Şimdi Ara

Sistemin fm2020 yi kaldirirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    6 Gb DDR3 Ram Bellek
    1 Gb Nvidia G525M Harici Ekran Kartı
    240 gb toshiba sdd

Dell inspiron laptop

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de aynı soruyu 2 GB AMD Radeon 530 ekran kartı için sorayım.

8 GB Ram mevcut olacak laptopta.
  • Arkadaşlar FM'de en önemli şeylerden birincisi İşlemci'dir. Sonra ram ve gpu'nuz gelir.

6-7 yıldan yaşlı bir laptop veya masaüstünüzde performansınız çok düşecektir ve oyunu çalıştırmada sorunlar yaşamanız muhtemeldir.

Evet FM düşük işletim sistemlerinde daha önce çalışmaktaydı fakat FM 2020 ile birlikte artık sadece 64 bit sistemlerde çalışmaktadır ve yazılım directx 11 versiyonu ile uyumludur.

Normal oyunda sistemi zorlayacak veritabanı kurma ''Crash Dump'', ''Oyundan atma'', ''Ekran Kararması'' gibi hatalar almanız muhtemeldir.

Tavsiyem Normal modu oynayacak arkadaşlar için 4'ten fazla lig seçmemeleri. Hatta önce Touch modunu deneyip sonra normal moda geçmeleridir.

Ekran kartı düşük arkadaşlar için ise tavsiyem grafik ayarlarını en düşüğe çekip maçları 2B olarak oynamalarıdır.

• aynı sorı işareti bende de vardı,https://www.systemrequirementslab.com/cyri burdan kontrpl edebilirsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFener1907

Ben de aynı soruyu 2 GB AMD Radeon 530 ekran kartı için sorayım.

8 GB Ram mevcut olacak laptopta.
    Bu ekran kartı ve ramle oynarsın.İşlemcinde çok alt seviye değilse bence takılmadan oynarsın.
  • Minumum sistem gereksinimlerini karşılıyor yani oynayabilirsin.Geçişlerde yavaşlıklar söz konusu olabilir.
  • İşlemci ve RAM ağırlıklı bir simülasyon oyunu olduğu için çok az sayıda oynanabilir/görüntülenebilir lig açmanız(5 veya 6 örneğin) ve database'i orta seviyelerde tutmanız halinde oynatmayacak bir yavaşlık olacağını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.