Şimdi Ara

Sistemim günümüz oyunlarına ve mw3 e uygun mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Sistemim günümüz oyunlarına ve mw3 e uygun mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    292 Mesaj
    Sistemim bu arkadaşlar mw3 ve diğer yeni çıkan oyunlara uygun mudur?Full ayarlarda çalışır mı?Merak ettim işlemcim düşük diye düşünüyorum.Vista orj kullanıyorum 7 veya xp ye geçemem.

|
    |

Orijinalden alıntı: Ruffian45

Sistemim bu arkadaşlar mw3 ve diğer yeni çıkan oyunlara uygun mudur?Full ayarlarda çalışır mı?Merak ettim işlemcim düşük diye düşünüyorum.Vista orj kullanıyorum 7 veya xp ye geçemem.

Burdan değilde bilgisayarım > sistem özellikleri > puanlar bölümünden > ayrıntıları görüntüle ve yazdır kısmından ss al kesin cevabı veririz böylece.
    |
    |

• Yüzbaşı
    292 Mesaj
    Tamam mı ?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

MatLab ve OrCAD ile ilgili soru veya sorunlarınız için PM yoluyla ulaşabilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    İşlemci nasıl acaba ???
    |
    |
    Ekran kartın muhtemelen HD 4850 dir İşlemcin fena değil ancak günümüz oyunlarında en 2.70 ghz ve yukarı olursa daha rahat oynayabilirsin bence işlemciyi değştirmeye bak ancak bu sefer ekran kartı yetersiz kalır sen en iyisi komple upgrade yapmaya bak

Not:Oyun oynayacaksan
    |
    |

Not: Bu Hesap Ortak Kullanılmaktadır
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.