Şimdi Ara

Sistem toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar ben bi sistem toplama niyetindeyim. Elimde msi gaming x 1060 gb ve 1 tb Hard disk mevcut. İşlemciyi de ryzen 1600 almayı düşünüyorum en son alıcağım için indirimden almayı deneyeceğim.
    Anakart için asus prime b350-plus almayı düşündüm ama ram konusunda sıkıntısı varmış galiba kullanan varmı acaba aranızda.
    Overclock yapabileceğim ortahalli anakart ve ram önerisi yapabilir misiniz. Asus prime iyi derseniz onu alacağım.
    Kasa olarak dark equalizer almayı düşünüyorum. Yada önerdiğiniz başka bir kasa varsa.
    Son olarak nasıl bir power almalıyım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Bütçenizi belirtirseniz yardımcı olabiliriz.
  • İşlemciyi aldıktan sonra kalan parçalar için anakart-ram-psu-kasa 1500 TL ssd sonradan eklemeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: CastieL32

İşlemciyi aldıktan sonra kalan parçalar için anakart-ram-psu-kasa 1500 TL ssd sonradan eklemeyi düşünüyorum

1473 TL

: https://i.hizliresim.com/yzPab0.png İşlemci anakart seçmek için gerekli o yüzden koydum, 1473TL tutuyor Anakart RAM Kasa + PSU
  • Teknobiyotikten anakart islemci ram 3lusu siparisi verdim.

http://www.teknobiyotik.com/amd-ryzen-tm-5-1600-3-2ghz-am4-islemci-asrock-ab350-pro4-am4-anakart-team-t-force-dark-8gb-ddr4-2666mhz-ram-bellek-paketi.html

Anakart daha fazla faza sahip bu yuzden ocde cok guclu 2 tane m2 portu olmasi gelecege yonelik iyi bir sey bir bakin derim

• Michael Townley kullanıcısına yanıt
    Ramlerin 2x8 değilde tek 16 olması performansı etkiler mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: CastieL32

Ramlerin 2x8 değilde tek 16 olması performansı etkiler mi acaba?

Dual-Channel denen birşey var, Daha iyi çalışır RAMler 2x8 olduğu zaman.
  • Şuan sizin önerdiğiniz ramleri alsam 3000 de çalışırsam bi sıkıntı olur mu hocam

• Asrock a nedense içim ısınmadı bir türlü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.