Şimdi Ara

SİSTEMİ SONUNDA TOPLADIM DÜŞÜNCELERİNİZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sonunda vatandan sistemimi topladım.

INTEL
    Core i5 2500K Soket 1155 3.3GHz 6MB Cache 32nm İşlemci

AOPEN
    NAGAS G6 550W Siyah Oyuncu Kasası

SAMSUNG
    1TB 32MB SATA2 7200 RPM HARDDİSK---------WD SATA 3 İLE DEĞİŞTİRMEK İSTEDİ YOK BU KALSIN DEDİM

MSI
    Gd53 SATA 3 USB 3 ANAKART

GIGABYTE
    ÇİFT FANLI BİR EKRAN KARTIYLA deĞİŞTİRDİ SON ANDA ELEMAN MSI HD6850Yİ,DAHA İİDR DİYEREK

GSKILL 4 GB (2*2GB) 1600MHZ ----1333MHZYİ 1600MHZ İLE DEĞİŞTİRDİ

PIONEER
    optik sürücü dvd yazıcı

TOPLAM: 1.450 TL

vatan elmadağ mağazasında bu forumdan bir arkadaşla karşılaştık listeyi alıp kendi fikirlerini söyledi kafam dahada karıştı orada :) vatanda çalışan eleman intel daha iyi dedikçe forumdaki arkadaş amd hem ucuz hem daha iyi diyordu :) ben yine intel aldım çünkü geçmişte amd ile sorun yaşamıştım.

monitör olayını da şöyle hallettim.bizim evde 27 inç LG M2762D MONİTÖR TV vardı.Onu kullanırım diye düşündüm ve tv niyetine de aşağıdaki lcd tvyi aldım.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ls22ptdsf-full-hd-54-cm-lcd-tv,-1920x1080,-2xhdmi,-ls22ptdsf/productdetails.aspx?I_ID=54605

şuan samsungu pcde kullanmaktayım.köşesinde HDTV monitör yazmakta.Ynai farkında olmadan bir tv monitör daha almışım.Daha iyi oldu kanımca...kasayı zaten yarın teslim alacağım.
    Sizce nasıl olmuş?

• buradaki arkadaşın niki neymiş

ayrıca sistem güzel. Sorun yok. Kasa beni irite diyor gerisi iyi.

amd iyidir. Ancak bir 2500k tüm amd cpu'ları sollar yada kafa kafaya gelir 1100t'yle

Ayrıca sizin sistem iyi takmayın. Monitör işi de iyi olmuş. Kedi gibisin vesselam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @wise

buradaki arkadaşın niki neymiş

ayrıca sistem güzel. Sorun yok. Kasa beni irite diyor gerisi iyi.

amd iyidir. Ancak bir 2500k tüm amd cpu'ları sollar yada kafa kafaya gelir 1100t'yle

Ayrıca sizin sistem iyi takmayın. Monitör işi de iyi olmuş. Kedi gibisin vesselam.

yanlış hatırlamıyorsam arkadaşın nicki guitarist li birşeydi ama tam hatırlamıyorum :S ama bilgisayar parçaları hakkında epeyi iddaalıydı,anlıyor gibiydi kaç senedir bu işlerle ilgileniyorum demişti...
  • herkes öyle der.

Ben de bir bilgisayarcıyım. Ancak kimseye öyleyim demem. Sadece forumlarda yazarım.
    İş yer açmaya çalılşan bir bigisayarcıyım.

amd ile ilgi dedikleri doğru ancak, yanlış doğru.
    amd iyi ancak i5 daha daha iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.