Şimdi Ara

Sistem Yavaşlaması - Ati Radeon Power Color X1650 Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Ben bu güne kadar onboard ekran kartımı bazen minimum bazen maksimum olarak kullandım.
    (Sistem belleğim 1 Gb. Ekran kartını maksimum 224 - 256). Dün Ati Radeon Power Color X1650 Pro (512mb GDDR2 128-bit)
    ekran kartı taktım. Ve taktıktan sonra sistemimde büyük bi yavaşlama başladı. Bunu sebebi nedir. Teşekkür ederim

• sistemi formatlayıp bir daha kursaydınız daha iyi olabilirdi. yani ekran kartı alınınca yapılması yararlıdır
  • Kesin çözüm verirmi peki. Çünkü onboard da iken çok iyiydi. Şimdi aşırı bi yavaşlama var. Çok büyük fark var. Ayarı falan mı var bunun.
  • Kesin çözüm verirmi peki. Çünkü onboard da iken çok iyiydi. Şimdi aşırı bi yavaşlama var. Çok büyük fark var. Ayarı falan mı var bunun.
  • Adamınm bende x1650Pro 512 MB CrossFire war yavaşlamanın sebebi bence senin işlemcin benimki p4 3.20 core cellli ram 1gb 330 gb hdd hiç kasma yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dudewithafez -- 11 Nisan 2009; 16:33:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kazekage*

Adamınm bende x1650Pro 512 MB CrossFire war yavaşlamanın sebebi bence senin işlemcin benimki p4 3.20 core cellli ram 1gb 330 gb hdd hiç kasma yok

Ama dostum benimki de pentium Dual E2160 2X1,80... Ram de 1gd... Son sürümü yükledim... Özellikle klasör içinde klasör açarken masaüstündeki öğeler birlikte aç ikonuna dönüp yavaş yavaş eski ikonlarına geçiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: volgaa

Biostan onboard kartını disable edip yeni kartın sürücülerini yükleyebilirsiniz. Ben format atıp sistemi sıfırdan kurmayı tercih ederdim. Format işe yaramazsa en güncel sürücüyü bulur öyle denerdim. O da işe yaramazsa kartı teknik servise göndermeyi düşünürdüm. Ancak problem muhtemelen formatla birlikte ortadan kalkacaktır.

Biostan onboard vga yı kapat. Yüklediğin sürücünün bu kartı desteklediğinden emin ol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.