Şimdi Ara

Sistem tavsiyesi ( max 1000tl )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 metrekare civarında dikdörtgen şeklinde salon için max 1000 tl civarı 5.1 sistem tavsiyesi istiyorum 3d veya benzeri özellikler çok önemli olmasada ses kalitesinin iyi olması lazım , çok çok yükses sesten ziyade kalite tercihimdir önerileriniz bekliyorum

• Merhaba, @SMTRSLN
    Bu şekilde aynı fiyat limitinde aynı beklentilerde açılmış onlarca konu var ve genelde yanıt gelmiyor. Bir tanesi de benimdi de oradan biliyorum. :).

Arkadaşım ben öyle bu konuları bilen anlayan bir adam değilim ama anlayan arkadaşları yaklaşık bir haftadır takip ediyorum ve öğrendiğim şey ya bu işi 500 tl'ye hazır sistemle idareten çözeceksin ya da madem 1000 tl diyorsun biraz daha verip hi-fi bi sistem kuracaksın. 1000 tl ye hazır sistem almak akıl karı değil çıkardığım sonuca göre. çünkü ne olursa olsun bu bana yeter demek büyük konuşmaktır özellikle bu konuda. hifi sistem zaman içinde bilgilendikçe geliştirilebilir ya da aldığına yakın fiyata satılabilir ama hazır sistemler için bunu söyleyemeyiz..

İşte bu yüzden başlangıç seviyesi diye bir tabir var. Alanlar hiç bir zaman yetinemiyor ve değiştiriyor.

• 1000 wattlık lg lere samsunglara falan bakıyordum bende 1000 tl civarı hocam bak şimdi yorumun değiştirdi bişeyleri
    hifi olarak elimde eski sistem deck li olan stk 4124 lü ve harici aktif sub beslemeli bi tesisatım var ama evleneceğim için o eski cihazların salondaki görüntüsünü hanım istemez diye bunlara bakmaya başlamıştım bakalım sizin dediğiniz yönde de bir araştırma yapalım ne çıkacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.