -- 18 Ekim 2013; 18:37:47 >

•  sitede doğru park eden yok(fotoğraflı)
  • IslakFasulye kullanıcısına yanıt
    vw farkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: visibleghost

Jetta topraga düşen yagmur sıçrayıp arabada çamur izi bırakmasın diye geride park ediyor olabilir.

Yorumsuz...
  • acık konuşmak gerekirse ben parklarda biraz mesafe koyuyorum ve şöyle düşünüyorum önümdeki ,yada arkamdaki ,yahut yanımdaki aracların sahibi acemi olabilir ,parkı zayıf olabilir diye rahat girip cıksınlar diye biraz mesafe koyuyorum .(not: daha önce başıma geldi tenekenin biri park halinde cıkarken aracıma vurdu ve durmadan kactı, ee sütten agzı yanan yogurtu üfleyerek yermiş )
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu1616

yarısı boş kapalı otoparkta bile araç park ederken biraz yamuk girdiysem hemen bir manevra daha yapıyorum düzgün bırakmak için aracımı.

Biraz kültür ve karakter meselesi. Ya 2 saat sonra heryer dolarsa ve yanımdaki boşluğu gereksiz kapladıysam? diye düşünürüm. Hemen aracımı düzeltirim.

Kendime yapılmasını istemediğimi başkasına yapmam. Bu kadar basit.

Yalnız değilsiniz. Aynı şekilde davranırım ve bu yüzden saçma park edenlere uyuz oluyorum. Empati yeteneğine sahip olamayan, hayvandan insana olan evrimi sadece şekilsel yakalayabilmiş kişilerin park özürlü olduğunu düşünüyorum.
  • 16 yıl okul okusak da nafile
    okullarda matematik fen derslerinden önce
    nezaket görgü insana, hayvana, çevreye, doğaya
    kısacası her şeye saygılı olunması gerektiği eğitimi verilmeli
    işimizi yapabildiğimiz en doğru şekilde yapmamız gerektiğini öğretmeliler
    gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten
  • Arkadaşlar benim mesleğim valelik. eğer park öğrenmek isiyorsanız part time 2 gün bu işi yapın. :D 7 kişilik escalede dahil bilmum aracı çok seri ve düz bir şekilde parkediyorum.hatta bazen milim giricem diye kapıyı açamayıp başka yer aramak zorunda bile kalıyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.