Şimdi Ara

Sistem upgrade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önümüzdeki ay içinde 10600k ve z490 Gaming Edge alacağım. Kurdan da korktuğum için bir an önce almak istiyorum. Elimde 6700k+z170a gaming pro carbon var. 2400 Mhz Crucial ballistix sport lt 2x8 GB ram var. Üçünüde satmak istiyorum toplu şekilde yeni ürünleri aldıktan sonra. Sizce nedir bunun ederi var mı bir fikriniz ? Bilgisayarda sadece oyun oynuyorum ve günlük film gibi aktiviteler yapıyorum hani profesyonel bir kullanımım yok. O yüzden 10600k tercih ettim. 1080p de oynayacağım. Ekran kartım 2060s. Bir süre böyle kullanıp 2k’ya geçmeyi düşünüyorum. Gelecek fiyatlara göre ekran kartı ve monitörüde satıp RTX 3070’e geçebilirim. 6700k ile hala yola devam edebilirim ancak ilerde dolardan dolayı belki hiç alamayacağımı düşününce bir an önce almak istiyorum sizce 10600k, 6700k gibi uzun ömürlü olur mu ?

Son olarak arkadaşlar, sistemim SSD’ye kurulu. Windows 10 pro orjinal lisanslı. Ssd’yi yeni anakarta takarken format atmama gerek var mı ? Format atarsam tekrar lisanslı windows almak gerekiyor mu ? En son 5 yıl önce sistemi alırken kurdum o gün bugündür bir kere format atmadım. Ssd’yi takıp aynı şekilde kullanabilir miyim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.