Şimdi Ara

Sistem Topladım Bakarmısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • byrcp (14 mesaj) LEON-X (7 mesaj) Hugues de Payen (2 mesaj) Guest-1AC8FB0C4 (2 mesaj) TeknoGamings (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Sistem Topladım Bakarmısınız?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar 1-2 hafta içersinde pc toplamayı düşünüyorumda 2 parça hariç tüm sistemi sinerji'den almayı düşünüyorum. Stok fan yeterlimi bu sisteme? ssd i sonraki aylarda almayı düşünüyorum birde f/p olarak iyimi sistem ne kadar süre idare eder beni? Önerilere açığım monitor dahil 3.000 tl bütcem var. Ekran kartı msi gtx 970 kesin kararımdır geri kalan parçaları degişebilrim.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    alternatif
    |
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

okumadan cevap yazıyosun kardeşim? Msi gtx 970 kesin kararım diyorum ek olarak hdd var elimde.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: byrcp

okumadan cevap yazıyosun kardeşim? Msi gtx 970 kesin kararım diyorum ek olarak hdd var elimde.

hocam farkındaysan sistemin başına alternatif yazdım.ayrıca hdd olup olmadığını anlayamam sen söylemezsen
    |
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

evet hdd konusunda hatalıydım :D ama gtx 970 kesin oldugundan söledim, sistemde bi sorun varmı darbogaz veya eksik çalışma gibi vs durum olurmu 7 yıldır laptop kullanıyordum artık m.üstü geçicem :)
    |
    |
    Bahsedilenler: Hugues de Payen
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sistem yorumunu yaparmısın acaba f/p olarak iyimi alsam bi sıkıntı çıkarmı parçalarda? 3-4 yıl 1080p high-ultra idare eder degilmi beni?
    |
    |
    Bahsedilenler: LEON-X
  • Yüzbaşı
    825 Mesaj
    Sistem mükemmel olmuş rahatlıkla alabilirsin. Seni 3-4 yıl rahatlıkla götürür. F/p olarakta iyi olmuş .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

berkay yılmaz biraz tanıdık geldi :D cs:source oynadın mı hiç?
    |
    |
    Bahsedilenler: brkylmz19990102
  • Kurmay Yarbay
    40833 Mesaj

Harddisk hariç 2.760 TL tutmuş sistemin, elinde hdd var mı ? Hdd yoksa eğer, monitörsüz olarak bütçeyi tamamlamış oluyorsun, GTX970 için biraz düzgün bir ekran lazım bu arada, buna göre bilgi verirsen toplamayı yapıyım.
    |
    |
    Bahsedilenler: byrcp
  • Yarbay
    72926 Mesaj

Attıklarını al.
    byrcp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • se şimdi bunları almıssın iy güzel bilgisayar toplamak en iysini almak değil ihtiyacan göre öylece bütce n koruya bilirsin ekran kartı paylaşımsız olmalı kesinlikle tavsiyem işlem ci biraz pahalı almıssın o parayla i 7 alırsın
    |
    |
  • en önemli olan anakart her donanım ram. işlemci.vs gibi donanımların ana karta uyabilmesi lazm
    |
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

HDD var elimde 2.5' 500 gb 2 adet laptopa almıstım 0 duruyor, monitor olarak benq düşünüyorum, oyun için kullanıcam o nedenle i5 tercihim. Ekran kartı tabiki paylaşımsız 3.5 gb ram ve birde cw sorunu var onuda biliyorum. Attıklarımın bi eksigi varmı gelicek yıllarda bi sorun cıkartırmı işlemci o.c için K serisinden mi alsam düşünüyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat, LEON-X
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Son kararım budur bakarmısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrcp -- 3 Nisan 2015; 22:55:28 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    40833 Mesaj

Olmamış.

Overclock yapacaksan eğer, anakartı düzgün Z97 çipset alman laızm ve soğutucu eklemen gerekiyor.

Monitör seçimi kötü.

3.200 TL olarak bütçene göre bu tür bir ssitem uygun olur;

|
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hocam 3 parça sinerjide bitti bu nedenle 2 parçayı baska siteden alıcam eksen'den son sistem bu, işlemciyi i5 4460 yapıp daha güclü bi anakartmı alsam ilerisi için gerekli olucaktır.(forumda donanımdan anlıyan baska birini tanımıyorumda o yüzden rahatsız ettim kbakmayın)
    |
    |

• Yüzbaşı
    329 Mesaj

Sistemin güzel.
    |
    |
    byrcp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ilerde sorun yaşarmıyım peki 3-4 yıl 1080p high ayarlarda akıcı oynarım degilmi çogu oyunu ?
    |
    |
    Bahsedilenler: ORD.OP.PC Onur
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj

3-4 yıl sonra high-meadium arası oynarsın.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    40833 Mesaj

İşlemciyi 4460 yapıp arada ki farkı monitöre verip en azından biraz daha yüksek inç'li alman iyi olur, bir süre sonra 21.5" küçük gelmeye başlıyor.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.