Şimdi Ara

Sistem Topladım Bakarmısınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet ama sanmıyorum, zira 7 yıldır 15.6' - 15.4' laptoplar kullandığım için 21' bana hayli hayli yeter anakartı H97 gaming 3 alıcam(siz önermiştiniz) i5 4460 işlemci, geri parçalar aynen kalıcak teşekkürler.
  • 21.5" yeterli gelirse sorun yok o zaman
  • kısmetse bu pazartesi sipariş vericem, h97 pc mate alsam gaming yerine sorun yaşarmıyım upgrade edersem ilerde.
  • İkisi denk kartlar değildir, Msi Gaming modelinde M2 sata, optik ses çıkışı ve gelişmiş ethernet vardır, mate modeli ise giriş seviyesi standart H97 çipsetlidir, 5.nesil cpu desteği vardır bu çipsetlerde ki ortak özellik olarak.
  • gaming alıcam o zaman ilersi için daha mantıklı ssd yi 2-3 ay sonra alıcam o zaman teşekkürler yardımlarınız için.
  • Rica ederim, o şekilde daha iyi olur, ssd alacağın zaman da kapasitesi yüksek olan modellerden alırsın
  • Hocam tekrar rahatsız ediyorum kbakmayın, bazı parçaları değiştimde son hali bu şekil olucak bi sorun yaşarmıyım? İşlemci sogutucu intel 1150 ile uyumlumu yazmıyorda sorayım dedim
     Sistem Topladım Bakarmısınız?
  • Seçtiğin soğutucuyu çıkarıp Zalman cnps 5x alman daha iyi olur, ya da soğutucuya vereceğin parayı ekrana verip en azından 23" gibi bir monitör daha iyi olur, tabi zevk meselesi bir şey diyemem bu konuda ama gtx970 için biraz düşük kalmış, onun dışında diğer parçalar da sorun yok.
  • teşekkürler, soğutucu onu alıcam dedigim gibi 7 yıldır 15'6 ya alıştııgm için 21' bana fazlasıyla yeticektir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.