Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sitede dinlenebilen bi şarkıyı mp3 yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> sitede dinlenebilen bi şarkıyı mp3 yapmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    37 Mesaj
    herhangi bi sitede dinlenebilen ama mp3 olarak veya başka türlü olarak kaydedilemeyen şarkıyı nasıl mp3 yapabiliriz?

|
    |
  • Yarbay
    2458 Mesaj
    bilmiyorum musti bu arada donanımhabere katılman çok iyi olmuş.Umarım arkadaşlar sana yardım ederler!
    |
    |
    Birincisi bir kayıt programı açarsın. (audacity, wavelab, goldwave, acoustica mp3 mixer gibi programlardan herhangi biri olabilir) Kayıt aracını ses ayarlarından "dalga" olarak belirleyip kayıt tuşuna bastıktan sonra bahsi geçen siteyi açıp şarkıyı çaldırırsın. böylece o çalarken sen de kaydetmiş olursun. şarkı bittikten sonra kaydı durdurur ve dilediğin yere dilediğin formatta kaydedersin. ister mp3 ister wave.

İkinci yol ise biraz daha karışık. Eğer HTML dili biliyorsan site sayfasındaki kodları inceleyerek çalan müziğin tam adresini öğrenirsin. Çalması için tam adres sayfada mutlaka verilmiştir. Sayfadal aldığın parça adresini bir download programının ilgili yerine URL olarak girersen parça sitedeki formatı ile eline gelecektir.

Umarım faydalı olmuşumdur.
    |
    |

http://www.ce1egitim.com

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.