Şimdi Ara

sistem üzerindeki güvenlik günlüğü dolu.xp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
9.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

xp sp2 işletim sitemi kullanıyorum.

2.8 cpu 512 ram 80gb hdd

Evde 5 kişi bilgisayarı kullanıyoruz, sisteme format attım xp sp2 kurdum, diğer arkadaşlar biraz acemi sistem dosyalarını silmesinler diye onlara sınırlı kullanıcı olarak hesap açtım, ancak sınırlı hesapları açarken aşağıdaki uyarıyı veriyor.

sistem üzerindeki güvenlik günlüğü dolu.Sadece yönetici sorunu çözmek için oturum açabilir.

Oturum açamıyoruz, tam yetkili kullanıcılarda sorun yok. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

saygılarımla.

• Bu konuda bilgisi olan yokmu?
  • başlat-denetim masası-yönetimsel araçlara gelip olay görüntüleyicisine çift tıklayın. sol kulvarda güvenlik e sağ tıklayıp özellikler i seçin. günlüğü temizle deyip 512MB default olan kapasiteyi de 5000 e felan artırırsanız bir daha böyle bir şeyle karşılaşmazsınız.
  • arkadaşlar bende de açılışta sistem güvenlik günlüğü dolu admin müdehale edebilir diyor, administrator seçili şifre ayarlamamıştım tamam diyorum oturumu kapatıp aynı yere dönüyor açılmıyor bilgisayar. güvenli kiptede aynısını yapıyor. dvd romu görmüyordu pc kapadım açtım düzelmedi regeditten bir iki upfilter sildim sanırım bitanesini yanlış sildim onla mı alakalıdır bu durum. şu durumda ne yapabilirim c sürücüsünde kaybetmek istemediğim dosyalar var. klavyede çalışmıyor birşey yazmıyor şifre soran ekranda. açılışta klavye çalışıyor f8 die deldir oraya gelince sadece mouse çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtayC -- 21 Nisan 2010; 21:55:05 >
  • çözüm açıklaması için teşekkürler Satch Boogie...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.