Şimdi Ara

sistem topladım yorumlarınızı alabilir miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> sistem topladım yorumlarınızı alabilir miyim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    597 Mesaj
    1500 TL bütçeyle böyle bir şey yapmayı düşünüyorum nasıl olmuş sizce eksikleri var mı veya şunun yerine şunu al diyebileceğiniz parçalar var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: ugurakkocoglu

1500 TL bütçeyle böyle bir şey yapmayı düşünüyorum nasıl olmuş sizce eksikleri var mı veya şunun yerine şunu al diyebileceğiniz parçalar var mı ?

quote:

Orijinalden alıntı: ugurakkocoglu

ramleri abartma diğerleri ok.
    |
    |

• Yüzbaşı
    597 Mesaj
    Neden 8 GB cok mu ki yoksa model olarak mi pahalı olanı almisim hangi Rami onerirsin sen ?

Ram olarak cl9 almanı öneririm mesala şunu:8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1866Mhz CL9 1.5V Dual Kit Ram
    Hdd 10 Tl daha vererek şunu:3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk
    Almanı öneririm.
    |
    |
    ugurakkocoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ydagli42

Ram olarak cl9 almanı öneririm mesala şunu:8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1866Mhz CL9 1.5V Dual Kit Ram
    Hdd 10 Tl daha vererek şunu:3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk
    Almanı öneririm.
    quote:

Orijinalden alıntı: ydagli42

Almanı öneririm.

teşekkür ederim rami ve hdd'yi dediğiniz gibi yaptım 10 lira farka 1 TB iyi oldu :)

|
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.