Şimdi Ara

Sistemime hangi parçaları eklersem daha iyi olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sistemime hangi parçaları alıp taksam daha performanslı olur oyunlar bakımından ? 21.5 inch monitörüm var. Sistem : gigabyte GA-965P-S3 anakart , n9800 gt ekran kartı , 2 gb ram , intel E6550 2.33 işlemci. İyi forumlar.

• imkanın varsa yeni sistem toplarsan daha iyi olur, ama 2-3 parça alacağım diyorsan en az q9xxx serisi işlemci + 7850 + 2gb ram
  • Bu sistemimden gayet memnunum aslında tüm oyunları sıkıntısız fullde oynuyorum bazıları hariç. Ben full oynamak istediğm için yardım istedim işlemciyi değiştirmem gerekiyorsa değiştirebilirim yani. Ekran kartı yeni alındı sayılır. Ram 4 gb yaparım. İşlemci alsam artık olurmu performansda ?
  • Ekran Kartı ve Bellek
  • rami 4 gb yaparım sıkıntı olmaz ama ekran kartını yeni aldık sayılır 1 ay oldu kötü bir kartımı ? :S
  • Oyun içinse Ram+Ekran kartı . İşlemciye para yatırma derim . OC oluyorsa azcık yükselt frekansları .
  • anakartım oc olmuyor malesef.. Şu anda gta 4 ü full yapıyorum birazcık kasma yapıyor çok az kısıyorum düzeliyor. Bu ram'in 2 gb olmasından kaynaklanıyor olabilir. 4 yaparım bunu. Ekran kartı olarak ne önerirsiniz arkadaş 7850 demiş ama. Şu anda onu alamayabilirim. Hem ucuz hemde performanslı kart yokmu önerebileceğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wrestlingtr

anakartım oc olmuyor malesef.. Şu anda gta 4 ü full yapıyorum birazcık kasma yapıyor çok az kısıyorum düzeliyor. Bu ram'in 2 gb olmasından kaynaklanıyor olabilir. 4 yaparım bunu. Ekran kartı olarak ne önerirsiniz arkadaş 7850 demiş ama. Şu anda onu alamayabilirim. Hem ucuz hemde performanslı kart yokmu önerebileceğiniz?

bu dediğin imkansız hocam gta 4 o sistemle oynaman bile mucize
  • quote:

anakartım oc olmuyor malesef.. Şu anda gta 4 ü full yapıyorum birazcık kasma yapıyor çok az kısıyorum düzeliyor. Bu ram'in 2 gb olmasından kaynaklanıyor olabilir. 4 yaparım bunu. Ekran kartı olarak ne önerirsiniz arkadaş 7850 demiş ama. Şu anda onu alamayabilirim. Hem ucuz hemde performanslı kart yokmu önerebileceğiniz?

Ucuz Kartlar artık işe Yaramaz , Yeni Nesilde İşlemci İçindeki HD2500 Grafik Çipi Bile Sınırları Zorlarken Eski Tipler Artık Tercih Edilmiyor.

Ya Elindekileri Satıp Yeni NEsile GEçmeyi Dene Yada İkinci El Ekran Kartı Bulmaya Çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Hocam size yalan borcum yok :D Very high değilde high yaptıgım zaman çok rahat oynuyorum. Belki ram i 4 gb yapsam very high dada oynicak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Hocam size yalan borcum yok :D Very high değilde high yaptıgım zaman çok rahat oynuyorum. Belki ram i 4 gb yapsam very high dada oynicak.

o zaman ikinci el temiz bir 6850 ve 2 gb ram daha alın ne diyim yani

• q serisinden bir işlemci yanına 6580 yada 7850 mis gibi olur.
  • Özür dilerim ben sistemden pek anlamadığım için yardım istiyorum. Bana bi q serisi işlemci örneği atarmısınız ?
  • quote:

Özür dilerim ben sistemden pek anlamadığım için yardım istiyorum. Bana bi q serisi işlemci örneği atarmısınız ?

İşlemciye Para Yatırma , Ancak Yeni Nesile Geçmeye Karar Verdiğinde ''İntel 1155 Soket 3. nesil '' ve Z77 Çipsetli 1155 Soket Anakart Seçmelisin.
    Heleki Yeni İntel Haswell İşlemciler Çıktığında Piyasada Eski Ivy Bridge ikinci El Birçok Seçenek Bulabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.