Şimdi Ara

Sistem upgrade casper kasa ddr3 kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba elimde casper kasa var, dış kasası çok temiz durumda kasa olarak bunu kullanmayı düşünüyorum. Şu an DDR3 tabanlı, 775 pin çift çekirdek destekli anakartının web sitesinin dahi olmadığı (pegatron) bir iş gören sistem var. Öncelikle seçenekler şunlar :

H81 çipsetli bir anakart alsam diyorum 1150 pin işlemciler pahalı değil tabi bunlar 2.el olarak, fakat 1150 pin anakart fiyatları uçuk durumda çok pahalı neden böyle anlamıyorum

Buna nazaran diyorum 600-700 gibi saçma fiyatlara eski mimarı alacağıma şu an hepsiburada da sıfır DDR4 anakartlar 400-450 TL. Fakat burada da işlemciler çok pahalı. Ryzen 3 1200 2.eli 1000 tl.

775 pin üst düzey sistem toplasam desem; uefi bios yok ayrıca performans artışı devasa olmayacak bunlarda da 775 pin üst düzey anakart ve işlemci fiyatlarını abartmışlar sanki i5 4.nesil işlemci alıyormuşuz gibi Q9550 lere 300-350 yazmışlar.

Not : Kasayı 32 inç Samsung Monitör TV de kullanıyorum çözünürlük 1080p.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 26 Ocak 2022; 17:44:58 >

• 10100f ve ddr4lu sistem kurun.

Ddr3 un anakartlar cok pahalı. H510 anakart parasi istiyorlar

Güncel bir sistem olur .
    10100f ve h510 alin arkaniza bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acura07 kullanıcısına yanıt

Söylediğiniz anakart çok pahalı bana göre. A320M bana gayet yeterli olur, işlemci de AMD olur her ne kadar amd tarafına hakim olmasam da. Ryzen 3 1200 işlemci nasıldır? Daha önce i5-4460 kullandım kıyaslarsak nasıldır?

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt

4460daha iyi işlemci  

• acura07 kullanıcısına yanıt

Asus H81M-K anakarta kaç verilir en fazla? temiz bir sıkıntısı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.