Şimdi Ara

sistemin hangi parçasını değişeyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a beyler benim pc her oyunda kasıyo işlemci ve ekran kartı perd (kötü) olmasndan mı yoksa vrs fln mu blştı anladım

işlemci: Intel (R) Pentium (R) D CPU 2.80 GHz 2.81GHz

2 Gb ram

32 bit işletim sistemi

ekran kartı: NVIDIA GeForce 9400 GT 1GB

sizce kasması için 1.ekran karıtnı degiştirsem 2.ram alsam 3.işlemcimi degiştirsem 4. hepsi :):)

Pc ile çok içli dışlı deiglim o yüzden ayrıntılı anlatırsanz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FutuEX -- 27 Şubat 2013; 22:16:42 >

• 4 hepsi :D
    o sıstem artık guncellenecek sevıyeyı gecmıs paran varsa ugrasma onla ama param yok ılla buna bıseyler yapıcam dersen ıslemcı ve hd 7750-7770 gıbı bır ekran akrtı alınır
  • d : hepsini değiş acil:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FutuEX

S.a beyler benim pc her oyunda kasıyo işlemci ve ekran kartı perd (kötü) olmasndan mı yoksa vrs fln mu blştı anladım

işlemci: Intel (R) Pentium (R) D CPU 2.80 GHz 2.81GHz

2 Gb ram

32 bit işletim sistemi

ekran kartı: NVIDIA GeForce 9400 GT 1GB

sizce kasması için 1.ekran karıtnı degiştirsem 2.ram alsam 3.işlemcimi degiştirsem 4. hepsi :):)

Pc ile çok içli dışlı deiglim o yüzden ayrıntılı anlatırsanz sevinirim

Bir kere başlığı değiştir, Yardım yerine Yarım! yazman sorun değil de böyle başlıklara izin verilmiyor.
    Örneğin "sistemin hangi parçasını değişeyim" gibi bir şey yaz.

İşlemcin 2005, ekran kartın 2008'den kalma. Haliyle her şeyde kasması çok doğal.
    Hepsini değişmen gerek, fazladan PSU ve HDD'in de SATA değilse onu da değiştirmen gerekir.

• konu başlıgını degiştir uyarı için saol

BU kadar kötü oldugun bilmiyordm pc nin kaldırıp aşşa atasım geldi yorumları okduktn snra :D

tavsiyeleriniz için saolun
  • Dostum 1 tl bile yatırım yapma o sisteme artık aşmış o sistem. Varsa yeni alma imkanın bütçeni belirt fikir belirtelim bizde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.