Şimdi Ara

Sistemim iyi ama pc oyunlarda kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistemim yüksek olmasına rağmer oyunlarda kasma yaşıyorum ets2 gibi bi oyunda bile ful ayar olursa kasıyor orta yapıncada 29-32 fps arası değişiyor. Gta 4 de kasmalar çok bazen kasmıyor bazen çok kasıyor.

SİSTEMİM:

Intel(R) Core(TM) i-7 4790 CPU @ 3.60 GHz 64bit windows 8.1

Ram: 8gb

Ekran kartı: Nvidia geforce gt 730

• kardeş bu sıstem gta4 te kasıyorsa ne bıleyım gta5de hayvan gıbı kasması lazım o sıstemle ben gta5i 0 kasmayla oynarım yanı
  • Power yetmiyor belki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parakazann28

Arkadaşlar sistemim yüksek olmasına rağmer oyunlarda kasma yaşıyorum ets2 gibi bi oyunda bile ful ayar olursa kasıyor orta yapıncada 29-32 fps arası değişiyor. Gta 4 de kasmalar çok bazen kasmıyor bazen çok kasıyor.

SİSTEMİM:

Intel(R) Core(TM) i-7 4790 CPU @ 3.60 GHz 64bit windows 8.1

Ram: 8gb

Ekran kartı: Nvidia geforce gt 730

Bütün sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. Özellikle ekran kartı sürücüsünün.

Ha şu da var tabi güncel ekran kartı sürücün daha iyi performans verecek diye bir şey yok.

Birde Nvidia denetim masasını açıp sol üstten görüntü ayarlarını önayar yap'a bas. Oradan benim tercihlerimi kullan'a bas ve çubuğu tam ortaya getir. Uygula tamam de.

Bundan sonra oyunlara girip deneme yap.

Diğer oyununu bilmiyorum ama Gta 4 PC için zaten sorunlu çıkmış bir oyundur. Her pc'de aynı performansı göstermiyor ki zaten çoğunda yavaş çalışıyor optimasyonu çok çok kötü bir oyun GTA 4. O yüzden gta 4 için endişenlemeye gerek yok. Normal bir durum onun için.

Gta 5 10 numara bir optimasyonu var. O yüzden o sistemle gta 5 sıkıntısız oynarsın sanırım. Tabi full ayarlarda değil. :)

• hocam bilgisayarın driverlarını güncelle . bilgisayarını güzel bi taramadan geçir . onarımlarını yap bakalım düzelir umarım.
  • Saolun deniceğim hepsini
  • ekran kartı nie bu kadar düşük böyle bir sistemde. Ekran kartı sürücüsünü en güncel driwerını yükle
  • Merhabalar bende aynı sorunu yaşıyorum bilgisayarım;

8192 MB (8GB) DDR4 RAM

512 GB SSD

Intel(R) Core(TM) i5-7500 CPU @ 3.40GHz (4CPUs), ~3.4GHz

5.12 BIOS

Casper H110M4 C2H (Anakart)

Radeon RX 580 Series (Ekran kartı)

Lenovo Q24İ-10 75Hz (Monitör)

WINDOWS 10

Bira ara neredeyse bilgisayarımda 5-6 tane oyun vardı hepsini rahatlıkla oynayabiliyordum valorantta ortalama 200 fps alıyordum ama şimdi oyunu açmıyor işlemci yetersiz mesajı alıyorum bilgisayara 2-3 kez format attım en baştan Windows kurdum olmadı YARDIM!!!

• GTA 4 optimizasyon sıkıntısı olan bir oyun kasması normal, ETS 2 o FPS değerleri gayet normal anormal bir durum yok bence.

• İçini karartmak gibi olmasın ama sen bu donanımla sadece cs 1.6 yı 100 fps ile oynarsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.