Şimdi Ara

SİSTEMLERİNİZİ HAZIRLAYIN!! FAR CRY 4 GELİYOR>> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Görev yapmadan oyunu bitirmeden zevk alamasınız.far Cry seri bitirdim görev yapan ondan sonra nasıl zevk aldığınız anlarsınız.Adam gta oynuyor boş boş geziyor oyunun görevlerini bitirin güzel yemek nasıl ağızda tat bırakıyor oyunda öyle

Katiliyorum. 3 kere bitirdim far cry 3 u. Son ikisinde gorevleri yaptim. Ve gercekten avcilik yapmak koyu teroristlerden kurtarmak cok eglenceli. Hele atv surusu. Bence cok eglenceli. Ben ilk far cry 3 oyunumda su cantayi buyutme isini becerememistim. Sonradan sistemi cozdum. Ve elimde uzun namlulu silahlar ile uzaktan koyu fethetmek kadar zevkli birsey gormedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsin bakalım

• er36po kullanıcısına yanıt
    O orman o agaclar golgeler nedir oyle. Super olmus. Bence oncekindeki sarimtrak tropik atmosfer simdi cok daha gercekci olmus. gezmek cok eglenceli. O kartal bildigin keciyi kapti kacirdi. Nasil yapti onu oyle ben bu kadar olacagini sanmiyordum. Bu oyunun fizigi o kadar meziyetli bir istr herhalde cunku her tarafa bir ayrinti ekliyorlar. Sen 10 jere oynasan o dagin etegine inmeyebilirsin. Oradaki nesneleri de gormeyebilirsin. Etraftan ne cikacagini tahmin edememek gercekten kusursuz duruyor. Bu arada arkadasin biri kastigini soylemis. Bu playstation icin oynanis videosu. Pc icin ne olur bilemiyoruz. Ama yeni benc araci sanirim bu. Fazla rame ihtiyac duyacagini dusunuyorum. Cok fazla efekt gorsel cevre ayrintisi var cunku.

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    +1.
    Kesinlikle süper bir çalışma, ayrıca sol tarafta dağdan çıkan toz bulutunu far ettinizmi?
    +Karlıdağların'da olması ayrı bir güzellik.
    Grafik vs tasarım işi ile uğraşan arkadaşlar bilir,bu oyunda olğanüstü emek var!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er36po -- 11 Haziran 2014; 12:39:36 >
  • manyak olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: er36po

+1.
    Kesinlikle süper bir çalışma, ayrıca sol tarafta dağdan çıkan toz bulutunu far ettinizmi?
    +Karlıdağların'da olması ayrı bir güzellik.
    Grafik vs tasarım işi ile uğraşan arkadaşlar bilir,bu oyunda olğanüstü emek var!!

Kesinlikle oyle. Ustelik koordineli olarak calismak gereken bir is. Ygrasan bilir. Bu baya zor bi is. Ben cok bilmiyorum ama tahmin etmek zor degildir. Patlamalari fark ettim. Duman efekti resmen gercekti. Agacin uzerinden karsi tarafa gecen arkadasin heyecanini gectim o agacin ayrintilari kabugu muthiss. Tek kelime ile bravo

• Sekai kullanıcısına yanıt
    Sanat diyebilirsiniz?

• Yeni video eklendi!!
  • Ilk videoda maymuna vuran sahenyi 3 kez izledim

• Far Cry3`teki Tarla yakma görevinden sonra oyunu bırakmıştım Ama hakikaten mükemmel bir seri FarCry serisi.Konuyu. görünce çok heyecanlandım.Şimdiden söylüyorum Bu oyun da 3 GB Vram isteyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnqelTR -- 18 Haziran 2014; 18:09:55 >
  • OFFF
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

OFFF

OFFFFF'ki ne OFF Oyunun biran evel bitmesi için gidip OBİ'ye yardımmı etsek nee..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: potur

OFFF

OFFFFF'ki ne OFF Oyunun biran evel bitmesi için gidip OBİ'ye yardımmı etsek nee..

ekran kartı almam lazım çıkmasın :D
  • potur kullanıcısına yanıt
    Bende bir adet Zeta gtx 560 var! Onu sana vereyim yeterki ağzını hayra aç

• quote:

Bende bir adet Zeta gtx 560 var! Onu sana vereyim yeterki ağzını hayra aç

vallahi çok iyi olur kartsız kaldım 9600 gt var şu an :(
    Yanlız kartin bir sıkıntısı olabilir!
    Ben o karta Arctic'in 3 fanlı özel serisini takmıştım, daha sonra söktüm ama sökme işi biraz zor olmuştu belki o esnada zarar görmüş olabilir hiç denemedim.

• quote:

Yanlız kartin bir sıkıntısı olabilir!
    Ben o karta Arctic'in 3 fanlı özel serisini takmıştım, daha sonra söktüm ama sökme işi biraz zor olmuştu belki o esnada zarar görmüş olabilir hiç denemedim.

olsun hocam 9600 gt den kart alana kadar kurtarsa beni yeter oyun oynayamıyorum
    Kartin özellikleri: ZOTAC GTX 560 2GB 256 BİT.
    Tam emin değilim ama yanılmıyorsam 3-4 ay kullandım. Ama dedigim gibi özel fanı sökerken sorun olmuş olabilir??

Tahmini sıfır fiyatı 400tl veya özeridir.
    Bana adresini pm olarak at sana bedavaya yollarım.
    Birazdan kutusu ile birlikte foto atarım.

• quote:

Kartin özellikleri: ZOTAC GTX 560 2GB 256 BİT.
    Tam emin değilim ama yanılmıyorsam 3-4 ay kullandım. Ama dedigim gibi özel fanı sökerken sorun olmuş olabilir??

Tahmini sıfır fiyatı 400tl veya özeridir.
    Bana adresini pm olarak at sana bedavaya yollarım.
    Birazdan kutusu ile birlikte foto atarım.

Gönderdim abi
    Potur reyiz vatan daymis ya :O

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.