Şimdi Ara

Sistemime GTX 1050 Ti takabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Beni sinirden yoğun bakıma yollayan ekran kartım ATI Radeon HD 4800 GTA V'de 900p çözünürlüğünde (monitörüm 900p) en az 30 en fazla 56 FPS alıyor. O da zoom yapıp gökyüzüne bakınca. Yeni GTX 1050 Ti almaya karar verdim fakat bilgisayarıma takılır mı onu öğrenmek istiyorum.http://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1050-ti-gddr5-4gb-128bit-dx12-nvidia-ekran-karti-26341.html?OM.zn=category_topsellers_productpage-w21&OM.zpc=EX-GTX1050TI-O4G Şimdiki ekran kartım GDDR5. Galiba kart slotuda GDDR5. Yardımcı olur musunuz?

• Gddr5 farkli birşey onla alakasi yok.

Sen sistemini yaz ona göre birşey deriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemin diğer bileşenleri neler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takarsınız takmasına da darboğaz yapar.Tabiki tahmini söykedim bunu işlemciniz ne?

Not:Bu tür sorularda sistemin diğer parçalarınıda yaz ki ona göre bir şey söyleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasfac -- 9 Haziran 2017; 19:21:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008'den kalma kart eğer bilgisayarınız da o zamandan kalmaysa darboğaz yapabilir. İşlemci ne acaba?
  • Şuanda konuyu hortlatıyorum çünkü siteye uzun vakittir girmedim :D şu an konuyu farkettimde... (gülmekten yazamıyorum) kart 2008'den kalma fakat işlemci 2013. i5 3470 işlemci. Boşuna hayal kurmuşum o zaman (9 Haziran 2017) 350W PSU var uyumsuz gelecek büyük ihtimal. O zamanda kartı övmüşüm en az 30 fps demişim (30 fps değil 20 fps'ye şükür ) Ramde eski kingston ramler 100 tl eder max. ddr3 4 gb. Ay arkadaş.. Bu döküntüye sistem demekte hata etmişim. Neyse takabilirmiyim :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.